Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2285 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sen Anlat Karadeniz den sohbet konu.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,213 teşekkür aldı

Sen Anlat Karadeniz den sohbet konu.

Selam Arkadaslar

Sen Anlat karadeniz dizisini izleyeneniz varmi bilmiyorum ama burdan sohbet niyetine ve baska konu hakkinda biraz sohbet edebiliriz diye düsündügümden hem bu dizi hem de farkli düsüncelerde sohbet amacli bu dizi icinde konu acmak istedim.

Ben Osman Sinavin dizilerini severek izledigimden, bu dizininde güzel olacagini düsündügümden 2 bölümdür izlemekteyim, 2 bölümüde beyenerek izledim.

Gecen Hafta reytingleri dirilis ertugrul dizisini ogün hic bir program yada dizi gecemezken bu dizi büyük farkla gecti ve dikkat cekti.

Simdi gel gelelim benim sorum ve sohbet amacli baslatmak istedigim konuya

bunun icin o sahnenin yer aldigi yeride ekliyerek devam ediyorum

Ilk Etapta Kadina Siddet e Hayir diyerek basliyorum.

Evet arkadaslar bu sahneden dolayi rtük e kaldirilsin diye sikayette bulunanlar olmus, dikkat cektigi icin tabiki. sigara ickiyi sansürlenirken bu tür sahnenin yer alan bir dizinin olmasi diyerekten.

Bende sunu soruyorum. tamam bu sahne siddet icermekte, ama Haberlerde Hergün kadinin öldürüldügünü, kacirildigi, tecavüz e ugradigi haberlerle gecirmedigimiz gün varmidir.?

Hadi bunu gectik, Haberler bunu o an cocuklar izlemiyorlar.

Peki su sevmedigim ve sevemeyecegim Facebookta, Siddet iceren Icerikler Hertürlüsü, Hayvana Tecavüz eden sapiklar, bunlari facebookta paylasirken bunu Ailemizdeki fertler görmüyorlarmi.?
    Herkes yapiyor demiyorum, yapanlara sormak istiyorum bu tür paylasimlari yapanlari elestirecegimize bu dizi elestirmekteyiz.?

Hani o sahne var o sahnede cocugunuza ailenize bu tür davranisin yanlis oldugunu görüyorsun ne kadar da kötü birisi böyle insanlar hasta diyerek cocuklarimiz o sahneyi izlediyse bu sekilde egitmek daha saglikli degilmidir.

Dizi izleyenler sadece düsüncelerini yazmasina gerek yok, dizi izlemeyen arkadaslar da bu konuda düsünce beyan edebilirler.

Her düsünceye acigiz, bu konuda biraz sohbet edilmesi taraftariyim.

Saygilar

karam82

2. 4 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)