Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2274 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Misyoner işi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    6 mesaja 24 teşekkür aldı

Misyoner işi

Borda gördügüm bir reklam resmi var(resme tıklayınca kampus web tv diye siteye yönlendiriliyorsunuz)
    Misyoner lerin yeni ördekler aradıgı siteye doğru yolculuk başlıyor. Bu tipler önceden evemize kadar gelip zillerimizi açıncaya kadar çalmaya devam ederlerdi. Maalesef şimdi içimize sızmışlar.Önceki beceriksizler sitesinde bu tür tuzaklara özen gösterilirdi.
    Lütfen dikkat.

2. Sponsor Reklam
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,089 teşekkür aldı
    Alıntı murat güney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Borda gördügüm bir reklam resmi var(resme tıklayınca kampus web tv diye siteye yönlendiriliyorsunuz)
    Misyoner lerin yeni ördekler aradıgı siteye doğru yolculuk başlıyor. Bu tipler önceden evemize kadar gelip zillerimizi açıncaya kadar çalmaya devam ederlerdi. Maalesef şimdi içimize sızmışlar.Önceki beceriksizler sitesinde bu tür tuzaklara özen gösterilirdi.
    Lütfen dikkat.
    usta derdini anlasilacak sekilde anlatta bizde bilelim

burda kimse kimseyi bir yere yönlendirmez !!!

Google Reklamlarindan yönlendirmeler var tabiki , adi üstünde REKLAM

ve Google aldigi Reklami siteye danismiyor haliyle

Site Reklam yapmasin dersen , iste o is olmuyor

Ac Ayi oynamaz misali , Reklamsiz sitede yürümüyor

sitenin devam etmesi icin , hic bir karsilik beklemeyerek hizmet vermek icin reklama ihtiyac var

ha o sayfa senin ideallerine uymaz tiklamazsin !!

sonucta hepimiz yetiskin insanlariz ,

sen eskiden evine gelen misyoneri evine soktun mu ? sokmadiysan reklamada tiklama

yanlisla tikladin baska yeremi yönlendirildin devam gitme cik

siteyi niye sorumlu tutuyorsun ??? niye leke atmaya kalkiyorsun ???

eski beceriksizlerdede zaman zaman reklam vardi , ve bazen begenmedigimiz yerlere yönlendiriliyorduk

ama yetiskin insanlar olarak neyin iyi neyin kötü oldugunu bilecek insanalriz ?????

sen simdi burdan Muzik Film Program indirip ALLAH göstermesin yakalandiginda Siteyi mi sorumlu tutacaksin ???

bence gereksiz sirf siteye nasil cakarim düsüncesi ile acilmis bir konu

4. TipiTip üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    6 mesaja 24 teşekkür aldı
    Usta
    Çok şükür pis ayaklarını temiz evlerimize
    Sokmadık.
    Niyetim borda çakmak da .
    değil .
    Ben üzerime düşeni yaptım.
    Din politika yasak
    Yavuz hırsızlık yapmaya gerek yok
    Beceriksizler kurulduğundan beri burdayım
    Bir kere bile uyarı almadım.
    Gençlerimizi koruyalım. Biz av olma yaşını çoktan geçtik
    Saygılar

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    62 mesaja 78 teşekkür aldı
    Alıntı murat güney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta
    Çok şükür pis ayaklarını temiz evlerimize
    Sokmadık.
    Niyetim borda çakmak da .
    değil .
    Ben üzerime düşeni yaptım.
    Din politika yasak
    Yavuz hırsızlık yapmaya gerek yok
    Beceriksizler kurulduğundan beri burdayım
    Bir kere bile uyarı almadım.
    Gençlerimizi koruyalım. Biz av olma yaşını çoktan geçtik
    Saygılar
    Kardeş uyarın için teşekkürler. Vatandaş in biride "bence gereksiz" yazmış. Insanlar artık böyle uyarıları gereksiz görüyo. Ama hangi çayı iciyorsunuz başlığı altında sayfalarca konuşuyorlar. Onun hayattaki gerekliligide bu olsa gerek.

7. Putkiran üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye guesswhosback - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    hitlerin bile kafayi bozdugu yerden
    Ettiği Teşekkür
    281
    95 mesaja 239 teşekkür aldı
    Ben gayet memnunum ve senin dedigin gibi reklamlara daha rastlamadim. Bir tek Vavoo reklami var ( haliyle, sponsor oldugu icin tabii ki reklam yapacak ) ve bazi yerlerdede Google Adsense'den reklamlar var. Beni hic rahatsiz etmiyor reklamlar, istedigim konulara tiklayabiliyorum ve reklami görmezden geliyorum. Bazi siteler vardir reklam okadar kötüdür ki konulara bile giremezsin, hep Pop-Up olarak acilir reklamlar vs.

Belki senin bilgisayarin Ad-Ware'e yakalanmis olabilir.. Degil ise ozaman Verlauflara gir / Chronik'e gir ve Caches + Cookies'leri sil. Cünkü ben simdi mesela Autoscout'a girip araba ararsam ozaman internet browser bunu aklinda tutuyor ve girmis oldugum Google-Adsense'li sitelerde hemen araba reklamlari fln geliyor. Cookies + Caches sildikten sonra gidiyor.
    Beceriksizler board bilerek seni neden dolandiricilara yönlendirsin? Sence de cok sacma degil mi ?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    62 mesaja 78 teşekkür aldı
    Alıntı guesswhosback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben gayet memnunum ve senin dedigin gibi reklamlara daha rastlamadim. Bir tek Vavoo reklami var ( haliyle, sponsor oldugu icin tabii ki reklam yapacak ) ve bazi yerlerdede Google Adsense'den reklamlar var. Beni hic rahatsiz etmiyor reklamlar, istedigim konulara tiklayabiliyorum ve reklami görmezden geliyorum. Bazi siteler vardir reklam okadar kötüdür ki konulara bile giremezsin, hep Pop-Up olarak acilir reklamlar vs.

Belki senin bilgisayarin Ad-Ware'e yakalanmis olabilir.. Degil ise ozaman Verlauflara gir / Chronik'e gir ve Caches + Cookies'leri sil. Cünkü ben simdi mesela Autoscout'a girip araba ararsam ozaman internet browser bunu aklinda tutuyor ve girmis oldugum Google-Adsense'li sitelerde hemen araba reklamlari fln geliyor. Cookies + Caches sildikten sonra gidiyor.
    Beceriksizler board bilerek seni neden dolandiricilara yönlendirsin? Sence de cok sacma degil mi ?
    Arkadaş zaten board yönetimine bisey demiyo. Onlarida suçlamamış zaten yazısında. Sadece uyarı amaclı başına gelen bi meseleyi bizlerle paylaşmış, dikkatli olalim diye.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)