Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2269 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Diesel auto

Yeni Üye
    Nereden
    NRW GELSENKIRCHEN
    Ettiği Teşekkür
    22
    5 mesaja 5 teşekkür aldı

Exclamation Diesel auto

Mehaba arkadaslar ´

bir cok kisinin problemi oldugu gibi benimde problemim diesel araba problemi

ben de 2009 model mazda var, son zamanlarda bir cok reklam görüyorum diesel arabasi olanlar icin auvkat araciligi ile bu problemden kurtulun diye, biraz arastirayim dedim ,anladigim kadariyla WV BMW MERCEDES SKODA arabalarini kapsiyormus diye okudum, bu konuda bilgisi olan arkadaslar bilgilerini paylassin lütfen,

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,299
    4,421 mesaja 9,736 teşekkür aldı
    konuyu daha açıkça yazarsan olay iyi daha anlaşılır

şuanda ve problem olan konu VW nin bazı motorlarda yalan (modifiye edilmiş) atık gaz testleri (Abgas) ile arabalarına ruhsat aldiğı

ve bunu USA nın ortaya çıkardığı ve o yüzden bazı modellerin Abgas problemi yaşandığı biliniyor.

Bunun üzerine Almanya da Dizel arabaların şehir içlerine girişinin yasaklanması düşünülüyor

başka ne gibi bir problem var mış ki??

Yeni Üye
    Nereden
    NRW GELSENKIRCHEN
    Ettiği Teşekkür
    22
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    problem su,benimde diesel arabam var cok memnunum ,satmak istemiyorum ama EURO4 var, satsam zazar edicem, satmazsam elimde kalacak herkes gibi bende kara kara düsünüyorum

5. devreklim_67 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,299
    4,421 mesaja 9,736 teşekkür aldı
    Alıntı devreklim_67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    problem su,benimde diesel arabam var cok memnunum ,satmak istemiyorum ama EURO4 var, satsam zazar edicem, satmazsam elimde kalacak herkes gibi bende kara kara düsünüyorum
    hocam git VW veya diğer firmalara eski arabaları alıp yeni euro6 model satıyorlar

iyide 9 yaşındaki arabadan ne bekliyorsun ki ? muhakkki zarar ederek satacaksın

zaten bu arabayı ancak Afrika ya satabilirsin bunu Almanya da kimsecikler almaz artık

7. 2 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Üye akhisar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    82
    19 mesaja 27 teşekkür aldı
    arkadasin demek istedigi benim arabam güzel arabami da seviyorum ama euro 4 plaketleri euro 6 yaparlarsa ben arabayi ne yapacam diye düsünüyor ikincisi ise evet büyük sirketler euro6 araba veriyorlar senin arabana da 4-6 bin euro sayyolar ama isin sonunda yine en az 20 kusur bin euro borc cikiyor o parayida ödemeye herkezin gücü yetmez sanirim arkadasimizin tam olarak sorusu bu EURO6 Plaketi cikacak mi cikmiyacakmi

∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,089 teşekkür aldı
    Alıntı devreklim_67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galyana gelip satma

Bende satmayacam sonuna kadar kullanacam

Nerden baksan 5 yil daha rahat sürer bu yasaklama olayi

O zamana kadar kullanip cöpe atsam yine karliyim

Kolay mi öyle yasaklama , Hadi yasakladilar 5 euroya internette Euro 6 plaket satiyorlarmis

Alir yapistiririz ön cama :-)))

Inanin ben hic kafaya takmiyom , kolay kolay yasak gelemez

Almanyada kanun cikmasi 3-5 yil sürer Hadi cikti diyelim bunun avrupa mahkemesi var

Varda var yani , doldurusa gelmeyin tam GAZ devam edin yasasin Dizelciler :-)))

Tecrübeli Üye cassano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun/Alm-GZ
    Ettiği Teşekkür
    542
    142 mesaja 248 teşekkür aldı
    Eski araba ile zarar edersin, ama su an sürmeye devam et. Yok cok büyük masrafi var, o zaman ayri konu. Durup dururken su an düsünmeye hic gerek yok. Benimde 7 yasimda dizelim var, satsam para etmez, gittiyi yere kadar sürmeye devam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)