Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2290 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ev almayi düsünüyorum

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    ben yukarıda yazdigimi yazdım. Maas etc , evlilik hersey oturduysa alin derim.

para konusu bi yana, evlilik de oturmasi lazım.....

benim cevremdeki insanlar yada gencler kafalarında proje yapıyorlar .

örnek yeni evlenen çift 100.000 euro luk daire Aldi. bu daire bana göre 30.000 euro kafadan fazla ödemişler oldu. Daha düğün yapacaklar, ev mobilyası, araba, balayı . gencler şimdiden borçun icine giriyorlar

mantik. " kira ödemek yerine ev alalım, ilerde daire yi kiraya verip ev alırız" arkadas lar bunlar hep proje isi. hersey iyi giderse evet olabilir. ama bugün hic birşeyin garantisi yok.

ve bu arkadaşların isleri de iyi degil. fark tek suan icin iki kisi calisiyor. yarin öbürgünn cocuk olacak vs vs

---------

size demek istediğimiz bizim insanimiz aslında bi proje isine giriyor. yukardaki masrafları siz hesaplayın......

neyse konudan konuya geciyorum ama sonra ne oluyor ? gencler anlaşamıyor , boşanıyor muhabetti oluyor.......

----------

burda mercedes, Bayer, Chemie industrie, automobilindustrie vs calisanlar icin yazmıyorum. bu şirketlerde calisanlarin zaten tek bi kisinin maaşı 3000 euro net alıyorlar. ve yukardaki, örnek de ki , iki kisi belki maximum 3000 euro alıyorlardır.
    Konu Osmanbey34 tarafından (15 Şubat 2018 Saat 15:36 ) değiştirilmiştir.

2. Osmanbey34 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)