Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2289 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ev almayi düsünüyorum

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    özer52 ustam iyi güzel yapısın.

Alıntı *özer52* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes ben 17yil oldu ev aldim ne batim nede süründüm keyifime baktim 6 kisilik aile 1600 mark kira veriyordum ev aldim 2 ailelik 220 bin euro ya alim satimi icini yaptirdim 280 bin euro buldu 1400 m2 arsa var 2 tane ev yapma musadem var su an degri 600 bin euro 5 senem kaldi evin borcu bitiyor insallah aylik ödemem 920 euro 20 senede bitmis olcak bitmesde az kaliyor onuda elden vercem kirada kalmis olsaydim hesabini sen yap analarsin ev almak zarar deyil akil isi isine geliyorda alirsin kira gibi ödersin bu kadar basit ama su an ev almak cok pahalandi bremen cevresinde evlerin fiyatalari 3 kataladi 15 sene önceye göre buda evim

Konu Osmanbey34 tarafından (16 Şubat 2018 Saat 14:45 ) değiştirilmiştir.

2. Osmanbey34 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özer52 ustam iyi güzel yapısın.
    Ona kalırdanız Mecklenburg-Vorpommern'de böyle evleri 150.000 - 200.000 Euro veriyorlar. Çünkü doğru dürüst iş yeri yok.

Eğer Bremense orasıda pek sanayisi gelişmemiş bir yer.

Evlerin değerli olduğu yerler, Bayern, Badem-Württemberg ve birazda Hessen'nin Frankfurt cevresi. NRW'de ise Düsseldorf falan.

Arkadaşımızın evi çok güzel. Allah güzel günlerde kullandırmayı nasip etsin. Böyle ev Bayernde 1.000.000 Euro'dan başlar. Ancak şehirden 30-40 km uzaklaşırsaniz ozaman fiyatlar düşer. Arkadaşımızın tahminen baya bir kenerda. Bunu yaşlanınca çok dez avantajları var.

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,601 teşekkür aldı
    Ho ho ho.. arkadasim!

Mercedes-Benz Werk Bremen
    Personalstand am Standort: 12.672[7]
    Produktionsfläche: 584.500*m²Fabrikgelände: 1.390.000*m²

Das Werk in*Bremen*ist der größte private Arbeitgeber der Hansestadt "und das größte Produktionswerk im Daimler-Verbund"!!!

Zurzeit werden in Bremen folgende Klassen gefertigt:

C-Klasse*LimousineC-Klasse*T-ModellC-Klasse*CoupéC-Klasse CabrioletE-Klasse*CoupéE-Klasse*CabrioletGLC-Klasse, SUVSLC-KlasseSL-Klasse..

En fazla model yapan bremen.. en cok araba üreten bremen vs vs vs..

Sonra
    airbus, inbev, atlas electronik gibi dünya firmalar var..
    Bütün liste burda mevcut;

https://wfb-bremen.de/de/page/wirtsc...hmen-in-bremen

Bunuda eklemek istedim, bremen de wohnungsmangel var.. ve bremen de evler en kisa zamanda en cok deger kazanan bir eyalet/sehir..

Buraya zaten yazmistim.. evimi alirken 170000€ ödemistim.. anschlussfinanzierung da bana evin degerini ögrenmek istediler ve bankadan birisini yolladilar eve begutachten yapmaya.. yeni vertrag da evin degeri 300 bin yaziyor..
    (Nerden baksan umschuldung yapali 2 sene olacak)
    Simdi yine rahat 15% deger yükselmistir..

Gerisini sen düsün!
    Konu talo176 tarafından (16 Şubat 2018 Saat 20:18 ) değiştirilmiştir.

6. talo176 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye *özer52* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    128
    63 mesaja 451 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ona kalırdanız Mecklenburg-Vorpommern'de böyle evleri 150.000 - 200.000 Euro veriyorlar. Çünkü doğru dürüst iş yeri yok.

Evlerin değerli olduğu yerler, Bayern, Badem-Württemberg ve birazda Hessen'nin Frankfurt cevresi. NRW'de ise Düsseldorf falan.

Arkadaşımızın evi çok güzel. Allah güzel günlerde kullandırmayı nasip etsin. Böyle ev Bayernde 1.000.000 Euro'dan başlar. Ancak şehirden 30-40 km uzaklaşırsaniz ozaman fiyatlar düşer. Arkadaşımızın tahminen baya bir kenerda. Bunu yaşlanınca çok dez avantajları var.
    siz bremene geldinizmi ? bremende ev fiyatlarini biliyormusun kücük yer olabilir ama ev fiyatlari su an 3 e katalidi benim oldugum yer bremene 10 km achim ama bremenden daha pahali talo176 bilir bizim oturdugumuz yer niedersachsen bagli ev alirken faiz(4.9%) du 10 sene biti 2013 de 10 sene yaptim faiz (2.1%) 2023 bitiyor allaha sükür su ana kadar bir sorun yasamadim bütcesi olan ev kirasi yüksek olan parasina göre ev bulursa alsin ama bizim zamanimzda devlet yardimi vardi 8 sene ben aldim bana cok faydasi oldu en aziindan 45 bin euro evein borcunu kapatim saygilar *özer52*

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)