Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2278 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Üst komşu ile problem.

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    100
    13 mesaja 19 teşekkür aldı
    Bu Sabah Kalktim Ev Sahibime üst Komsumu Sikayatte bulundum. Ev Sahibide tamm dedi o kiSI ILE KONUSACAM Dedi ve Onlar zaten 2 aya kalmaz tasinacaklar,
    Neyse derin bir Nefes Aldim. Artik 2 ay cekecegiz belkide Dine imana gelirler. Tek care beklemek

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    78
    124 mesaja 208 teşekkür aldı
    Alıntı Cihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Sabah Kalktim Ev Sahibime üst Komsumu Sikayatte bulundum. Ev Sahibide tamm dedi o kiSI ILE KONUSACAM Dedi ve Onlar zaten 2 aya kalmaz tasinacaklar,
    Neyse derin bir Nefes Aldim. Artik 2 ay cekecegiz belkide Dine imana gelirler. Tek care beklemek
    yeni gelen kiracida daha cok proplemlerin olabilir bence nedeni ise bence senin proplemin ayni bendeki gibi üsteki komsu ile deil bina ile alakali bínadaki duvarlar ses geciriyor hele üste iki cocuklu biri gelirse yandin cünkü cocuklarin en ufak sesini duvarlarin yalitimsiz olmasinsan dolayi duyacaksin ayni dert bendede var komsu konussa duyuyorum üste gelen konusmayacakmi tv hic seyretmeyecekmi bu binalardan uzak durmak gerek...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)