ben yillardir cekiyorumn bi cileyi ev eski bile komsuya telefon gelse duyuyorum hatda saka deil titresimde olsa bile titremesi duyuluyor nerdeyse aksamlari kulaklik takarak yatmaya alistirdim kendimi yapmadigim kalmadi kibarca anlatdim bagirdim cagirdim yok olacak gibi deil arastirdim sesi kesmek icin evin tavanina ses yalitimi yapiliyormus oda basi yaklasikk 2000 euro ev sahibina söyledim yerden ses geldi ev sahibinden ses gelmedi gerci oda bana ilave ödeme yolladigi zaman bende onu tinlamiyorum polis cagirdim vurdum esdim gürledim ama nafile altda alman ihtiyar issiz gücsüz sabaha kadar son ses tv seyrediyor yaninda iki torun birde oglu var ergenler sabaha kadar playstation oynuyorlar fifa gelsin kantir gitsin saba kadar gürünltü üste desen iki bayan icip icip bagirip cagiriyorlar sabahlara kadar alem hayir bekar olsam yapacagimi biliyorumda bekarda deiliz kizlar evi sasirip sasirip arada benim eve daliyorlar gece 3 5 zili caliyorlar tam bir timarhane gerci kizlarinda isi zor onlarinda üstünde italyan aile var onu hic anlatmayayim valla yatin kalkin halinize sükrtedin benden beteri yokdur heralde ev konusunda bu arada düsseldorfda sehir icinde kiralik yada satilik ev bilen duyan varsa bana özelden yazsin acil ev ariyorum kafayi siyiracagim ....