Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aciklama : Ozbeceriksizler.com Disinda Bize Ait Sayfamiz yoktur Yilmaz68 Hakkinda Mutlaka Okuyun.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye lazkopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    55
    56 mesaja 129 teşekkür aldı
    bence konu kimi ilgilendiriyorsa o yazismanin komplesini yolamasi gerek.
    ve bence mahkeme gibi bir bölüm lazim bu konu icin degil ilersi icin bir topic mesela 6 kisi ve böyle meseleler icin karar verilen bir yer.
    Yoksa cok haksizliklar olur. Bende bir kac kere bazi kisilerin cok zit ve sinir bozucu yazdiklarini gördüm fakat ikaz edeni görmedim.
    eger tarafsiz oluncaksa bu boarda ki öyle umuyorum... kendi samimi olan kisiler arasindan cikip normal üyelerede söz hakki dogmasi lazim...

bu nacizhane fikrim, kimse hemen üstüne alinmasin. Ama cogu boardlarda oldugu gibi burdada malesef son sözü admin veriyor eh modlarda ondan yana dogal olarak.
    ama tekrar diyorum ben yilmazi tanimam etmem sirf kendimi onun yerine koyuyorum eger hak diyorsaniz tamam ama kendi kafanizdada soru isaretleri varsa (bana sirf bu mesajlar iletildi ondan önce ne oldu diyorsan admin) o zaman baslarda neler oldu ne tartismalar oldu bence onada bir bakilmali.

Carsi arkadasin demesine katiliyorum ve sanirim hemen hemen ayni fikirdeyiz benim demek istedigimde bu

Saygilar
    Konu lazkopat tarafından (26 Şubat 2018 Saat 19:51 ) değiştirilmiştir.

2. 5 kişi lazkopat üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)