Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aciklama : Ozbeceriksizler.com Disinda Bize Ait Sayfamiz yoktur Yilmaz68 Hakkinda Mutlaka Okuyun.

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,198 teşekkür aldı

Aciklama : Ozbeceriksizler.com Disinda Bize Ait Sayfamiz yoktur Yilmaz68 Hakkinda Mutlaka Okuyun.

Alıntı üye ismi cikarildi Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı yilmaz68 Nickli Üyeden Alıntı
    İpini kısa tut sağ sola saldırma biraz insanlık öğren.
    Sana kalsa tek sen kalacaksın burada bu yüzden aynı ortamda olmaktan senin gibi kendini beğenmiş kibirli insanlardan nefret ettim.
    Tedavisi insan olmak ve senin gibi haddini bilmeyen insanların suratına insan olmadıklarını haykırmak.
    Şimdi git mesajlarını tek tek incele gerek var mıydı ona buna sataşmanın ne alemi vardı diye bi düşün.
    İşin en kötüsü senin gibiler çok bilmişler ama hiç bir şey bilmeyenler çok bildiklerini sandıklarını inanırlar.
    Çok merak ediyorum aynı çatı altında yaşadığın aile fertleri senin hakkında ne düşünüyor etrafında kimler var? yazık ya insan olmaya biraz çaba göstersen.
    usta hayirdir ?

sen neden kendini tarif etme geregi duydun simdi ???

Gerçekler acıdır.

yooo neden aci olsun ?

gercek gercektir ve gercek oldugu icin gercektir ( bence biraz karisik oldu ama idare et )

aci olan nedir biliyormusun ? kuyruk acisi :-)) hani sende olan

hadi isim gücüm var , beni rahatsiz edip durma seninle ugrasamam

sen aylak aylak takiliyorsun benim isim gücüm var

24 saat buradasın sosyal amtanmı geçiniyorsun kaç sene çalıştın senin gibi çok asalak var.
    Kim bilir pkklıyım diye sığınma talep ettin şimdi bi yerin kalktı.

usta baya tecrübelisin bu islerde

noramldir hayatta yasadiklarina basindan gecenlere bakyirosun demekki

Allaha sükür PKK ile isim olmadi hele hele Sozialamt gibi yerlere hayatimda ayak basmadim

ama basanida yadirgamam ALLAH düsürmesin

ama sen öyle yazdinki baya tecrüben var bu konularda :-))))))))))))))))))))))

30 sendir aralıksız çalıştım, şimdi çalışmaya ihtiyacım kalmadı, çok şükür senin gibi aylak gezen asalakları kapımda çalıştıracak gücüm var şu an iş yerimde seni temizlikçi olarak alabilirim.
    Senin gibi aslaklar gelir sosyal amtdan alıyorum oraya bildirem yan gelir olsun wc yi temizlerim diyenler çok oldu.
    Sen ve senin gibiler pkk seviciler ile işim olmaz ama ne mal olduğunuzu hemen ele veriyorsunuz.
    ]bak ne tesadüf ....

ben 28 yil caistim kenara cekildim , ALLAHA sükür Maddi olarak hic bir sikintim yok kimseyede ihtiyacim yok

bu yasta kimseyede el acmis degilim , benim PKK li oldugumu nerden cikardin anlayamadim , ben iki kuzenini bu Vatana sehit vermis birisiyim

gerekirse kendim ve Oglumda bu Vatana sehit oluruz , öyle bir cekinmemiz yok !!!

ben ihtiyacim olsa Temizlikcilik yaparim gocunmam , alin teri ile kazanilan paradan neden gocunsun insan ????

ama bunu alin teri dökmeyenler bilemez !!!!

senin karekterin cok bozuk usta sen yazilanalra bakilirsa ne Kuldan utaniyorsun nede ALLAHTAN korkuyorsun

hem senin olan senin usta , bak MALINDAN bagsediyorsun demek övünecek gurur duyacak baska birseyin yok

Allaha sükür ben herseyimle övünüyorum Ailem , Arkadaslarim , Karekterim , vs vs vs ama Para Pul Mal bunlar övünecek maddeler degil

demek sende yokki digerleri sen Parandan Pulundan Malindan bagsediyorsun

ASALAK olduk PKK li oldu

ki Asalaktan daha kötü birsey

artik ne diyem ...........

]
    ]bak ne tesadüf ....

ben 28 yil caistim kenara cekildim , ALLAHA sükür Maddi olarak hic bir sikintim yok kimseyede ihtiyacim yok

bu yasta kimseyede el acmis degilim , benim PKK li oldugumu nerden cikardin anlayamadim , ben iki kuzenini bu Vatana sehit vermis birisiyim

gerekirse kendim ve Oglumda bu Vatana sehit oluruz , öyle bir cekinmemiz yok !!!

ben ihtiyacim olsa Temizlikcilik yaparim gocunmam , alin teri ile kazanilan paradan neden gocunsun insan ????

ama bunu alin teri dökmeyenler bilemez !!!!

senin karekterin cok bozuk usta sen yazilanalra bakilirsa ne Kuldan utaniyorsun nede ALLAHTAN korkuyorsun

hem senin olan senin usta , bak MALINDAN bagsediyorsun demek övünecek gurur duyacak baska birseyin yok

Allaha sükür ben herseyimle övünüyorum Ailem , Arkadaslarim , Karekterim , vs vs vs ama Para Pul Mal bunlar övünecek maddeler degil

demek sende yokki digerleri sen Parandan Pulundan Malindan bagsediyorsun

Benim kapım aş evi gibidir çevremde nasibini almamış Allah kulu kalmamıştır.

Rabbim bana vermiş ben dağıtmasını bilirim hayrımı hiç esirgemedim, çevrem o kadar geniş ki ev dar diye 50 m2 salon yaptım. Gelen rahat otursun diye. Yatılı kalanlara her odaya wc banyo yaptırdım sıkılmasınlar diye.

Rabbime şükürler olsun vatan sever ve Allah'ın sevdiği kullarından olmaya çalışan biriyim.

Senide inşallah Rabbim islah eder hidayete erersin, Müslüman adı duyunca gocunman inşallah..

]usta sen cok görgüsüz bir insansin , hep yaptigin iyilikleri kazandigin parayi edindigin mallari anlatiyorsun

tabi gercek mi degil mi orasi mechul , sanal alem salla gitsin

senin yaptigin iyilikleri birak baskasi anlatsin , edindigin mallar senin degil !!!

o arkasina sigindigin agzindan düsürmedigin ALLAHIN

sen ne ilk sahibi nede son sahibisin !!!!

sende komplek var , senin acil tedaviye ihtiyacin var ,

kompleks cok kötü bir hastalik sakin göz ardi etme !!

hayat seni öyle ezmis öyle ezmiski simdi ben hayatta bunu bunu sunu sunu yaptim diyerek ayakta durmaya ugrasiyorsun

senin cocuklugunu inan bilmek istemiyorum , cocuklugu sevgi dolu hosgörü dolu

maddiyatin önemi olmayan bir cocukluk degilmis bakilirsa

sen maddiyata o kadar tapmisinki ondan baska birsey tanimiyorsun onunla yaptiklarini yaziyorsun

ben maddiyati sevmem , paranin ve imani gösterilis icin kullanadan korkarim

ve ben senden korktum ...ne yalan söyleyem korktum senden
    Şimdi doktorculuk mu oynuyorsun.

Ben işi bıraktım Türkiye'de kendime yeni bir hayat kurdum kazandıklarımı eşimle dostumla yiyorum vede çok memnunum, yetmedi iş yeri açtım faydam olsun dedim.

Senin gibiler in tek hastalığı her dala konmaları dır, bak şimdi doktor oldun.

Allah senin İslam diniyle şereflendirsin inşallah, sünnet olmayı unutma.

usta olayi sana birakiyorum herseyin bir siniri var

Selam Arkadaslar

Yukarda okumus oldugunuz mesajlasmadan dolayi, bu yilmaz68 Arkadasimizi Banlamak zorunda kaldim, özel mesaj ile burda bir üyeye küfürler söyledigi icin, ve bu üyemizinde bana özel mesaji iletmesiyle basladi mesajlasmalarini yukarda yapistirdim.

Yilmaz68 Kendisinin zamanin da bana yardimi dokunan birisi oldugunu bilmiyordum örnek olarak film seritini filan bu arkadastan almistim, ama bizde olan üyeligini bilmiyordum.
    Bu küfürlerden dolayida bu arkadasi banladiktan sonra baktim bizim verilerimizi calmaya bir sayfa acarak, sahte sayfasina cekmeye baslamis.

zamaninda da Ip Tv de paylasim yaptigindan orda bizim sayfamizi kapandigini ve kendisinin acmis oldugu sahte sayfasina yönlendirmeye calismis ve bunuda devam sürdürmekte.
    Ben bana yapmis oldugu yardimlardan dolayi ve isi tatliyada baglamak acisindan özür dahi diledim, özür dilemeyi hak edecek bir davranis da yok aslinda yukardaki mesajlasmayi sizde okuduysaniz.
    Ama ben bana yapmis oldugu yardimdan dolayi yaptim.

Vbuletin yazilimda dogrudur benden bilgili arkadasimiz, ben bu forumu actigimda hic bir zaman bilgiliyim demedim,halende söylerim bilgim olmadigini.

Bu forumu acarken ve nasil acildigini görevli arkadaslarimiz ve ilk üye olanlar cok iyi bilmekte.

Gsworld zamaninda bana kapanmadan öncesinde bana forum ac senin sayfana yönlendirme yapalim demisti ama ben kapanacagina inanmiyor inanmakta istemiyordum. son gününe kadar bilen biliyor cok ugrastim ama malesef olmadi kapandi.
    Sonrasinda 3 ay gibi bir sürec hic bir zaman pc yi acmadim telefonda görevli arkadaslarimiz bana yeniden baslayalim diye israrlari sonucu yeniden sifirdan basladik.
    iyikide baslamisiz. ki bir cok dostu yine ayni cati altina toplaya bildik.

Kolay Kolay bu tarz mesaj yazmazdim ama üyelerimizin de özel mesajlay yada konuyla bizlere yazmasindan bilgi amacli aciyorum.

Arkadasimiz halen ugrasmayi devam sürdürmekte, bende bundan sonraki sürecte kendisininde zarar görcegi durumlarla karsilacagini
    burdan duyuruyorum.
    Bu islerin sonu iki tarafinda zarar görecegi sonuclar acacaktir.

Lütden yazacaginiz mesajlarda saygili ve karsi tarafin kurmus oldugu sahte sayfanin ismini kullanmayalim

Ozbeceriksizler.com disinda hic bir sayfa bize ait degildir.

Saygilar.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Mesut64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fani Dünya
    Ettiği Teşekkür
    486
    552 mesaja 3,594 teşekkür aldı
    Bende zaten onun yazdiklarini editlemek ve kaldirmak istiyordum, yanlis anlasilmamak icin vazgectim.

Bu aciklama iyi oldu, önümüzü daha net görebiliriz.

Kolay Gelsin!

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    119
    7 mesaja 14 teşekkür aldı
    gecmis olsun admin, bunlar üzücü seyler... herkes haddini bilmeli..

5. 7 kişi Bigali üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye lazkopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    55
    56 mesaja 129 teşekkür aldı
    Yazik oldu. Ama malesef haketmis gibi görünüyor

7. 7 kişi lazkopat üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,636
    1,611 mesaja 3,312 teşekkür aldı
    Zaten onu gozum hic tutmamisti..

9. 8 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Üye Mehmetali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    176
    29 mesaja 202 teşekkür aldı
    Ustam Senin Yaptiklarini cok iyi bilenlerdenim.
    Bu tür islerle ugrasan anca kendi karekterini sergiler, bos birak biz yolumuza bakalim.

11. 7 kişi Mehmetali üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    55
    Simdi yok diye arkasindan atip tutmakda kimseye yakismaz bence olan olmus karar verilmis.
    Iyiken herkes isinden faydalandi simdi birseyler oldu diyede hemen ipe götürmeyin adami.

13. 8 kişi lazkopat üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    6,389
    @lazkopat arkadasim o yüzden saygi cercevesinde yazilanlar yazilsin dedim banada yardimi oldugunu dile getirdim.
    ama benim kendisiyle sahsi hic bir sorunum dahi olmadi, o özel mesajlasmayla kendisine sunuda söyledim, usta baska birisi sana bu sekil yazmis olsa ayni sekil davranirdim.

bu forumda kimse kimseye küfür etme hakki yoktur, benimde kimseye saygisizligim olmamistir..
    Bu konuyuda acmayi düsünmüyordum, üyelerden özel mesaj ve konu acarak sormalarindan mecbur kaldim.

Bundan sonraki sürec insallah herkes yoluna bakarak devam sürer. aksi taktirde dedigim gibi benimde zarar görecegim gibi kendiside zarar görcektir.

Herseyin Hayirlisi.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    21
    1 mesaja 9 teşekkür aldı
    Şuan bilmiyorum kaç sene oldu buraya üyeliğim, ben ne öğrendiysem ilk beceriksizler zamanında öğrendim ve hala öğrenmeye devam ediyorum...
    Bana çok başka boardlardan teklif geldi ama burası kadar net ve yardımcı bir Board yook.

Teşekkürler ÖZBECERİKSİZLER

16. 9 kişi Nurettin57 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    55
    Alıntı karam82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @lazkopat arkadasim o yüzden saygi cercevesinde yazilanlar yazilsin dedim banada yardimi oldugunu dile getirdim.
    ama benim kendisiyle sahsi hic bir sorunum dahi olmadi, o özel mesajlasmayla kendisine sunuda söyledim, usta baska birisi sana bu sekil yazmis olsa ayni sekil davranirdim.

bu forumda kimse kimseye küfür etme hakki yoktur, benimde kimseye saygisizligim olmamistir..
    Bu konuyuda acmayi düsünmüyordum, üyelerden özel mesaj ve konu acarak sormalarindan mecbur kaldim.

Bundan sonraki sürec insallah herkes yoluna bakarak devam sürer. aksi taktirde dedigim gibi benimde zarar görecegim gibi kendiside zarar görcektir.

Herseyin Hayirlisi.
    Reis sözüm sana degildi zaten

18. 6 kişi lazkopat üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Rammstein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Ettiği Teşekkür
    68
    93 mesaja 197 teşekkür aldı
    Keske olmasaymis. Elbette ki kufur ban sebebi olmali. Kufur edecek kadar bu adami sinirlendiren sey ne acaba ? Gerci yaziyi okudum ve kufre rastlamadim.
    Belkide gozumden kacti. veya ayip oldugu icin silindi. Aklima takilan birsey; beceriksizler'in son zamanlarinda ozbeceriksizler yokmuydu ? Sanki bana varmis gibi geliyor ?
    Her iki taraf icin de uzgunum.

20. 4 kişi Rammstein üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    6,389
    @rammstein yok arkadasim
    mesajlasmada hic bir sey cikarilmadi, tartismis oldugu üyenin bana ilettigi mesajlasma ayni sekilde buraya eklendi, hic bir eksigi fazlasi yok anlayacagin.

diger soruna ise eski beceriksizler kapandiktan 5 ay gibi bir sürecten sonra sifirdan basladik, kapatildiginda baslamamistik anlayacagin.

Saygilar

22. 6 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    55
    @rammstein yok arkadasim
    mesajlasmada hic bir sey cikarilmadi, tartismis oldugu üyenin bana ilettigi mesajlasma ayni sekilde buraya eklendi, hic bir eksigi fazlasi yok anlayacagin.

diger soruna ise eski beceriksizler kapandiktan 5 ay gibi bir sürecten sonra sifirdan basladik, kapatildiginda baslamamistik anlayacagin.

Saygilar
    Siteyi niye acdi art niyetlemi ?
    Konu lazkopat tarafından (25 Şubat 2018 Saat 23:53 ) değiştirilmiştir.

24. 4 kişi lazkopat üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye inan66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    112
    52 mesaja 105 teşekkür aldı
    Iyi aksamlar usta Keske olmasaydi bu arkadasimiz IP TV
    Listesi sunan arkadas orada ilk siraya yazmisti... ozbeceriksizler degismistir die orda gordum halende var Logo bizim sitenin aynisi.

26. 4 kişi inan66 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    55
    Alıntı inan66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi aksamlar usta Keske olmasaydi bu arkadasimiz IP TV
    Listesi sunan arkadas orada ilk siraya yazmisti... ozbeceriksizler degismistir die orda gordum halende var Logo bizim sitenin aynisi. .
    bende tam onu sormusdum. Neden böyle birsey yapdi ? bide sarkili logolu filan ?

28. 4 kişi lazkopat üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    6,389
    @lazkopat arkadasim.

bu yazismada benim kendisine bir saygisizligim varmi.? varsa ben göremedim.
    Kendisinden özür dilenmeyecek bir durumda bana yapmis oldugu yardimdan dolayi özür de dilemismiyim.? Bana yaptigi yardimlardan dolayi diledim.
    Burdaki banini tekrar kaldirmismiydim.? Evet kaldirdim 3 dört saat öncesine kadar yedek üyeligiyle beraber suan kapattim.

Bunlardan sonra bunda artik art niyetmi ararsin yoksa ne herkesin kendi fikrine kalmis.
    Benim kendisiyle sahsi hic bir sorunum olmadi, dedigim gibi zamaninda yardimini da gördüm.

Bundan sonrasina da artik bakacagim bakalim..

30. 3 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    55
    @lazkopat arkadasim.

bu yazismada benim kendisine bir saygisizligim varmi.? varsa ben göremedim.
    Kendisinden özür dilenmeyecek bir durumda bana yapmis oldugu yardimdan dolayi özür de dilemismiyim.? Bana yaptigi yardimlardan dolayi diledim.
    Burdaki banini tekrar kaldirmismiydim.? Evet kaldirdim 3 dört saat öncesine kadar yedek üyeligiyle beraber suan kapattim.

Bunlardan sonra bunda artik art niyetmi ararsin yoksa ne herkesin kendi fikrine kalmis.
    Benim kendisiyle sahsi hic bir sorunum olmadi, dedigim gibi zamaninda yardimini da gördüm.

Bundan sonrasina da artik bakacagim bakalim..
    Reis sen beni bugun yanlis anlion ben usagi tanimam bile ne yilmazi tanirim ne baskasini iptvsini kulanirdim
    olayida bilmem tek iptvde bu sitenin reklamini yapardi ,degil onu sordum

32. 4 kişi lazkopat üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    6,389
    @lazkopat yok arkadasim neden yapti art niyetmi diyince tam anlayamadim.
    art niyetmi yoksa ne icin yaptigini bilemedigimden.

34. 3 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    55
    @lazkopat yok arkadasim neden yapti art niyetmi diyince tam anlayamadim.
    art niyetmi yoksa ne icin yaptigini bilemedigimden.
    yok benim ona karsi bir saygisizligim varmi filan dedin ya onu diyorum.
    Yok elbetdeki hem ben karismakda istemem
    Seni bilende bilir onu bilende bilir.

Sadece arasdirdiydim siteyi acmis kendi adina serverde almanyadan o yüzden sordum.

Ben basda buraya ait sandim cünki weiterleitung buraya ama server sizin degil.

36. 4 kişi lazkopat üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye yadikar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Berlin/ istanbul
    Ettiği Teşekkür
    430
    131 mesaja 578 teşekkür aldı
    Ilk bilgisayarımı 2000 yılında aldım ve bir arkadaşa bana öğretmesi için rica ettim o da bana Beceriksizleri gösterdi ve burayı oku her şeyi öğrenirsin dedi tam 18 yıldır okuyorum önce beceriksizler sonra onun devamı öz beceriksizler demek istediğim usta burada çok şeyler gördüm Gsworld`u bazı en yakınındakiler bile çekemediler gittiler yeni yeni forumlar açtılar ve hep gümlediler çünkü unuttukları bir şey vardı forumu herkes açar ama herkes marka olamazdı onun için usta bu tip şeyleri ilerde de yaşayacaksın ama fazla kafana takmayacaksın çünkü dediğim gibi öz beceriksizler bir marka onların bu seviyeye gele bilmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazım, benden bu kadar usta inşallah kendimi ifade etmişimdir.

38. 9 kişi yadikar üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)