Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aciklama : Ozbeceriksizler.com Disinda Bize Ait Sayfamiz yoktur Yilmaz68 Hakkinda Mutlaka Okuyun.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,213 teşekkür aldı
    @Tr-22 Arkadasim, ben o olayin pesinde yilmaz68 arkadasla görüsmeden önce diger üyemizle görüstüm, ve üyeliginin iptali olcagini söyledim kendisine.
    bu banladigim arkadasin bana dedigim gibi kendi yazilimlarindan destegi oldu, ama o arkadasin burdaki arkadas oldugunu dahi bilmiyordum, kendi sayfasinda bize davet etmistim zamaninda, bu yardimlarin hatrina kendisinden özür de diledim benim hatam olmadigi halde, üyeligini de tekrar actim sonra devami gelince mecbur kaldim banlamaya, olay hangi üyemiz oldugu degil o anki durumda gerektigi gibi davrandim.
    Beni bilen biliyor ustam ben haksizlik olmasin diye üye ye karsi görevlinin yetkisini dahi almis oldugum olaylar var, yeterki haksizlik olmasin diye.

@lazkopat ustam bir elin nesi iki elin sesi var, bosuna demiyorum, nette kactane forum var Avrupali Türkleri temsil eden.
    yoksa bir cok kaliteli forum var bizlerden de kat kat üstünler, ama Avrupali Türkler icin olani yok..

Hayirlisi Artik bakalim insallah ikimizinde zararli cikacagi sonuclar olusmaz.

Saygilar

karam82

2. 6 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)