Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aciklama : Ozbeceriksizler.com Disinda Bize Ait Sayfamiz yoktur Yilmaz68 Hakkinda Mutlaka Okuyun.

Administrators Memoli1976x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,407
    15,869 mesaja 156,301 teşekkür aldı
    Madem bu Konu acildi burda bende bir iseyler yazayim.

Eski Board kapandiktan sonra hepimiz icin bir kayip oldu. Ama bircok Görevli arkadaslarla skypede telegramda görüsmelerimiz devam ediyordu.

Tabiki hepimizin ici buruktu, hepimiz olurya belki GSworld Hocamiz yapar bize bir kiyak tekrar acar Boardu diye bekliyorduk.

Lakin bu malesef olmadi. Karam Hocam son güne kadar cok ugras verdi Board devam etsin diye hatta ben dahil diger hocalarim bile GSWorld Hocamizla görüsme yapti ama nafile geri dönüsü olmayan bir Noktaya gelmistik, derken Board gercekten kapandi.

Aradan 2 Ay gectikten sonra Karam hocadan habersiz önce bir kac Görevli Arkadaslarimizla nasil bu Boardu tekrar acariz diye fikirler üretmeye calistik, cünkü beceriklersiz günler gecmek bilmiyordu. Baska yerlerde takilsakta buranin yerini sicakligini hic bir yer tutmuyordu.

Sonra Karam hocayida ikna ederek telegrama getirdikten sonra, yeni sifirdan bir Board acalim diye tavsiyelerde bulunduk kendisine.

Tabi Board acmak kolay ama bunun Masraflarini karsilamak sonra ayarlari yapmak kolay bir is degildi, sonucta hic birimiz dört dörtlük bilgi sahibi degildik.

Aradan gine bir zaman gectikten sonra Görevli Arkadaslarimiz arasinda Para Toplayip Yeni Boardumuzu acmaya karar verdik. Sagolsun o dönem suan bilmedigimiz bir sebeden dolayi aramizda olmayan hakan123 hocamizinda board ayarlarinda cok katkisi oldu. Cok Ugraslar sonrasi ve 5 Ay gibi uzun bir sürecten sonra Yeni Özbeceriksizler.com Boardumuzu nihayet actik.

Uzun Lafin Kisasi Suan bu Board tekrar acildiysa ve ayaktaysa bunu bizlerden haric sizlerede borcluyuz. Sizler bizi hic bir zaman yanliz birakmadiniz. Üye sayimiz sizlerin sayesinde kisa zaman icinde gün gectikce cogaldi ve halen cogalmakta. Sayenizde eski günlerimize geri döndük.

Simdi burda bir kisi cikmis sadece banlandigi icin Boardu Kopyalayarak bizleri cökertmeye calisiyor. Sizler ve Görevli Arkadaslarim oldugu sürece biz burda daima ayakta kalacagiz insallah.

Herkese hayirli Boardlar dilerim.
    Konu Memoli1976x tarafından (26 Şubat 2018 Saat 00:14 ) değiştirilmiştir.

2. 13 kişi Memoli1976x üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye lazkopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    55
    56 mesaja 129 teşekkür aldı
    Alıntı yadikar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilk bilgisayarımı 2000 yılında aldım ve bir arkadaşa bana öğretmesi için rica ettim o da bana Beceriksizleri gösterdi ve burayı oku her şeyi öğrenirsin dedi tam 18 yıldır okuyorum önce beceriksizler sonra onun devamı öz beceriksizler demek istediğim usta burada çok şeyler gördüm Gsworld`u bazı en yakınındakiler bile çekemediler gittiler yeni yeni forumlar açtılar ve hep gümlediler çünkü unuttukları bir şey vardı forumu herkes açar ama herkes marka olamazdı onun için usta bu tip şeyleri ilerde de yaşayacaksın ama fazla kafana takmayacaksın çünkü dediğim gibi öz beceriksizler bir marka onların bu seviyeye gele bilmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazım, benden bu kadar usta inşallah kendimi ifade etmişimdir.
    Aynen bencede. O zaman neden yapdigi anlasildi ama tutmaz bende kaydetdim sayfayi burasi sanip

Firin mirin dedin acikdim abim ya...

5. 3 kişi lazkopat üyemize teşekkür etti:

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,198 teşekkür aldı
    @yadigar usta

Ben ilk Beceriksizlere üyelik almak icin 2 sene gibi süre takip ettim, sonunda üye olabilmistim, ama 2 sene zor üye oldugumdan dolayi forum nedir dahi bilmiyordum.
    ilk basta inceledim konu acmaya dahi cekiniyordum, sonra yavas yavas foruma alismistim.

Fikra bölümünde konular aciyordum, bir baktim ozamanlar benjon ustam bana 3 fikradan fazla konu acamazsin demisti, banlanacagim diyordum cekindim, benjon ustaya ozamanlar yazmaya basladim ustam acemiyim bana yardimci ol diye.

Sagolsun bana bir cok seyde cok yardimci oldu, onun sayesinde beceriksizleri benimsedim. elimden geldigi kadar da imkanimda el verdikce bu bayragi devam sürdürürüz gittigi yere kadar, elbet birgün bizde baskalarina bu bayragi devir edecegiz.

Herseyin Basi Saygi, Sayginin olmadigi yerde zaten biz hic bir zaman yer almadik.

7. 6 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye inan66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    112
    52 mesaja 105 teşekkür aldı
    Gercekten Bende cokseyler ogrendim halende ogreniyorum oz beceriksizlerden Herkesten Allah razi olsun.
    Bazi kendini bilmezler var onlarida Allah havale edelim.
    Iyi geceler herkese
    Saygilar

9. 4 kişi inan66 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Savaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nrw
    Ettiği Teşekkür
    100
    52 mesaja 1,016 teşekkür aldı
    Slm board sakinleri bir insan küfür argoya sarilirsa o insan cahil insandir. En iyisi saygili olmak kalp kirmaya gerek yok. Karam ustanin dedigi gibi bu ilk beceriksizler boardda cöken boardda iyi dostluklar vardi hatta angarali abimiz vardi bizim ve güzelde gidiyodu hepimiz tabiki biseyler bilgimize katiyoruz sonucta paylasim plattformu. El elden üstündür, egerki biri ben hep bilirim ederim derse egosunu tatmin etmemis kisidir ve hayir gelmez. Insallah hepimiz dostca saygili bir sekilde bu gemide ilerleriz.

Saygilar

11. 4 kişi Savaş üyemize teşekkür etti:

Moderator Prens-66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Her yerden
    Ettiği Teşekkür
    2,149
    1,182 mesaja 2,787 teşekkür aldı
    Ben şahsen ön yargıdan başka birşey göremedim, 30 yıl çalışmış ama boşuna..

24 Saat Bilgisayarın başından kalkmayan vesayre ile uğraşan otomatik olarak ne Asalak sınıfına girer, ne'de Sozialamt'dan geçinir.

Acaba, hiç sordu mu Sıhhat sorunu mu var veya Ameliyat mu oldu, bir süre çalışamaz Raporu almış veya başka bilmediğimiz Ailevi sorunlar.

Herşey hoşgörüye bakar, bu Konuda samimi olanımız ne yazık ki çok azdır.

Hakaret ettiği Insanı Kapısında Temizlikci olarak çalıştıracak kişi, acaba ne kadar aciz durumda, siz karar verin!

Uzaklaştırma en iyisi olmuş, Arkadaşlara Hayırlı Forumlar dilerim!

Bu tür konularda, örnekteki gibi hiç uzatmayın seviyelerine inmeyin, derhal şikayet edin.

Saygılar

13. 7 kişi Prens-66 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Rammstein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Ettiği Teşekkür
    68
    93 mesaja 197 teşekkür aldı
    @karam82 ; birakin hocam kopyalayan kopyalasin boardi, ben olsam umursamazdim. Eski beceriksizler zamaninda bircok kopyasi yapilmadimi ? Cok iyi hatirliyorum, rengi bile ayni boardlar vardi. Kopya aslini yuceltir bence.

15. 4 kişi Rammstein üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 4 teşekkür aldı
    karam abi senin yaptiklarini biliyoruz.
    insallah hersey senin diledigin gibi olur.

17. 4 kişi Zehra2013 üyemize teşekkür etti:

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,198 teşekkür aldı
    @prens66 hocam kusura bakma arada unuttum seni geri dönüs yaptim mesajina
    @ramstein arkadasim bir elin nesi iki elin sesi var, nette kac forum avrupali Türklere hitap ediyor, herkes kendince ayri saz calmasiyla anca birbirimize zarar veririz.
    @zehra2013 güzel dileklerin icin tesekkür ederim.

19. 3 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Moderator Prens-66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Her yerden
    Ettiği Teşekkür
    2,149
    1,182 mesaja 2,787 teşekkür aldı
    @karam

Hocam sıkıntı yok, senin daha önemli işlerin vardır, kusurluk iş olmaz aramızda.

21. 2 kişi Prens-66 üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 3 teşekkür aldı
    Usta takma kafaya, diger arkadasta insallah yaptigi hatadan geri dönüs yapar.
    vermis oldugun emek senelerdir bilen zaten biliyor.

kolay gelsin

23. 3 kişi 03Afyon üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye AHMAD ZAHIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Enigma
    Ettiği Teşekkür
    58
    19 mesaja 37 teşekkür aldı
    sELAM SAAT sabahın 6 sı neler konuşuyor insanlar :S

değmez inanın hiçbirşey için

namaz kılan kendıne kılmayan kendıne bırakın dın dıl ırk ıslerını tasımayın buralara

ortak cıkarlar ıcın buradayız ortak cıkarın yoksa bas çarpıya cık gıtsın.

kolay olanı herkes yapar maksat zor u yapmakta. yapta görelim.

25. 4 kişi AHMAD ZAHIR üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye smeilet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    1,459
    383 mesaja 977 teşekkür aldı
    Disiplin icin forum kuralları mutlaka sert olmalı. Huzur ancak öyle sağlanır. Devamlı şikayet edilen üyelere ciddi uyarılar yada cezalar verilmeli.Eski üye yada çok mesajı olana ayrı muamele yapılmamalı.
    Forumun huzuru için gereken tek şey SAYGI.

27. 5 kişi smeilet üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye dalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    32
    16 mesaja 48 teşekkür aldı
    slm..
    Bizim Türk Dilin,de bir deyim vardır,,
    Meyve veren Ağaç Taşlanır..
    Arkadaşlar farkındamısınız böyle olaylar bizleri bir birimize dahada kenetlendiriyor..
    Birde olaya böyle bakın ..��
    Selamlar..

29. 3 kişi dalli üyemize teşekkür etti:

Üye ali84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    münih
    Ettiği Teşekkür
    226
    13 mesaja 48 teşekkür aldı
    ilk önce gecmis olsun böyle ortamlara kendimizi alistirmak cok zordur önemli olan birbirimizle kaynasmak bu site gercekten cok güzel olaylara bilgilere ortamlarla gelistirilmistir.birbirimizin sorunlarini,düsüncelerini,yardimlasmasini,fikir alisverisini daha neler vardir.gencler ne güzel yardimlasma yapiyor bilmedigimiz konularla birbirimize yardim etmeye calisiyoruz.gelelim konumuza bazi arkadaslar konuyu anlamadan düsüncelerini yaziyor ilk önce düsünün ne demek ister veya yalnissa onu dogru ikna etmeye calismaliyiz.küfürle bagirmakla biryere varamayiz bizler ilk önce eger yaptigimiz bir hatamaiz olursa özür dilemesini bilmeliyiz.arkadaslar ben fazla katki yapamadim önceki beceriksizlerde birseyler yapmaya calistim. suan isler yogunlugundan zaman olmuyor ama gencler bu siteyi devam ettirsinler.önemli olan hep ben,bana,benim dedigim olursa ileriye gidemeyiz ama biz,bizlerr hep braber olursak iste ileriye dogru gelisiriz.arkadaslar kötü sözlerle biryere varamayiz birbirmizle iyi gecinmeye calismaliyiz.zamanim yok herkese selamlar sevgiler insallah hersey cok güzel olur saygilarla.

31. 4 kişi ali84 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye deniz2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,899
    495 mesaja 1,421 teşekkür aldı
    biz öz beceriksizler
    yardimlasmayi seven dostur candir birsine yardim etmek icin birbiyle
    yarisan kardeslerdir bizim elimize kimse su dökemez biz cünkü bir bütünüz
    bizi kiskananlar cati catir catlasin amin, ustalarim üye kardeslerim
    sizleri cok seviyorum saygilarimi sunuyorum

böyle olaylarin bir daha yasanmamasini temenni ederim

üc kurusluk dünyada birbirimizi kirmiyalim
    Konu deniz2000 tarafından (26 Şubat 2018 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir.

33. 4 kişi deniz2000 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye carsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    43
    62 mesaja 379 teşekkür aldı
    Saglik olsun ve bende bu duruma böyle yazismaya cok üzüldüm. Bence insanlar birbiriyle sevgi ve saygi cercevesinde yazsalar bu dünyada savas dögüs cinayet vs olmaz! Birde lütfen her olaya Din, kültr, dil ve ne olursa olsun insanlari azarlamyin. Insanlar ilk basda kendisine sormali ben insanmiyim görevimi yerine getiriyormuyum die, sonra karsi tarafa sorsun!
    Insan bir insni kirmasi basit ama onu onarmasi bence zor yada imkansiz.

3 günlük dünya bari burda dost kardes olun bir birinizi yemeyin

Saygimla sevgimle cArsi

35. 5 kişi carsi üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Bence sikatci olan arkadas,yazilanlarin tamamini aktarmamis,yazilanlari hepsini okudum küfür diye kecen hic bir yazi yok,yilmaz68 kardesimiz biiraz fazla inciti yada kirici yazmis fakat konunun buralara gelmesinin hic bir neden göremedim.

Bir cok kisilerde sikayet edeni hakli bulmus, bir ata sözü vardir vurun abaliya herkezde yilmaz68 arkadasimizin üzerine gitmis,yalniz dedigim gib bu arkadasimizi bu yazilari yazmasinin hesas sebibi ne? yilmaz68 yazilanlarindan anladigim bir komplaya gelmis gibi bana geliyor,bunlar sirf benim düsüncelerim.

herkezin nasil ayni düsüncede ayni fikirde olamayacagi gibi ama karsilikli biraz saygi gösterilse daha iyi olur.

PS: yanlis anlasilmasin,ben ne sikayet edeni tanirim nede yilmaz68,yalniz kendi fikrimi acikladim.

37. 7 kişi tr-22 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Mesut64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fani Dünya
    Ettiği Teşekkür
    486
    552 mesaja 3,594 teşekkür aldı
    Aslinda ben Tahmin edebiliyorum neden yaptigini, IPTV konusunda Boardumuzda cok
    talep var ve bu konuda kendiside bayagi bilgili ve cok link de verdi buraya, ama ne
    olduysa gecen hafta oldu, Boardumuza bir IPTV Panel actim ve daha yeni baslamamiza
    rahmen cok talep olunca kendisi sadece "vay be helal olsun" diye kuru bir yorumdan sonra
    böyle bir girisimde bulundu, hatta onun linklerini de takip ettigimden o günün aksamina
    boardu baska bir adresde kopyalanmis olarak görüp karam usta ya durumu bildirdim.

Neyse Ak koyun ile Kara koyun belli oldu, yilmaz usta niyetini belli ederek Bizim gibi senelerin
    Tecrübesini kazanmis degerli bir Aile yi kaybetti. Hayatda ne olursa olsun hep iyilik kazanir
    ve Kötülük kaybeder, böylelikle kaybeden kendisi oldu.

Kalin Saglicakla!

39. 4 kişi Mesut64 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye lazkopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    55
    56 mesaja 129 teşekkür aldı
    Alıntı Mesut64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslinda ben Tahmin edebiliyorum neden yaptigini, IPTV konusunda Boardumuzda cok
    talep var ve bu konuda kendiside bayagi bilgili ve cok link de verdi buraya, ama ne
    olduysa gecen hafta oldu, Boardumuza bir IPTV Panel actim ve daha yeni baslamamiza
    rahmen cok talep olunca kendisi sadece "vay be helal olsun" diye kuru bir yorumdan sonra
    böyle bir girisimde bulundu, hatta onun linklerini de takip ettigimden o günün aksamina
    boardu baska bir adresde kopyalanmis olarak görüp karam usta ya durumu bildirdim.

Neyse Ak koyun ile Kara koyun belli oldu, yilmaz usta niyetini belli ederek Bizim gibi senelerin
    Tecrübesini kazanmis degerli bir Aile yi kaybetti. Hayatda ne olursa olsun hep iyilik kazanir
    ve Kötülük kaybeder, böylelikle kaybeden kendisi oldu.

Kalin Saglicakla!
    Benim tahminimde IPTV yüzündendi. Halbuki ikinizde beraber cok iyi is basarmisdiniz bu kargasa cekememezlik niye bilmiyorum yazik.
    Ki panel acmanda bir sakinca göremiyorumki ? Ne güzel bir hizmet herkesin sevinmesi gurur duymasi gerek. Ayni isi yapan bile destek cikmasi gerek.
    Sen panel yapdin diye onun linkleri ölcek diye birsey yokki ?

Nedense buda yine bizim milletimize has bir olay, biz o yüzden yavas gelisen bir ülke/milletiz hep bu itis kakis yüzünden birakin ya kim ne yaparsa yapsin daha iyisi yapanda varsa saygi gösterip helal olsun demek gerekir.

bide bizde olaylar hemen kirip döküp daha fazla zarar vermeye kalb kirmaya gidiyor. halbuki ortada cok basit birsey varken hal olmicak birsey bile yokken.
    Konu lazkopat tarafından (26 Şubat 2018 Saat 15:40 ) değiştirilmiştir.

41. 4 kişi lazkopat üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)