Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 49 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aciklama : Ozbeceriksizler.com Disinda Bize Ait Sayfamiz yoktur Yilmaz68 Hakkinda Mutlaka Okuyun.

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,198 teşekkür aldı
    @Tr-22 Arkadasim, ben o olayin pesinde yilmaz68 arkadasla görüsmeden önce diger üyemizle görüstüm, ve üyeliginin iptali olcagini söyledim kendisine.
    bu banladigim arkadasin bana dedigim gibi kendi yazilimlarindan destegi oldu, ama o arkadasin burdaki arkadas oldugunu dahi bilmiyordum, kendi sayfasinda bize davet etmistim zamaninda, bu yardimlarin hatrina kendisinden özür de diledim benim hatam olmadigi halde, üyeligini de tekrar actim sonra devami gelince mecbur kaldim banlamaya, olay hangi üyemiz oldugu degil o anki durumda gerektigi gibi davrandim.
    Beni bilen biliyor ustam ben haksizlik olmasin diye üye ye karsi görevlinin yetkisini dahi almis oldugum olaylar var, yeterki haksizlik olmasin diye.

@lazkopat ustam bir elin nesi iki elin sesi var, bosuna demiyorum, nette kactane forum var Avrupali Türkleri temsil eden.
    yoksa bir cok kaliteli forum var bizlerden de kat kat üstünler, ama Avrupali Türkler icin olani yok..

Hayirlisi Artik bakalim insallah ikimizinde zararli cikacagi sonuclar olusmaz.

Saygilar

karam82

2. 6 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    24 mesaja 68 teşekkür aldı
    Üzme kendini usta
    en dogru olanini yapmissin
    hatta fazla bile beklemissin
    kendini o kadar öven insandan kimseye hayir gelmez

5. 3 kişi safak67 üyemize teşekkür etti:

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    131
    513 mesaja 1,084 teşekkür aldı
    Eger yasanilanlar sadece paylasilanlarla sinirli kaldiysa bile bu sekil hircinlasip saygisizlikta tavan yapmak kimsenin haddine degildir. Özbeceriksizler ailesi icinde yardimlasma eksiklerimizi tamamlama ve hos zaman gecirme yasanip yasatilirken elbette her toplumda oldugu gibi herkesin dikkat etmesi gereken belirli kurallar vardir ve kimsenin bu kurallari dikkate almayip kafasina göre takilmasi söz konusu degildir.

Bu anlamda keske hic yasanmasaydi Boarda faydali bir insani kaybetmeseydik diye düsünenler olsa bile Karam82 arkadasimiz yapmasi gerekeni yapmistir, zaten o arkadasta neden öyle davrandigini anlatip saygisizligindan dolayi özür dileyecegi yerde olayi dahada büyük boyutlara tasiyarak ya birtürlü tatmin edemedigi egosuna yenik düsüp yada art niyetiyle yanlisa devam ettiginden farkli bir davranis haketmemistir. Umarim yanlisini anlar geregini yapar herkes icin iyiside hayirlisida budur karsilikli birbirine zarar verici tutumlarda israr kimseye fayda saglamaz.

Bize düsen, arada ayni fikirde olmasakta kimseye hakaret etmeden incitmeden kisisel haklara saygi göstererek birlik beraberlik kardeslik havasinda Boardimiza sahip cikmak güzel seyler yapmaya devam etmektir.

Saygi ve sevgiyle kalmaniz dilegiyle, iyi forumlar.

7. 8 kişi hekimoglu üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye carsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    43
    62 mesaja 379 teşekkür aldı
    Bakin arkadaslar ben hep haklinin yanindayim kimsenin bosa iftira veya sayisiz bir sekilde suclanmasini istemem!
    Ama okuyunca biraz dondum kaldim ve düsündüm neden tüm aralarinda gecen chat konusmasi sunulmamis?
    Simdi arkadasimiz baya yardim isteyince yardim sever bir kisi ve inanmiyorum bu is IPTV yüzünden bu duruma kadar geldigini!
    Birde bu arkadas bu boradun Backup nasil ele gecirdi neden kendisinde backup var?

Tartistigi üye ile arasinda gecen tüm konusmalarin sunulmadigini idda ediyor Eger öyle degilse bence kanitlanmali cünki yoksa bu büyük bir iftiradir ve güzel bir durumda degil Forum hakkinda!

Iddaya karsi aciklik lazim yani kanit!

Bu forumun kopyalanmasinida dogru bulmuyorum ve kiniyorum. Bizler bir cati altinda güzel yerlere varacagimiza kuyumuzu kaziyoruz

Sakin kimse yanlis algilamasin ben asla taraf tutmam, eger tutarsamda dogruyu tutarim hak yerini bulsun derim

Saygilarimla
    Konu carsi tarafından (26 Şubat 2018 Saat 18:59 ) değiştirilmiştir.

9. 5 kişi carsi üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    169
    17 mesaja 22 teşekkür aldı
    @carsi arkadasa katiliyorum,yigidi oldürün hakkini yemeyin.

11. 4 kişi Deliyurek35 üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    6,389
    @carsi arkadasim yazismalarin hepsi bana iletildimi iletilmedimi bu konu hakkinda ben birsey malesef diyemem, ikisinin arasinda gecen yazismalar.
    bana iletilenler ayni sekil buraya yazdim zaten ne bir virgül eksik nede fazla.
    Eksigi varsa tek caresi bana ulassin tüm mesajlasmayi okuyum duruyorsa hesabinda, hem okuyum hemde konuya ekleme yapayim baska yapabilcegim bir durum yok.
    Backup olayi degil arkadasim, bot yazilimiyla konulari cekme olayi.

@Deliyürek35 Arkadasim biz yardimini inkar etmedikki, özellikle üzerine basa basa söyledim bana yardimi olmus bir arkadasimiz ve bu forumda üyeliginin bana yardim eden kisi oldugunu bilmiyordum ve bundan dolayida kendisinden zaten özür diledim, benim kendisiyle sahsi hic bir sorunum olmadi.

13. 4 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye lazkopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    55
    56 mesaja 129 teşekkür aldı
    bence konu kimi ilgilendiriyorsa o yazismanin komplesini yolamasi gerek.
    ve bence mahkeme gibi bir bölüm lazim bu konu icin degil ilersi icin bir topic mesela 6 kisi ve böyle meseleler icin karar verilen bir yer.
    Yoksa cok haksizliklar olur. Bende bir kac kere bazi kisilerin cok zit ve sinir bozucu yazdiklarini gördüm fakat ikaz edeni görmedim.
    eger tarafsiz oluncaksa bu boarda ki öyle umuyorum... kendi samimi olan kisiler arasindan cikip normal üyelerede söz hakki dogmasi lazim...

bu nacizhane fikrim, kimse hemen üstüne alinmasin. Ama cogu boardlarda oldugu gibi burdada malesef son sözü admin veriyor eh modlarda ondan yana dogal olarak.
    ama tekrar diyorum ben yilmazi tanimam etmem sirf kendimi onun yerine koyuyorum eger hak diyorsaniz tamam ama kendi kafanizdada soru isaretleri varsa (bana sirf bu mesajlar iletildi ondan önce ne oldu diyorsan admin) o zaman baslarda neler oldu ne tartismalar oldu bence onada bir bakilmali.

Carsi arkadasin demesine katiliyorum ve sanirim hemen hemen ayni fikirdeyiz benim demek istedigimde bu

Saygilar
    Konu lazkopat tarafından (26 Şubat 2018 Saat 19:51 ) değiştirilmiştir.

15. 5 kişi lazkopat üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Tekrar yazmayi düsünmüyordum ama dayanamadim,sevgili karam82 bence bu konuyu fazla uzatmaya gerek,mesajini alan aldi fikrinide bir cok üyemiz pozitif yada negatif

yazacagini yazdi,daha fazla uzamadan konuyu kapatsaniz daha iyi olur düsüncesindeyim,bunu yazmamin nedeni burada bir cok konular güzel yazisirken maalesef

sonunda tartismalar cikiyor,tabiki kara yine sizlerin.

saygilarimla

17. 4 kişi tr-22 üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    6,389
    @lazkopat arkadasim adil olmak icin bir mesaj öncesinde dedigim gibi üyelere karsi görevde olan bazi arkadasin görevini aldim.
    Görevlimiz dahi olmus olsa o durumda üyeye karsi haksizlik olusmamasi icin, fazla derine girmeme gerek yok, fazla da olmasa bu durumu bilenler biliyor, ben her zaman adil olmaya calismaktayim.
    Aldigim kararlar hepsi dogrudur demiyorum, o an alinmasi gereken kararlardir ama dogru ama yalnis ama bir karar verilmesi gereken durumlar.

@Tr-22 Arkadasim söylediklerine harfiyen katiliyorum, benim tarafimdan uzatilcak bir durum söz konusu degil, varsa eksiklik bana ulasacagi yerler var kendisi biliyor irtibaat kursun ve eksikleri görelim ve ona görede yol alalim.

Ben bu olayin bu derece uzamasini istemezdim, forumdaki üyelerden özür dileyerek bu konunun dahada uzamamasi icin
    Bilgi amacli kapatiyorum.

bundan sonra yazilcaklar anca tekrar tekrar ayni konusmalar olcaktir,

Tekrar Herkesten kendi adima hatam varsa Özür dilerim.

Iyi Forumlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)