Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2269 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almanyada gezilecek yerler

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı 44Malatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Laf lafı açar derler, biraz kendimi acındırıp, biraz da sizin deneyiminizi ve tecrübenizi öğrenmek istedim. Tabiki misafirimi en iyi şekilde ağırlarım.
    Günlük gezilerden hariç 1 haftalık center park düşünüyorum. Masraf şöyle artıyor, günlük yapacağımız gezilerden dolayı, eğlence parkları kişi başı en az 30 -40 Euro alıyor, yeme içmeyi yanımıza alırız. Bilmiyorum bazı arkadaşlar örnek vermiş, hiç bir aktive olmayan yere götür, sonra aha sizi ağırladım de, ne onların hoşuna gider ne benim. Biz tatilimizi nasıl iyi geçireceğimizi biliyoruz, bunu pahalıyada getirirsin ucuza da, ben onu araştırıyorum.
    Iste modern yasamda sorun bu iste. Bizi artik o hale getirdilerki, para harcamayinca eglenmis olmuyor hissi veriyorlar.

Tabiki cocuklari Freizeitparka falan götürmek lazim. Hava uygun olursa Auqa-Parka falan. Ama bence gerisi anlamsiz.

Biz Avusturyada Montafanda araba ile daga ciktik. O görüdügüm manzaralari hic bir suni eglenceye degismem.

Bence fazla para harcamadanda güzel gezilebilinir.

Misafirinin durumu pek iyi degil dedin. Belki adam senin cok para harcamadan huzursuz olacak. Kendisini borclu hissedecek. Belki gereksiz yere elini cebine atacak kredi kartini borca sokacak. Birde böyle düsün.

Ben mesela olsam, sunu mutlaka yaparim. Wienerwalda götürüm. Mutlaka duymustur dünyanin en iyi tavukcusu diye. Bencede öyle. Hic yoktan karniniz doyar.

Ama senide anliyorum. Gezilcek bir yeri yokki Almanyanin falan dogru dürüst. Ne selale var, ne dogru dürüst deniz. Isleri gücleri yoksa Altstadt ve kilise bunlarda.

Ben kendim icin söylüyorum, dogrudur demiyorum, hic öyle yerlerleri gezesim yok artik. Hep kalabalik, gürültülü, sira bekle, cebinde para kalmiyor. Bana suni geliyor artik böyle seyler.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (03 Nisan 2018 Saat 22:16 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)