Alıntı Antakya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yorumuna katiliyorum erhan.
farkindayim, bazen fotolara renk, dizayn ve ton verince istemiyerek asiriya kaciyorum ve abartiyorum.
malum sonucta hic iyi olmuyor. Ama daha yeni ve acemi oldugum icin her gecen gün ugrasmaktayim ve daha iyi olmak icin ter dökmekteyim

lightroom programi bana biraz agir geliyor, daha dogrusu bu program ile hic calismadim. Hafif ve uygun olan hemen hemen herkesin anlayacagi ve uygulabilecegi program olan elements 13 ile
foto-bearbeitunga basladim. Ilerde belki lightrooma gecerim, o zamana kadar ama biraz daha ugrasmam lazim.

belirttigin gibi fotolarin cekilis zamanida önemli. Örnegin benim bazi fotolarda resim sanki ikindi aksam vakti arasi cekilmis gibi biraz tenha ve karanlik gözüküyor, ama aslen tam öglen vakti cekmisimdir. Fotoda gölgeler ile bunu görürsün. Yani demek istedigim vakite göre resimlere ton vermeyi daha beceremedik

fotolarin hosuna gitmesine sevindim.umarim sende paylasirsin.
paylasmak isterdim ama isimiz dügün fotografciligi ve burda insanlari paylasmak uygun olmaz islemlerin ilerde eminim daha iyi olacaktir,herkes bu yoldan geciyor illaki