Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2264 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ev aldım, bahçedeki araba sıkıntı.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    arkadas, "Rechtschutz´un varsa avukata git".. Yavas yavas tiksinlik gelmeye basladi bu cevaptan!!! Bu forumda herhangi bir soru soran kisiler acaba bunu düsünemiyorlarmi !?!? Konular hakkinda bir bilgin yok ise, cevap yazmassin o kadar... Ama böyle gülünc duruma düsmeyin, lütfen... Oh ne ala, en ufak birseyde hemen avukata git... Biraz kendin arastirip, kendin birseyler basarmaya calissan???

@Megatron: kardes, reddi miras anladigim kadari ile olmadigi icin o arabanin sahibi "miras sahipleri". Rizke girip arabadan kurtulabilirsin. Ancak rizke girmek istemiyorsan, "Einschreiben" olarak miras sahiplerine mektup yaz ve arabayi xxx tarihine kadar cekmelerini söyle... Aksi taktirde, arabayi senin cektirecegini ve faturayi onlara gönderecegini belirt... Gelecek olan cevaba göre hareket edersin...

NOT: Ben kendi evimi aldigimda bodrum kati agzina kadar doluydu. Ben evin anahtarini teslim aldigim gün rizke girerek a dan z´ye ne var ne yok bakmadan herseyi cöpe attim ve faturayi eski sahibine yolladim. Toplam 3 container cöp cikti ve 525,- EUR ödendi. Eski ev sahibi hic sorun yapmadan ben mektubu yolladiktan 3 gün sonra parayi kontoma göndermisti...

2. 4 kişi gentlement üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)