Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2203 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: memo82a - Sivasli58 - ELturkotc - Ankarali - Garaveli Neden Atildi

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,206 teşekkür aldı

memo82a - Sivasli58 - ELturkotc - Ankarali - Garaveli Neden Atildi

Selam Arkadaslar
    Aslinda bu konuyu acmaya hic niyetim yoktu, ama madem bilmek isteyenler var kisa kisa yaziyorum...

@memo82a özel mesajla Reklam yaptigindan forumdan atildi.

@Garaveli, burda görevli oldugu dönem de ayontar adli arkadasimizin banlanmasini istedi.
    gerekcesi telegramda görüsüyorlarmis ve burda ayontar adli arkadasimizin
    bu mesajini bana sebep gösterek banlanmasini istedi Ayontar in mesaji (yok ustam döndügüm filan.benim m3u liste garaveli m3u devam ediyo &nbsp
    bunda banlanacak bir sebep görmedigim den kabul etmedim kendisiyle olan mesajlasmayi ekliyorum.
    Ben Burda Haksiz yere birinin banlanmasini kabul etmedim görevlimiz dahi olsa bu arkadasi banlamam bu arkadasa direk haksizlik yapmis olcaktim burda hic bir sorun yasatmayan birisinin bu mesaji banlanma sebebi degildir, sonrasinda bu arkadasla görüstüm sebebi nedir diye kendisi cok sasirdi. ben kendisine bir kac sefer paylasmasi icin link verdim sahsi hic bir sorunum olmadi neden banlanmami istedi anlamadim dedi..
    zamaninda baska yerde Titanic adli arkadas kendisine küfür ettiginden burda üyeligi son bulmustu, Elvis adli arkadasta kendisini banladigindan burda banlami istemisti, sonrada baska yerlerde ben elvisi sevmedigimi dile getirdi..Elvis Adlı üyemizin üyeliği tekrar açılmıştır. burdaki duyuru.
    Elvis Hakkinda ve Ayontar Hakkinda Yazismalarimizi virgül dahi silinmemis sekilde ekliyorum okumaniz icin....

@Ankarali - Sivasli58 - Elturkotc banlanmasi ise, garavelinin Telegramda alt yapisinda olusturmus oldugu grupta yine garavelinin mesajlasmayi alevlendirip bu arkadaslarin sahsima hakaret edici mesaj yazdiklarindan banlandilar, Sahsi bir sorunum bu arkadaslarla olmadigi halde kisacasi doldurusa geldiler diyorum..

Konusmalar

Garaveli ile Ayontar Hakkinda Konusma

http://uploaded.net/file/74x10qhp/Garaveli.txt

Garaveli ile Elvis Hakkinda konusma..

http://uploaded.net/file/6fxi2j01/El...%20Konusma.txt

Telegram Görüsmeleri burda Reklam Cikarildi yeri tarafimdan editlenmistir gerisi original yazismadir.

http://uploaded.net/file/pplzclk2

Ek olarak sunu da ekleyim görevli arkadaslarin gördügü alanda hic bir arkadasimiz saygisizlik yapmazken arkadaslarin yapmis oldugu aciklamalari okuyanlar mutlaka olmustur..
    Biz bildigimiz saygidan ödün vermeyecegiz.
    Herkesin Yolu Acik olsun biz kaldigimiz yerde kaldigimiz dostlarla bildigimiz dogrudan devam etmekteyiz.
    Konu Herkesin okuyup aydinlanmasi icin ayni sekil ekliyorum. yazilip cizilmemesi icinde kapali duruma aliyorum....

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)