Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2245 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yurtdisi emeklilik kalkacakmi ?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Usta, inan bana, senden iyi biliyorum istatiskleri. Yilda 4000 kisi masamdan geciyor. Gencinden tut yaslisina, her uyruktan insan var. Ortalam 20 dk. konusuyorum herkes ile.

Ayrica istatisklere fazla güvenme internetde. Bardagin hep neresinden baktigina bagli. Bir hirsiz bir gecede 10 eve girdiyse, polis icin 10 olay, gazeteci icin sadece 1 olay.

Bak senin hanimin is yeri. Insanlari köle gibi kullaniyor mu? Kullaniyor. Bunu Alman devleti bilmiyor mu? Biliyor. Istese asgari ücret cikarirmi? Cikarir. Ama niye cikarmiyor, cünkü biliyorki, cikardi an, senin hanim isyeri isci cikaracak. Bu sefer daha fazla yardim ödemesi lazim Alman devleti. Buda isene gelmedigi icin, cani cikarsa ciksin diyor. Sonra canin cikmadida arada kaldinmi, senin doktor doktor, daire daire süründürüp üstüne birde piskolojik hasta ediyor.

Yukarda dedigim gibi. Alman Devletini Merkel falan yönetmiyor. Bizde devlet yönetiyor. Bizde devlet gerekirse herkesi gidip tutklayabiliyor. Koskoca Almanya, koskoca Merkel, dolandiricilik yapan araba sirketlerin genel müdürlerini tutuklayamiyor.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (01 Nisan 2018 Saat 01:21 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)