Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2245 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yurtdisi emeklilik kalkacakmi ?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 655 teşekkür aldı
    @ birbey3.0

yukardaki yorumuna katiliyorum.

Diger hususta (bu tecrübeyi Burda bende kazandim) sen Burda ne Kadar uzun mesaj yazsan ve yazdiklarini istatiklere dayasan bile, yani gercekleri ispatlari ile birlikte belirtsen bile, mesajina link bile eklesen, istersen dört takla atsan bile burada muhakkak birisi cikar ve senin onca Zaman ayirdigin, emek verdigin, gerceklere, istatiklere dayali mesajina anlamsiz ve sacmaca bir yorumda bulunur. öyle yorum yazilirki, insan kendi kendine soruyor o Zaman, ya ben Burda bu mesaj icin niye bu Kadar emek verip zamanimi harciyorum.

yazdigin mesajlarin icerigi burdaki cogu üyelere galiba fazla geliyor. ya okumuyorlar yada yazilanlari anlamiyorlar. bu sorun degil, esas sorun olan durum böyle oldugu halde cevap olarak öyle yorumlarda bulunuyorlarki insanin gülecegi (aslen üzülecegi) geliyor. Allah askina bunca yazilan mesajdan sen bunumu anladin veya cikardin diye insan diger üye hakkinda düsünüyor.

Ben senin yazdiklarini ilgi ile okuyorum. Cünkü mesajlarin cogu kaliteli ve insani düsünmeye yöneltiyor. Görüs acin burdaki cogu kisilerden farkli oldugu ve olaya baska acidan baktigin icin yorumlarin siradan disi oluyor. Cogumuz Burda önemli konular dahi olsa 2 kelime ve 3 cümle ile yorum yapar konuyu böylece kapatiriz. yorumda yorum olsa bari. konu ile hicbir alakasi olmayan laflar, maksat iste birseyler yazdim misali.

onun icin digerlerini pek kafana takma ve sen gene bildigin gibi devam yaz. eger burdaki gibi sacma sapan cevaplar okursan hic okumamis gibi yap ve sohbetini sürdür. en iyi cözüm bu.

--------------------------------
    @hekimoglu

asagidaki yorumun icin seni kutluyorum. okurken zevk aldim. O Kadar ince, detayli ve anlamli yazmissinki sana hak vermemek elde degil.
    Konu Selam tarafından (01 Nisan 2018 Saat 23:15 ) değiştirilmiştir.

2. Selam üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)