Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Patron ve sevgilisi

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,890
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı

Patron ve sevgilisi

Patron (adam) ve sekreteri (kadın) şehir dışına yemeğe gitmek için arabayla yola çıkarlar.
    Fakat araba yolda problem yaratır. Inip bakarlar tamir olacak gibi değil. Burda kaldık diye söylenirler. Ilerde bir küçük ev görürler. Giderler ve kapısının açık olduğunu görürler. Araladıkları kapıdan baktıklarında şanslarına bir de yatak olduğuna sevinirler.
    Adam,"sen yatağa yatabilirsin, ben de uyku tulumuyla şuraya kıvrılırım" der. Yatarlar.
    Biraz sonra sekreter "ben üşüyorum" der. Adam uyku tulumunun fermuarını açar, kalkar ve bir battaniye alıp kadının üzerine örter. Tekrar gider uyku tulumunun içine girer. Fakat çok geçmez.
    Kadın biraz da arzulu bir sesle "ama ben hala üşüyorum der". Adam yine kalkar ve bir battaniye daha alıp kadının üzerini örter. Döner, uyku tulumuna girip uyumaya çalışır..
    Yine biraz sonra kadın arzulu bir sesle "ama ben ısınamadım" der. Adam tekrar kalkar. Bir battaniye daha alır ve kadını örter. Dönüp tekrar uyku tulumunun içine girer.
    Biraz sonra kadın daha arzulu bir sesle "ama ben üşüyorum ve bir türlü ısınamıyorum" der.
    Adam "en iyisi biz seninle bu akşam evliymişik gibi davranalım, ne dersin?" diye sorar.
    Kadının hoşuna gider ve sevinçle "olur" der. Adam oldukça yükses tonda bağırır:
    "kalk ve şu lanet battaniyeyi alıp üzerini ört" der

2. 12 kişi 44Malatya üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)