Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2206 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amazon çalışanlarının korkunç çalışma şartları ortaya çıkarıldı

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    50
    45 mesaja 72 teşekkür aldı
    Alıntı player6767 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim vardiyede durmadan abmahnung ermanung dayitiyorlar ilk bastan öyle degildi simdi son iki senedir cok fenalar manager olsun leadler olsun ben kendim 2012 beri calisiyorum haberlerde ne cikiyorsa 99% dogrudur
    .
    Ben sana inaniyorum bu Psikolijik baski,Benimde 19 senedir sorunum olmadi Amerikan Sirketinde.Krank olmazsan, Krank li bile ise gidersen.
    Her dediklerine ok dersen.Cagirdikleri zaman kosarsan.Hayir demezsen.O zaman benim gibi bir Amerikan Sirketinde uzun olarak calisabilirsin.

Ama yok insan oldugun aklina gelirse sorun oluyor.

Wenn Du Anfängst zum Leben dann wird mehrere Probleme geben. So Bald Du Funktionierst gibts kein Probleme.

Yani yasamaya basladiginda sorun cikiyor.Ama sayet robot gibi oludugunda ve Stress altinda oldugunda sorun olmuyor
    Ha Stressin de iyi tarafi var hasta olmuyorsun.Yani Hasta olmaya zamanin yok.

Ben cok Krankmeldung ile ise gittim.Doktora gidince beni garanti Hastaneye gönderiyordu.
    Amerikan Sirketi arkadaslar al birini vur ötekine hepsi ayni ya.

Suanki calistigim yer cennet desem dini konuya girmis olurmuyum :-)

Masallar diyari diyelim.Ama iste o zamanda ben adamlari pek anlamiyorum.Defalarca bana dediler halen diyorlar 1 sene oldu bak burasi eski calistigin sirket degil.
    Biraz gelassen ol yavas ol.Yarinda bir gün :-)

Kulaklarima inanamiyorum bazen.

2. cmssys üyemize teşekkür edenler:
    mxm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)