Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2217 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siyaset degil sadece bilgi amaçli

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Bu seçimler devletin kasasını fena halde boşaltıyor farkında mısınız seçim sonrası zamlar her zaman olmuştur...

Davulun sesi her zaman uzaktan bir hoş geliyorki hemde nasıl..

Arkadaş diyoruz diyoruz konuları hala A ya B ye çekiliyor Asıda çirkef B side bize faydası yok..

Hiç gerçeklerden bir bahsetmiyorsunuz Almanyada emekli olup türkiyede yaşamak veya 2 ülkeden emekli olup hoş tabi...

Orada yaşayan Asgari ücretliye bir sormak gerek ülkede neden hırsızlıkların yolsuzlukların çokluğunu sormak gerek...

Etin kilosu kaç para ? Dogalgaz ? Elektirik ? Benzin ? valla ben yaşayanlardan biliyorum illallah ediyorlar herşey pahalı herşey...

Kendim gitti valla semt pazarını bir turladım haftalık alışveriş 300 tl harcadım ( Asgari ücretliyi düşünemiyorum )

Benim kayınbabalar gidiyorlar 2 - 3 aylığına valla ağızlarından en çok duyduğum herşey pahalı dönüp geliyorlar...

İnsanlar mutfaklarına istedikleri yeterli gıdaları alamıyorlarsa o ülkenin devleti ne işe yarar bence bir hiç..

Yol yapmış, köprü yapmış, asfalt yapmış, dar gelirli vatandaşlar onları yiyecek sanki

Allah herkezi bir o dar gelirlinin durumuna düşürsünki belki daha iyi onları anlayabilir bence bu şart...

Ben parti gütmüyorum başta kim olursa olsun aynı bok aynıııı bok... Asgari ücretliye zam yaparken alay eder gibi zam yapıyorlar

% 14 zam anca yapıyorlar adam senelik kira zammı zaten % 10 eeeee diger herşeye zam üstüne zam geliyor hani verdiğin para....

Önce gidecez TR de asgari ücretle kiralık evde ev geçindirmeye çalışıcazki ondan sonra gerçekten ülkenin halini bir görecez....

2. 3 kişi OrLoW üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Rammstein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Ettiği Teşekkür
    68
    93 mesaja 197 teşekkür aldı
    @orlow; hocam Insanlar hak ettiklerini yasiyorlar.

Reisin haber verdiğine şükretmek lazım.

"seçimler gecen hafta yapılmıştı ve %75 ile kazandık" da diyebilirdi. Kim itiraz edebilir ki ?

Itiraz eden olsa bile, akibeti ; ya fetocu,ya vatan haini suclamasi ve muebbet.
    Konu Rammstein tarafından (19 Nisan 2018 Saat 04:30 ) değiştirilmiştir.

5. 6 kişi Rammstein üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)