Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2224 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siyaset degil sadece bilgi amaçli

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Sah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW Horn-Bad meinberg
    Ettiği Teşekkür
    400
    92 mesaja 148 teşekkür aldı
    elestirenler Bahceli en iyisini yapti hodri meydan dedi bunda ne var tam tersine dis mihraklarin hayelleri suya düstü bunu akil edebilenlere sözüm.

Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortada seçilecek ne varda seçime gidilecek padişah belli durduk yere savurganlık milyarlar çöpe...

Bir konu konuşulurken siyasete açıksa, insanlar onu konuşursa ne oluyor acaba

İnsanlar muhabbet ederken her türlü fikirlerini beyan ederler paylaşırlar

Konu siyasete gidince ( siyaseti = terör örgütü anlamıyla bağdaştırmayı bırakalım ) sanki öyle bir hava yaratılıyor

Bazı arkadaşlar muhabbet ederken açık açık ben A yım ben B yim diyor herkez anlayış göstermeli

Birçok konu yok siyasete gidiyor yok tartışma olucak diye kapatılıyor baya baya kabak tadı vermeye başladı..

Bazı konuları hiç insanların mesaj yazmasına izin vermeden direk kitlerseniz sanki daha iyi olucak...

Tam bazen bir konuya giriyorum mesaj yazıcam konu nerede kilitlenmiş ..

İnsanın ağzına sokacağı lokmayı elinden alıp sonrada suratına tokat vurmakla aynı şey o tam o sırada...
    bende tam tersini savunuyorum simdi ne olacak, kim padisah merkel mi trump mu putun mi yoksa erdogan mi?

Bürokrasi hantallığı seçim çığırtkanlığı kur oyuncuları işadamı kisvesinde piyasayı kilitleme hevesi olanlar boyunun ölçüsünü alacak hayırlı olması dileğiyle. tabiki bunlari anlayana sözüm.
    Konu Memoli1976x tarafından (18 Nisan 2018 Saat 22:58 ) değiştirilmiştir.

2. 3 kişi Sah üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)