Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2224 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siyaset degil sadece bilgi amaçli

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Yok arkadaşlar siz akıllanmazsınız. Yukardada yazdım. Ama anlayamanlar var. Kim hükümetde olursa olsun öbürünü bitirmeye çalışır. Yarın Erdoğan gince yerine gelenlerde onu 15 senede yaptığını ortsys sermeye çalışacaklar. Bu iş böyle. Boşuna tartışmayın o mu doğru bu mu doğru diye. Hepsi aynı anda doğru, hepsi aynı andada yanlış. Kim medyayı eline geçirirse halkın beynini yıkıyor. Yıllarca Aydın Doğan yıkadı, şimdi hükümet medyası yıkıyor. Yarında onlar bugünkü hükümet medyasını çarşaf çarşaf kötüleyecek.

Alıntı Deliyurek35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabikide Reis ,cekemeyenler 120 lik anten taksin.
    Bak güzel arkadaşım, bu yazın o kadar boşki, üstüne gereksiz, üstüne tutduğun parti ve kişiye faydan olacağına zararın oluyor. Ben Erdoğan'a oy veren kişi olarak söylüyorum bunu. Belki siyasi olarak temelinde senle aynı fikirdeyim, ama bu yaptığın yanlış. Sana Reis alay geç dalga mı et diyor? Demiyor. Kaç yaşındasın bilmiyorum, ama yaptığın çocuksu bir hareket. Kendince komiksin, ama aslında burda ulu orta insanlara seviyeli bir şekilde alay geçmeden sohbet etme kabiliyetin olmadığını gösteriyorsun.

Şunu bil karşındaki farklı görüşlü insanlar düşman değil. Onlarda bu ülkenin bir insanı. Doğuda hergün farklı görüşten insanda şehit oluyor. Onlarında en az senin benim kadar seviyele bir şekilde fikirlerini sunma hakları var. Buna tahamülün olması gerek.

Allah göstermesin, yarın bir sağlık sorunun olur, mesela karşı görüşten olan bir doktor seni ameliyat eder yada böbreğini sana bağışlar. Reisi sev, bu senin hakkın, burda bir sorun yok, ama Kral'dan kralcı olma. Siyasetciler yoluna devam eder, senin kırdığın kalpler kalır.
    Konu Memoli1976x tarafından (19 Nisan 2018 Saat 00:10 ) değiştirilmiştir.

2. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)