Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2221 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mercedes ama Hangisi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye cassano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun/Alm-GZ
    Ettiği Teşekkür
    542
    143 mesaja 249 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O ayrı bir konu, ama içerik olarak haksız değiller.

Mercedes ve BMW'nin 7-8 yaşından gencine binenlerin çoğunun bütcesi aslında buna uygun değil. Hep borç kredi. Parası kıymetli olan adam zaten kıymıyor o paraya.

Etrafımda bakıyorum, millet benden az kazanyor, ama benden havalı arabaya biniyor. Konto ama hep borçta, coluk çouğu birşey istedimi ama pahalı.

Hadi onuda geçtim, biniyorsun o arabaya, bari o arabaya göre uygun bir şekilde bin. Son model arabadan sonra saçı sakalı bir tarafa gitmiş bir tip çıkıyor. Otomatikmen aslında o arabanın adamı olmadığını gösteriyor. Bence gücün yettiğine binmek daha iyi. Ama nefis ve yarış var.

Hele bağzı sokakta gençler görüyorum, altında 25.000 Euroluk araba, yaş ya 25 ya var ya yok. İçine bakıyorum, saçı papağan gibi yapmış, solariumda kelleye fazla pişirmiş, yanında saçı sanki Ace ile ağartılmış bir kız. Ondan sonra 1000 Euro vermemek için askerlik için Alman vatandaşı olur. Birşey dedidinmide, vatandaşlık kalpte kimlikte değil. Demekki kalbi 1000 Euroya kadarda yokmuş.

Neyse herkesin kendi bileceği iş.
    Dediginde dogru. Kira da oturur altinda misal X5 vardir En kötüsü bi daire almaz, ama arabaya yatirir parayi. Arkadasa yardimci olmak gerek.

Ben misal mercedesi severdim, kaliteden düstü gibi. Diger araclar da güzel.

Arkadas butcesi yetiyorsa model olarak yeni arabaya baksin. Dizel veya Benzin, yasi ufak ve km az olsun. Illaki kriteri ne onu dabilmek gerek? Sirf izin icin mi gerekli?

2. cassano üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)