Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2200 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mercedes ama Hangisi

Tecrübeli Üye cassano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun/Alm-GZ
    Ettiği Teşekkür
    542
    142 mesaja 248 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O ayrı bir konu, ama içerik olarak haksız değiller.

Mercedes ve BMW'nin 7-8 yaşından gencine binenlerin çoğunun bütcesi aslında buna uygun değil. Hep borç kredi. Parası kıymetli olan adam zaten kıymıyor o paraya.

Etrafımda bakıyorum, millet benden az kazanyor, ama benden havalı arabaya biniyor. Konto ama hep borçta, coluk çouğu birşey istedimi ama pahalı.

Hadi onuda geçtim, biniyorsun o arabaya, bari o arabaya göre uygun bir şekilde bin. Son model arabadan sonra saçı sakalı bir tarafa gitmiş bir tip çıkıyor. Otomatikmen aslında o arabanın adamı olmadığını gösteriyor. Bence gücün yettiğine binmek daha iyi. Ama nefis ve yarış var.

Hele bağzı sokakta gençler görüyorum, altında 25.000 Euroluk araba, yaş ya 25 ya var ya yok. İçine bakıyorum, saçı papağan gibi yapmış, solariumda kelleye fazla pişirmiş, yanında saçı sanki Ace ile ağartılmış bir kız. Ondan sonra 1000 Euro vermemek için askerlik için Alman vatandaşı olur. Birşey dedidinmide, vatandaşlık kalpte kimlikte değil. Demekki kalbi 1000 Euroya kadarda yokmuş.

Neyse herkesin kendi bileceği iş.
    Dediginde dogru. Kira da oturur altinda misal X5 vardir En kötüsü bi daire almaz, ama arabaya yatirir parayi. Arkadasa yardimci olmak gerek.

Ben misal mercedesi severdim, kaliteden düstü gibi. Diger araclar da güzel.

Arkadas butcesi yetiyorsa model olarak yeni arabaya baksin. Dizel veya Benzin, yasi ufak ve km az olsun. Illaki kriteri ne onu dabilmek gerek? Sirf izin icin mi gerekli?

2. cassano üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Moderator DJ TENAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bu Dünyadan Degil
    Ettiği Teşekkür
    1,068
    172 mesaja 890 teşekkür aldı
    Alıntı cassano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediginde dogru. Kira da oturur altinda misal X5 vardir En kötüsü bi daire almaz, ama arabaya yatirir parayi. Arkadasa yardimci olmak gerek.

Ben misal mercedesi severdim, kaliteden düstü gibi. Diger araclar da güzel.

Arkadas butcesi yetiyorsa model olarak yeni arabaya baksin. Dizel veya Benzin, yasi ufak ve km az olsun. Illaki kriteri ne onu dabilmek gerek? Sirf izin icin mi gerekli?

Arkdaslar Yorumlariniz icin tesekkür ederim.

@birbey Usta, güzel yaziyorsunda, Konu amacini a$ti gibi Ben Borcla falan almayacagim icin rahat olsun
    Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Mercedes ve BMW'nin 7-8 yaşından gencine binenlerin çoğunun bütcesi aslında buna uygun değil.]

Ya$im 55, hava atma gibi bir hevesimde yok..Benim evimde var TR de, Arabamda var suan BMW, sirf Genclik hayali oldugu icin birde Mercedes alayim dedim, dediysem simdi sifir km Mercedesmi almam lazim? Evet bende görüyorum senin dedigin gibi yapan cok..$asirmamak elde degil, Tek bilmek istedigim Hangi Mercedes daha sorunsuzdu..Neyse bakacagiz artik Selamlar Saygilar..
    Konu DJ TENAY tarafından (24 Nisan 2018 Saat 10:04 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye cassano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun/Alm-GZ
    Ettiği Teşekkür
    542
    142 mesaja 248 teşekkür aldı
    bende söyle tecrübe oldu. Jahreswagen Mercedes A - Klasse aldim, bir yasina girmeden. Ardindan bir sene gecmedi, komple Getriebe degisdi. Junge Sterne Garantisi oldugu icin hic para ödemedim. Mercedes Werkstattindan alirken Garantisi de olsun diye, oradan bakmak da güzel olur. Almanyada facelift de alabilirsen onu al, o esnada cogunlukla cogu hata gideriliyor.

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    DJ Tenay lafım ortayadı sana değil.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,672
    1,628 mesaja 3,337 teşekkür aldı
    Alıntı DJ TENAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkdaslar Yorumlariniz icin tesekkür ederim.

@birbey Usta, güzel yaziyorsunda, Konu amacini a$ti gibi Ben Borcla falan almayacagim icin rahat olsun
    Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Mercedes ve BMW'nin 7-8 yaşından gencine binenlerin çoğunun bütcesi aslında buna uygun değil.]

Ya$im 55, hava atma gibi bir hevesimde yok..Benim evimde var TR de, Arabamda var suan BMW, sirf Genclik hayali oldugu icin birde Mercedes alayim dedim, dediysem simdi sifir km Mercedesmi almam lazim? Evet bende görüyorum senin dedigin gibi yapan cok..$asirmamak elde degil, Tek bilmek istedigim Hangi Mercedes daha sorunsuzdu..Neyse bakacagiz artik Selamlar Saygilar..
    tenay selam kardes...
    hava atma ,pahali ucuz alma polise hava atma,,
    tum bunlar mecazi manada kullanildi..
    yani senin sahsiyetinle ve burayla bir alakasi yok,,
    malesef burada iki kelime yazilinca hop oturulup hop kalkiliyor,,
    ben birbey ustayla sohbet ederken olayi tatlandirma adina ona elestiri manasinda yazdimki onun da bunu anlayacagini biliyordum..
    malefes genclerimiz gelecegi düsünüp ona göre hareket etmiyor,cebindeki parayla ailesini gecindirmesi gerektiginin gercek manada farkinda degil,cogu genclerimiz arkadasa hava komsuya hava ve tr de millete hava basma adina krediyle araba alip geri dönünce dert borc icinde,,ben mecazi manada buraya vurgu yaptim,anladimki cogu arkadaslar bu sakayi gercege vurdular,
    ayni sekilde adam kahvehanede pastahanede isyerinde ev aldim diye hava basiyor,ucunu besini hesaplamadan 3 ay sonra cebindeki parayi hesaplamadan ekonomiin gidisatini bilmeden,5 sene calisirmi belirsizken, almanyada yabanci düsmanliginin sinirlarini tanimadan,vs..hava basiyor,oradaki uyaniklarda bunu biliyorki evi o almadi,haniminin dirdirindan ev aldi!!neyse
    sözümüz sana degil genele ve elestirme manasinaydi,,
    bizim milletimizin derdi borcu bitmez..
    hava nsl atilir bu filme bir bakin
    hava avcisi
    https://rapidocs.ga/fast/files/Sky.H...ylist_720.m3u8
    saygilar..
    Konu webci tarafından (24 Nisan 2018 Saat 13:19 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)