Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2216 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haber: Gurbetçilere sosyal yardım incelemesi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    4
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Şöyle düşününün Ben Almanyada yaşıyorum ve çalışmadan yani iş bulamadığımdan dolayı Alman devletinden sosyal ödenek alayım. Ama bunun yanında Türkiyedeki bankalarda paralarım, emekli maaşım ayrıca evim, arsam vs olsun. Ama ben Almanya devletinden muhtaçlık parası alayım. Peki bu şimdi etikmidir ben bu durumda muhtaç birimiyim ben bu durumda kul hakkı yemiş olmuyormuyum.
    Size şunu söyleyim Hollanda devleti aynı şeyleri Turkiyeden ve Maroc (Fas) lılardanda istedi. Fas Hollandaya rest çekti, bizden vatandaşlarım hakkında zırnık kadar bilgi alamazsın dedi. Hollandada o zaman Hollandada çalışıp Fas ta çocuğu olan Faslıların çocuk parasını keserim dedi. Faslılarda kesersen kes dedi. Hoş Hollanda Çocuğu Türkiyede yaşayan Türklerinde çocuk parasını kesti.
    Velhasılı kelam Bu konu böyle uzar gider arkadaşlar, herkes olaya kendi penceresinden bakar. Kimisi Türkiye devleti vatandaşını nasıl satar der kimiside bu uluslararası hukukta var der. Der de der. Yalnız şunu unutmamak gerekir Türk devleti kendi vatandaşlarının hakkını her zaman savunmak durumundadır.
    Kalın sağlıcakla.......

2. elnino üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 18 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 18 misafir)