Alıntı wwgokhanww Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bence yardimi kaldirsinlar bakin ozaman nafaka istiyormu devlet istemez cünki nafaka ile kendi üstündeki yardim parasini hafifletiyor devlet jobcenter banada ayni seyi yapti neymis lotto felan kazanirsam hemen haber vericekmisim ulan 1 mektup avukattan bide telefonla avukata arattirdim bir daha ne ses cikti ne bisey terbiyesizler akilarinca cakallik yapacaklar verecekleri yardim parasini nasil calisandan keserler diye ugrasip milleti birbirine düsürüyorlar ben burda sürünürken eski esim tr de daire aldi kiradayim diye bide yalan söylüyor ben herseyi ispatlamam gerekirken karsi taraftan herhangi bir kagit istenmiyor ben tr ye tatile gidemezken eski hanim 5 yildizli otellerde antalyada ben kredi bile alamayip eski arabalara binerken tamir parasini bile ödeyemezken eski hanim son model arabaya biniyor bide tr de ben ay sonu geldiginde eksiye düserken eski hanim isim yok deyip cumartesi mesaiye kalip cocugu elin karisina emanet ediyor hadi lan yalaninizi seveyim ondan sonra hersey senin cocugun icin deyip hep cocugu öne sürmeler
Aynen öyle kirk dereden su getirtiyolar, bana yine geldi mektup ,ve suan sagim solum kagitlar la dolu drucker i de actim ,en az 3 saatimi aliyor herseyi tamamlamak ve goturup vericem avukata..bu nezaman bitecek bilmiyorum ama insanda sevk birakmiyolar