Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2207 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sila Yolunda Avusturya’da sigara içerek geçenler dikkat.!!!

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye SinanAy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Viyana
    Ettiği Teşekkür
    21
    8 mesaja 13 teşekkür aldı
    Konu Avusturya'daki Trafik Kurali'ndan nerelere geldi yine
    Bende uzun zamandir sigara iciyorum, yararli birsey oldugunu soylemiyorum, birakanlari alnindan öpüp tebrik ediyorum ama icmeye devam edenlere de bu kadar sert olmamak lazim diye düsünüyorum, tabiki icenler sizin yaninizda yapip sizi rahatsiz etmedigi sürece.
    Su zamanda ictiginiz mineralwasser'in (cola, meyve suyu, multivitamin felan saymiyorum bile) hatta marketten aldiginiz BIO yazan domates biberin icinde bile bin türlü kimyasal var. Eger ise sadece saglik acisindan bakarsak bence sigara icenlere "CANAVAR" - "Anlasilmaz insanlar" gibi bakmadan önce baska taraflara da bakmak lazim.

Konuyu uzatmadan : Avusturya'daki yeni kural ilk yakalanmada 1000€ öngörmüyor.. Cocugun yasina göre, eger 5 yasindan kücükse ilk uyari 250€, eger 5 yasindan büyükse 100€ ve durumun 5 yil icinde tekrarlanmasi halinde 1000 ile 4000€ arasi ceza öngörüyor. Ama uygulumada sadece abartili durumlarda ceza kesilecek, ayni Rettunggasse gibi. Rettungsgasse yapmayana 2500€ ceza yazilacakti ama 4 yilda 1 kisi bile ceza yemedi

2. 2 kişi SinanAy üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)