Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2175 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: THY ile Türkiye ye ucacaklarin dikkatine

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    523 mesaja 1,099 teşekkür aldı

THY ile Türkiye ye ucacaklarin dikkatine

Almanya dan coklu ucus sistemiyle Istanbul a ordan aktarmali ic hatlarla devam dönüste ic hatlardan Istanbul a 4 gün sonrada Almanya ya geri dönüs bileti aldim.

Bu aksamki ic hatlar Istanbul ucusumu yakin akrabamin ani vefaati yarinki cenaze dolayisiyla yarin aksama ertelemek icin THY müsteri hizmetlerini aradigimda duyduklarim bana cok tuhaf geldi. Ic hatlar Istanbul ucusunu yeni alsam 120 TL gösteriyor THY nin sitesinde, benden degisiklik icin 220 TL istediler.

Müsteri hizmetlerindeki görevliye bu aksam ucmayip yarin icin kendim bilet alsam 120 TL iken benden degisiklik icin neden 220 TL istiyorsunuz dedigimde baska bir sok yasadim, eger degisikligi bu sekil yapmazsam 4 gün sonraki Almanya ucusumuda kullanamayacagimi hepsinin iptal olacagini bana daha pahalliya malolacagini söyledi mecburen öyle yaptim.

Bu durumda ic hat baglantili biletleri ayri almak daha mantikli, herhangi bir degisiklik yapma zorunlulugu oldugunda en azindan böyle kaziklanmaz insan. Ic hat baglantili bilet alacak arkadaslar bu duruma dikkat etsinler en azindan haberiniz olsun sonra ben gibi sasirtmasinlar sizleride.

2. 10 kişi hekimoglu üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)