Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2209 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: THY ile Türkiye ye ucacaklarin dikkatine

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    702
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    valla aynisi benimde basima geldi hatta burda konu acmistim 1 musibet bin nasihatten iyimis diye bosa dememis atalar bundan sonra bilet alirken her zaman iptal ve degisiklik opsiyonlu alicam 20..30 bedeli neyse sonradan kafa agrisi olmaktansa.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,147
    166 mesaja 335 teşekkür aldı
    Alıntı SesSizliK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla aynisi benimde basima geldi hatta burda konu acmistim 1 musibet bin nasihatten iyimis diye bosa dememis atalar bundan sonra bilet alirken her zaman iptal ve degisiklik opsiyonlu alicam 20..30 bedeli neyse sonradan kafa agrisi olmaktansa.
    Benim çocuk için bilet almıştım. 1 ay önce konya leipzig dün bilet aldigim yer aradın cak iptal olmuş. Neymiş konya uçağını dolduramamislar. Bu Türk Hava Yolları artık iyice şaşırdı
    Bir gün sonra ya verdiler bende parami iade edin dedim 200 euroya gidiş almıştım iptal ettim antalyadan aldım başka bir havayolu firmasi. Femme oki dikkat edin . THY nin artık ne yapacağı da belli değil kafalarına göre ucus lari iptal ediyorlar

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,452 mesaja 9,801 teşekkür aldı
    Alıntı mustafa200222 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim çocuk için bilet almıştım. 1 ay önce konya leipzig dün bilet aldigim yer aradın cak iptal olmuş. Neymiş konya uçağını dolduramamislar. Bu Türk Hava Yolları artık iyice şaşırdı
    Bir gün sonra ya verdiler bende parami iade edin dedim 200 euroya gidiş almıştım iptal ettim antalyadan aldım başka bir havayolu firmasi. Femme oki dikkat edin . THY nin artık ne yapacağı da belli değil kafalarına göre ucus lari iptal ediyorlar

saçmalık senin aldığın yerde problem vardır ..

THY zaten direkt Konya ya uçmuyor hep Istanbul aktarmalı ki iç hatlar uçaklar hep full uçuyor

senin aldiğin acenta da sorun var

niye THY sayfasından direkt almıyorsunki

5. 3 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,147
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

THY zaten direkt Konya ya uçmuyor hep Istanbul aktarmalı ki iç hatlar uçaklar hep full uçuyor

Ben direk almadimki. Konya istanbul istanbul leipzig. Konya istanbul uçağını dolduramadiklari.icin konya uçuşu iptal edilmiş bunu direk thy iptal ediyor horoz usta

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,452 mesaja 9,801 teşekkür aldı
    Ben direk almadimki. Konya istanbul istanbul leipzig. Konya istanbul uçağını dolduramadiklari.icin konya uçuşu iptal edilmiş bunu direk thy iptal ediyor horoz usta

ben sanmam iptal edildiğini

iç hatlarda yer bulmak imkansız gibi bir şey

birde iç hatlar uçuşları hepsi tarifeli uçuşlar charter uçuşları değilki
    Konu hOrOz tarafından (26 Mayıs 2018 Saat 17:58 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    1. horoz abimize aynen katılıyorum. bencede bunun Thy ile hic ilgisi yok. acentenin isine gelmemisdir baska ne olacak.

2. Thy fiyat politikasına neden bu kadar kava yoruyorsunuz ben tam anlamıyorum. Thy dünya şirketi Markasi. Thy Antalya vs ucuslarindan para kazanmak istemiyor. cünkü sunexpress vs var

Thy destinationlari global. thy bi marka emirates gibi . müşterileri bile baska Business, is adamları vs..... hem buarada Lufthansa , Thy nin yanında halt yemiş

Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

9. Osmanbey34 üyemize teşekkür edenler:
    Sah

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,147
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. horoz abimize aynen katılıyorum. bencede bunun Thy ile hic ilgisi yok. acentenin isine gelmemisdir baska ne olacak.

2. Thy fiyat politikasına neden bu kadar kava yoruyorsunuz ben tam anlamıyorum. Thy dünya şirketi Markasi. Thy Antalya vs ucuslarindan para kazanmak istemiyor. cünkü sunexpress vs var

Thy destinationlari global. thy bi marka emirates gibi . müşterileri bile baska Business, is adamları vs..... hem buarada Lufthansa , Thy nin yanında halt yemiş
    Bu forumda millet kafasına göre .veya işine geldiği gibi yorum yapiyor. Ben böyle oldu diyorum adamlar işlerine göre yorum yapıyorlar. Yok olmaz olamaz diyorlar her halde olmasa burda mesaj atıp konuya dahil olmazdim o zaman sizin dediginiz olsun evet Thy çok kaliteli kesinlikle müşterilerine yamuk yapmıyor Dünyanın 1 Numarası Bu sözüm horoz ve Osmanbey e gelsin

Tecrübeli Üye Sah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW Horn-Bad meinberg
    Ettiği Teşekkür
    400
    92 mesaja 148 teşekkür aldı
    Bu forumda millet kafasına göre .veya işine geldiği gibi yorum yapiyor. Ben böyle oldu diyorum adamlar işlerine göre yorum yapıyorlar. Yok olmaz olamaz diyorlar her halde olmasa burda mesaj atıp konuya dahil olmazdim o zaman sizin dediginiz olsun evet Thy çok kaliteli kesinlikle müşterilerine yamuk yapmıyor Dünyanın 1 Numarası Bu sözüm horoz ve Osmanbey e gelsin

beyenmiyorsan gidersin baska hava yolu sirketinden alirsin olur biter burada kötü reklam yapmana müsede edenlerde en az senin kadar suclu?
    ben sahsen türk hava yollari ile ucmuyorum neden pahali diye ama hic bir zaman benim güzel ülkemin bir tane hava yolu sirketini kötülemem.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,147
    Alıntı Sah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyenmiyorsan gidersin baska hava yolu sirketinden alirsin olur biter burada kötü reklam yapmana müsede edenlerde en az senin kadar suclu?
    ben sahsen türk hava yollari ile ucmuyorum neden pahali diye ama hic bir zaman benim güzel ülkemin bir tane hava yolu sirketini kötülemem.
    Arkadaşım Türkiyenin hava yolları diye yanlışları ni söylemiycekmiyiz. Tabiki söyliyecegiz. (Atalarımız in bir sözü var Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır ). Sizler susmaya görmezden gelmeye devam edin.

13. mustafa200222 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)