Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende isterim THY ile uçmak. Meraklı değilim Lufthansaya para vemeye. Münihten mesela adamlar İzmir'e direkt ucuş kaldırmıyor. Niye biliyormusun? Talep olmadığından değil. Acaba cünkü Ege insanı hükümete fazla oyunu vermiyor diye olabilirmi? Bilmiyoruz. Olabilir. Üstüne birde talep yokmuş gibi gözüksün diye, Lufthansa 400 Euroya götürürken, THY aktarmalı daha pahalıya götürüyor olabilirmi?
bu konuda seninle ayni fikirsiz! Bende dogru bulmuyorum Istanbul haricinde diger sehirlerin tamamina aktarmali gidilmesini ancak mesele senin yazmis oldugun gibi siyasi degil, olacaginida hic tahmin etmiyorum... Ben bu mevzuyu gecen yil Mekke´de direk Ilker Ayci´nin özel kalem müdürüne sordum...

Bana anlatmis oldugu mevzu, Istanbul Atatürk Havaalanini dünyanin en cok kullanilan havaalnlarindan bir tanesi haline getirmek istediklerinden dolayi, müsterilerinin tamamini ilk önce Transit´de olsa Istanbul´a indiriyor... Konuya bu acidan baktigimiz zaman gayet mantikli...

Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayrıca Türkiye düşmanlık yapan uçağa binmem demişsin. Ya haberin yok. Devlet kendi düşmanı ile ortak iş yapıyor. Sunexpresse bak. THY-Lufthansa ortaklığı. Sen küçük bir gurbetci olark çırpın dur vatana sahip çıkcam diye. Madem vatanseversin, ozaman THY'da binme. Oda düşmanın ile işbirliği yapıyor.
kardes bircok mevzuda bilgi sahibiyim tasalanma, ayrica Lufthansa´nin sadece THY´nin bu denli büyümesinden korktugu icin 31.03.2017 tarihinde THY ile olan Cooperation sözlesmesini bitirdiginide biliyorum. Ayrica siyasi cikarlar icin kurulmus mevzular beni hiiiic alakadar etmez emin ol... Karinca misali, biz tarafimizi belli edelim.