Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2145 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: THY ile Türkiye ye ucacaklarin dikkatine

Tecrübeli Üye Tanyel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Marburg
    Ettiği Teşekkür
    86
    46 mesaja 167 teşekkür aldı
    Tabii tercih meselesi ama ben THY tek gecerim....
    Daha gecen hanimin ucaginda problem cikti. Bir sonraki ucakla uctu yanilmiyorsam 3 saat bekledi havaalaninda ve ayrica 170 € verdigimiz bilete 400 € tazminat verdiler.
    Daha ne olsun... Yemek desen süper, koltuk aralari daha iyi, kilo desen daha fazla..Daha ne yapsin adamlar....

2. 2 kişi Tanyel üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,681 teşekkür aldı
    işin cılkını çıkardınız bir bilet tartışması nerelere geldi..

artık bir nokta koymanın zamanı geldi

Maşaalah birisi yardım istedimi bir Allahın Kulu yazmıyor ama tartışma siyaset oldumu herkes toplanıyor

5. 2 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Arkadaşlar konuyu kapatıp biraz inceleme gereği hissediyorum. Hiç sevmiyorum konu kapatmayı ancak tartışmayı beceremiyoruz.

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Bazen fikir ve düsüncelerimizi sikayetlerimizi dile getirmek icin siyasi otoriteye sitemlerimizi iletmemiz gerekebilir bunu uygun bir dille saygi cercevesi dahilinde gerekli merciilere iletme düsüncesini siyasi propogandaya cevirmezsek boardda paylasmanin bence bir sorunu olmaz.

Ancak Irkçı söylemler, hakaret içeren boş gereksiz paylaşımlara göz yumulması mümkün değildir. Bu türden mesajlari kaldırıp konuyu yeniden açıyorum ölçü yeniden kaçarsa gereğini yapmak zorundayım.

Iyi Forumlar.
    Konu hekimoglu tarafından (28 Mayıs 2018 Saat 21:00 ) değiştirilmiştir.

8. hekimoglu üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye samsunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    540
    118 mesaja 218 teşekkür aldı
    Birbey 3.0@
    Senin Memleket Izmir` mi?.

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Samsunlu arkadasim, Usak. Niye sordun, ögrenbilrmiyim?

Tecrübeli Üye samsunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    540
    118 mesaja 218 teşekkür aldı
    Tabiki ögrenebilirsin arkadasim, bana sen Izmirliymissin gibi geldide.

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Hekimoglu, Varto'nun postunu silmissin. En ince konuyu anlatan oydu. Onun icin mecbur onun yazdigini baska bir dille yine yazacagim.

Arkadaslar, THY savunun sorun degil. Yakinda milli arabamiz cikacak. Cok merak ediyorum, kac kisiniz BMW, Mercedes'ini ve Audi'sini satip kosa kosa alacak. Mantiken Türk olmayan mallari mümkün mertebe kullanmak istemiyorsunuz. Eh hadi buyrun, yakinda cikacak milli arabamiz. Bekliyorum burda forumda resimlerinizi.

Baska örnek, hepinizin elinde Samsung, Huawei falan var. Madem yabanci ülke mallarini protesto ediyorsunuz, Türk malinin tercih ediyorsunuz, elinizde niye Vestel telefon yok? Kac kisinizde var?

Sirf ucakta mi milli gururunuz kabariyor? Kendinizi kandirmayin. Hepimiz biliyoruz, milli gurur falan palavra. Ne isimize geliyorsa onu aliyorsunuz. Burda forumda cok kolay milliyetcilik yazma. Hayatda uygulayin. K

THY'yi savunan arkadaslar, izin sezonu geldi. Hadi Türkiye'den alin bir Vestel cep telefonu aciklayalim. Sözüm ona, sizin degisiniz ile, gevur malina binmiyorsunuz mümkünse, ozaman sözüm ona gevur telefonunuda kullanmayin. Hadi alin bir Vestel ceptelefonu.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (28 Mayıs 2018 Saat 22:30 ) değiştirilmiştir.

13. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    @ Birbey benim anlamadığım senin Vestel ne gibi problemin var ?

15. hOrOz üyemize teşekkür edenler:
    Sah

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Horoz usta, benim Vestel ile direkt bir sorunum yok. Vestel, THY, Turkcell gibi sirketlerin ortak bir yani var. Milli duygulari kullanip satis yapip para kazanmaya calisyorlar. Acta bak Vestel reklamlarini. Hep bayrak sallama, milli sermaye vurgunu, duygulari sömürüp para kazanma. Ve maalesef gördügün gibide kanan insan cok. Arcelikte yapiyormu? Beko yapiyormu, Turk Telekom yapiyormu? Yapiyor. Insanlarin saf vatan sevgisi üzerinden para kazanmak karaktersizliktir. Hele hele birde o sirketler, mesela THY gurbetice verdigi indirim sözünü tutmayip, ama parayi Manchester United ve Barcelona'ya dökerken. Malem vatan o kadar önemli, o zaman kendi vatanin insanin yatirim yap.

Bizim milletde halen bunu görmüyor.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (28 Mayıs 2018 Saat 22:42 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Alıntı Tanyel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabii tercih meselesi ama ben THY tek gecerim....
    Daha gecen hanimin ucaginda problem cikti. Bir sonraki ucakla uctu yanilmiyorsam 3 saat bekledi havaalaninda ve ayrica 170 € verdigimiz bilete 400 € tazminat verdiler.
    Daha ne olsun... Yemek desen süper, koltuk aralari daha iyi, kilo desen daha fazla..Daha ne yapsin adamlar....
    Tesekkür ederim bunu yazdigin icin. Cok güzel örnek olmus. Seni saydigindan vermedi bu parayi. Yasal olarak bu para senin hakkin. Bu yasayi sözüm ona o gevurlar cikardi. Sende sandinki dürüstlügünden sana bu parayi veriyorlar.

https://www.flugrecht.de/flugverspae...lugverspaetung

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    Ya Birbey bu kadar ölü sevici olma bundan 10 sene önce genelgeler çıkmadan önce Lufthansa veya diğerleri tazminat veriyormuydu `?

EU Gerichtshof bir genelge çıkardı bütün hava yolları o genelgeye uyuyor ..

Vestel konusuna gelince Ahmet Nazif Zorlu benim akrabımdır

Bugün Denizli nin Babadağ ilçesine gel sor sağcısı solcusu millıyetçisi onunla gurur duyar

sıfırdan dünya nın en büyük elektronik şirketini kurdu ..

Bugün piyasada Telefunken, Sharp, JVC, Toshiba markasıyla satılan ürünler onun eseri

Almanlar nasıl MADE IN GERMANY markasıyla gurur duyuyorsa bizlerde yerli markalarla gurur duymalıyız ...

şimdi okudğum habere göre Almaların ömrü uzamış şimdi Alman olanlarında mı ömrü uzamış oluyor ?

madem Alamanların ömrü uzamış
    Konu hOrOz tarafından (28 Mayıs 2018 Saat 23:08 ) değiştirilmiştir.

19. 4 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Horoz, gururu halk duyar. Üreten degil. Sen hic Almanlarin reklamarinda bayrak sallayip insanlarin hissini sömürdügünü gördünmü? En fazla "Made in Germany" etiketi bir kenera yapistirip gecerler. Ama Vestel ve THY ne yapiyor. Reklam icerigi sirf duygu sömürümü.

Sanki telefon üretmek, televizyon üretmek, cok marifetli birsey, hergün duygu sömürüsü yapiyorlar. Bir uzay araci üretirsinde, öve öve kendini bitiremezsinde, ozaman anlarim.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (28 Mayıs 2018 Saat 23:17 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    hiç bir getirisi olmayan polemiğe girmek istemiyorum
    benim icin konu bitmiştir

22. hOrOz üyemize teşekkür edenler:
    Sah

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Tabi dostum.

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    1. horoz abimize aynen katılıyorum. bencede bunun Thy ile hic ilgisi yok. acentenin isine gelmemisdir baska ne olacak.

2. Thy fiyat politikasına neden bu kadar kava yoruyorsunuz ben tam anlamıyorum. Thy dünya şirketi Markasi. Thy Antalya vs ucuslarindan para kazanmak istemiyor. cünkü sunexpress vs var

Thy destinationlari global. thy bi marka emirates gibi . müşterileri bile baska Business, is adamları vs..... hem buarada Lufthansa , Thy nin yanında halt yemiş

Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçmalık senin aldığın yerde problem vardır ..

THY zaten direkt Konya ya uçmuyor hep Istanbul aktarmalı ki iç hatlar uçaklar hep full uçuyor

senin aldiğin acenta da sorun var

niye THY sayfasından direkt almıyorsunki

25. Osmanbey34 üyemize teşekkür edenler:
    Sah

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,143
    165 mesaja 333 teşekkür aldı
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. horoz abimize aynen katılıyorum. bencede bunun Thy ile hic ilgisi yok. acentenin isine gelmemisdir baska ne olacak.

2. Thy fiyat politikasına neden bu kadar kava yoruyorsunuz ben tam anlamıyorum. Thy dünya şirketi Markasi. Thy Antalya vs ucuslarindan para kazanmak istemiyor. cünkü sunexpress vs var

Thy destinationlari global. thy bi marka emirates gibi . müşterileri bile baska Business, is adamları vs..... hem buarada Lufthansa , Thy nin yanında halt yemiş
    Bu forumda millet kafasına göre .veya işine geldiği gibi yorum yapiyor. Ben böyle oldu diyorum adamlar işlerine göre yorum yapıyorlar. Yok olmaz olamaz diyorlar her halde olmasa burda mesaj atıp konuya dahil olmazdim o zaman sizin dediginiz olsun evet Thy çok kaliteli kesinlikle müşterilerine yamuk yapmıyor Dünyanın 1 Numarası Bu sözüm horoz ve Osmanbey e gelsin

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    328
    244 mesaja 358 teşekkür aldı
    bugün THY yollarindan iki billet aldim: iki kisi gelis gidis 340 EUR. süper!

28. Cengiz Bond üyemize teşekkür edenler:
    Sah

Tecrübeli Üye Sah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW Horn-Bad meinberg
    Ettiği Teşekkür
    400
    92 mesaja 148 teşekkür aldı
    Alıntı mustafa200222 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu forumda millet kafasına göre .veya işine geldiği gibi yorum yapiyor. Ben böyle oldu diyorum adamlar işlerine göre yorum yapıyorlar. Yok olmaz olamaz diyorlar her halde olmasa burda mesaj atıp konuya dahil olmazdim o zaman sizin dediginiz olsun evet Thy çok kaliteli kesinlikle müşterilerine yamuk yapmıyor Dünyanın 1 Numarası Bu sözüm horoz ve Osmanbey e gelsin

beyenmiyorsan gidersin baska hava yolu sirketinden alirsin olur biter burada kötü reklam yapmana müsede edenlerde en az senin kadar suclu?
    ben sahsen türk hava yollari ile ucmuyorum neden pahali diye ama hic bir zaman benim güzel ülkemin bir tane hava yolu sirketini kötülemem.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,143
    165 mesaja 333 teşekkür aldı
    Alıntı Sah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyenmiyorsan gidersin baska hava yolu sirketinden alirsin olur biter burada kötü reklam yapmana müsede edenlerde en az senin kadar suclu?
    ben sahsen türk hava yollari ile ucmuyorum neden pahali diye ama hic bir zaman benim güzel ülkemin bir tane hava yolu sirketini kötülemem.
    Arkadaşım Türkiyenin hava yolları diye yanlışları ni söylemiycekmiyiz. Tabiki söyliyecegiz. (Atalarımız in bir sözü var Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır ). Sizler susmaya görmezden gelmeye devam edin.

31. mustafa200222 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)