Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2139 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mercedes E 200 deneyimleriniz ?

Üye
    Nereden
    Berlin
    Ettiği Teşekkür
    28
    7 mesaja 8 teşekkür aldı

Mercedes E 200 deneyimleriniz ?

Selam arkadaslar

Mercedes-Benz E200 Benzinli 184PS 4.800km 12/2015 Baujahr limousine aldim. Araci cok kisa test ettim. Konfor ve surus acısından çok güzel ve donanım olarak çok dolu bir araba. Yalnız beni düşündüren 184PS in biraz az olduğu.
    Test surusu icin otobanda sadece Max. 120KM yapabildim ve pek bir şey anlayamadım.Cunku her yerde Blitzer vardi.

Onceki aracım Golf 7 GTD 184PS ti ve araç hafif olduğu icin hızlanmalar ve manevralar beni tatmin ediyordu.
    E klassa kilo olarak daha ağır olduğu icin biraz daha hantal kalıyor. Bu araci Mercedesin kendisinden aldim ve kendileri bu araci test etmek icin yapmışlar. Araca ne kadar extra koyarız ona bakıp ve test surusu yapması icin 1 kisiye vermişler sadece. O yüzden 4.800KM daha araç 12/2015 Baujahr olmasina rağmen. Saticinin dediğine Gore bu araçtan 10 tane varmış sadece.

Bu model araç kullanan varsa artı ve eksilerini yazabilir mi..

E200 Limusin 184PS
    12/2015
    4.800KM

Amg Paket
    19 Zoll
    Panorama
    Vollleder

Koltuk soğutucu ve masaj harici cogu şey var aracta.

Sonderausstattungen bolumunde 'Steurung Produktionstest 3' yaziyor. Bunun acilimi nedir?
    Konu Berlin tarafından (21 Mayıs 2018 Saat 13:57 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,599 teşekkür aldı
    araba cok güzel hele sende ki ausstattung.. lakin 184 ps bence cok az bu araba icin..
    benim kardesim de var 2017 model (w213) c200 184 ps..
    kendim c klasse (bj 2016 (s205)/ amg paket) kullaniyorum, c250 211 ps..
    ara da ki farki baya hissediyorsun (cekis bakimindan, start ve otoban da)..
    negatif olani sadece o arkadasim.. yoksa araba harbiden mükemmel..
    Konu talo176 tarafından (21 Mayıs 2018 Saat 14:39 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Nereden
    Berlin
    Ettiği Teşekkür
    28
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araba cok güzel hele sende ki ausstattung.. lakin 184 ps bence cok az bu araba icin..
    benim kardesim de var 2017 model (w213) c200 184 ps..
    kendim c klasse (bj 2016 (s205)/ amg paket) kullaniyorum, c250 211 ps..
    ara da ki farki baya hissediyorsun (cekis bakimindan, start ve otoban da)..
    negatif olani sadece o arkadasim.. yoksa araba harbiden mükemmel..

Ausstattung bakarak aldim bende.Ses sistemi bile 3D Burmester.. Drive Pilot , Luftfederung hepsi mevcut. 1.000 Euro kapora verdim ve satis vertargini yaptım. Yarin bankadan kalan parayı yolluyacam. Iptal etme şansım var ama bilemiyorum.. 45 Bin euro araba ve her şey var neredeyse.. Baska arabalara baktigim zaman bu kadar dolu degil ve fiyat neredeyse ayni. Bu aracta sadece stosstange değişmiş. 2.600 Euroluk kaza vardi diye vertragt a yazdırdım. Kaza kucuk yani sorun olmaz.

48 bin Euroya 245 PS buldum ama ici neredeyse bos. Sadece Widescreen Panorama Dach ve Totewinkel var..

Arabaya Chip taksak nasıl olur diyorum Garantiden çıkar mi acaba? Eger problem olmuyorsa en kaliteli bu isi yapan kim var Almanyada.
    Konu Berlin tarafından (21 Mayıs 2018 Saat 16:52 ) değiştirilmiştir.

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,733
    2,395 mesaja 6,431 teşekkür aldı
    Bende C200 163 PS var, bence fazlasiyla yeterli, ne yapacan o kadar yüksek PS i.
    Bu bir aliskanlik meselesi, rahat rahat sürmek de bence zevk veren bir sey, illa bas gaza firla git diye bir sey sart degil ki. Eger yasin gencse gaza yüklenmek istersin ama bence rahatca, sakin bir sekilde araba sürmek kadar güzel bir sey yok. Senelerce 90 PS lik arabayla sürdüm ve hic sikayetim de olmamisti. Zaten ne kadarPS in olursa olsun otobanda illa ki biri cikiyor ve senin 500 PS lik arabani yari yolda birakip gidiyor, yani sonu yok.

Üye
    Nereden
    Berlin
    Ettiği Teşekkür
    28
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    C200 163PS bence yeterli heleki mercedes. Ama E klasse biraz daha ağır olduğu icin ve eski arabamda spor olduğu icin herhalde biraz zor alisacam. Rahatlik olarak zaten her şey var arabada onda bi sikinti yok. Bakalım artık araba gelince artı ve eksi leri yazarım.

Ettiği Teşekkür
    2,147
    Berlin, yanlis anlama ama 45 bin € hayat ta vermem 3 senelik bir arabaya (hele e200 ' e asla).. cok yüksek bir fiyat.. senin araban bir de w212.. simdi yenisini w213 (Jahreswagen) alirsin o paraya.. amg paket vs..

Örnek;
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...medium=android

Veya bu:

300er olarak da bu:
    Konu talo176 tarafından (21 Mayıs 2018 Saat 18:42 ) değiştirilmiştir.

8. talo176 üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    1,733
    Hocam 4800km yani sifir denilebilir, bir de bu da önemli, hangi yil oldugu araba mercedes oldugundan bu acidan hic de önemli degil bence. Icinde ki extralar da genelde insanin zamanla "keske su da olsaydi" diyerek kafa yordugu seyler.

Bu araba bu arkadasi en az bir 10 sene sorunsuz götürür.

Ettiği Teşekkür
    2,147
    Hocam bak benim sundugum arabalarin laufleistungun a bak..
    Hele ausstattung a bak..
    Istersen google e bir de w212 ve w213 yaziver ve kiyasla..
    asla ve asla o kadar para verilmez 3 senelin bir arabaya.. k3ndisi alsin 1 sene sonra satmaya kalksin (izin yaptiktan sonra felan), 30 bin e zor satar..
    Ben o arabaya 30-35 bin den fazla vermezdim.. bunu mercedes de calisan biri olarak yaziyorum..
    Konu talo176 tarafından (21 Mayıs 2018 Saat 18:52 ) değiştirilmiştir.

11. talo176 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 654 teşekkür aldı
    Valla helal olsun size. Bunca parayi bir araba icin, bir tasit icin, sadece A´dan B´ye gitmek icin gözünüzü kirpmadan verdiginiz icin.

Tecrübeli Üye Selcuk8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ludwigsburg
    Ettiği Teşekkür
    295
    91 mesaja 191 teşekkür aldı
    Herkes kendi bütçesine göre davranır. Kimi 1500 maaşla 30.000 euroluk araba alıp en az 5-7 sene faizine kredisine çalışır. Kimi 3000 kazanır 5000 lik arabayla her işini görür. Buna zevk ve renk te diyebilirsiniz başka bir şey de. Ama insan oğlu her zaman lüxe düşkündür bu da bir gerçek.

Ettiği Teşekkür
    1,733
    Hocam bak benim sundugum arabalarin laufleistungun a bak..
    Hele ausstattung a bak..
    Sadece ilk linke tikladim ve arka koltuga dikkatini cekmek istiyorum. Bu arabanin 7.000 de olduguna ben sahsen asla inanmam, o kadar az mesafede o koltuk o hale gelmez eger 150 kiloluk bir insan oturmadiysa.
    Bir de yakindan görsek kimbilir neler cikacak.
    Ayrica o araba 2015 in sonu, bu ise 2017 nin basi, arada aslinda 16 ay fark var. Satmaya zaten kalkacagini sanmiyorum, bu mantiksiz bir is olur.

Konu mxm tarafından (21 Mayıs 2018 Saat 19:42 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    2,147
    hocam,
    1. alcantara oldugu farkindasin dimi?
    bunlar da sanki leke var (eski) gibi gözüküyor..
    2. araba mercedes niederlassung dan.. yani emin olabilirsin km de bir problem yoktur..
    3. hocam biz bir baska modelden konusuyoruz.. senesini birak yeni bir model, piyasada cikan son model mercedes den bahsediyoruz..

bir de baska örnek sunayim..
    belki daha iyi anlarsin hocam..
    bj 2016 e200 coupe..
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...9-58dad5274aba

bir tane daha..
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...3-3dce5cb211df

simdi bunlarin fiyatina bak bir de hocam..
    15 bin € düsük.. km yaklasip ayni..
    birisi limo digeri de coupe diyeceksin.. ama fiyatlar asa yukari ayni limo kombi ve coupelerde..
    cabrio biraz daha pahali (az bisey)..

neyse, ben düsüncemi yazdim..
    arkadas da iyi düsünsün sonra pisman olmasin..
    Konu talo176 tarafından (21 Mayıs 2018 Saat 20:11 ) değiştirilmiştir.

16. 2 kişi talo176 üyemize teşekkür etti:

Üye
    Nereden
    Berlin
    Ettiği Teşekkür
    28
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Yanlışlık olmasın arkadaşlar ama aldığım araba yeni model. Sadece Baujahr olarak 12/2015. Linkte verdiğin arabaları bayagıdır takip ediyorum. Sadece artı yönü 2017 Model olması. Ama aldığım arac dediğim gibi 2015 Baujahr ama extra ları fazla.

Extralari yazayım diyorum ama çok uzun. Resim olarak nasıl ekliyebilirim ?
    Konu Berlin tarafından (21 Mayıs 2018 Saat 21:44 ) değiştirilmiştir.

18. Berlin üyemize teşekkür edenler:

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Gecmis olsun. Güzel para vermissindir. Ama bozulmaya durmasin. Tamiratlar 1000er 1000er gidiyor.

Üye
    Nereden
    Berlin
    Ettiği Teşekkür
    28
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    hocam,
    1. alcantara oldugu farkindasin dimi?
    bunlar da sanki leke var (eski) gibi gözüküyor..
    2. araba mercedes niederlassung dan.. yani emin olabilirsin km de bir problem yoktur..
    3. hocam biz bir baska modelden konusuyoruz.. senesini birak yeni bir model, piyasada cikan son model mercedes den bahsediyoruz..

bir de baska örnek sunayim..
    belki daha iyi anlarsin hocam..
    bj 2016 e200 coupe..
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...9-58dad5274aba

bir tane daha..
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...3-3dce5cb211df

simdi bunlarin fiyatina bak bir de hocam..
    15 bin € düsük.. km yaklasip ayni..
    birisi limo digeri de coupe diyeceksin.. ama fiyatlar asa yukari ayni limo kombi ve coupelerde..
    cabrio biraz daha pahali (az bisey)..

neyse, ben düsüncemi yazdim..
    arkadas da iyi düsünsün sonra pisman olmasin..

Yanlışlık olmasın arkadaşlar ama aldığım araba yeni model. Sadece Baujahr olarak 12/2015. Linkte verdiğin arabaları bayagıdır takip ediyorum. Sadece artı yönü 2017 Model olması. Ama aldığım arac dediğim gibi 2015 Baujahr ama yeni kasa ve extra ları fazla.

Extralari yazayım diyorum ama çok uzun. Resim olarak nasıl ekliyebilirim ?
    Konu Berlin tarafından (22 Mayıs 2018 Saat 00:30 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Nereden
    Berlin
    Ettiği Teşekkür
    28
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Arkadaslar kimse yazmıyor.. Belki dedim bir kaç arkadas vardır E200 kullanan ve deneyimlerini yazar diye ama maalesef bir degisiklik yok kaç gündür. Konu eder boyle kalacaksa Admin arkadaslar konuyu kaldırabilir.

Ettiği Teşekkür
    1,733
    Valla bence yeterince fikir yazildi, sanirim ayni seyleri kimse tekrar etmek istemez. Ayrica ayni arabayi mesela ben sürmüs olsaydim ve memnun olsaydim dahi, senin alacagin arabanin da illa ki benim ki gibi cikacagina emin olamayacagimdan "hemen al, cok iyi model bunlar" falan gibi bir sey söyleyemezdim. Isin bir de bu yönü var, zevkler ve renkler de cok farkli. Fiati yüksek bulundu Talo ustamiz tarafindan, bence sen daha cok bu konuyu irdele ve ona göre karar ver.

Arabanin iyi olduguna dair bir süphe bence yok, sorun fiatinda galiba ama ona da karar verebilecek kisi sensin. Bana soracak olsan, hangi araba olursa olsun 15.000 Eurodan daha fazla para asla vermem cünkü arabayi pek önemli bir konu olarak görmüyorum, saglam olsun, sürekli ariza cikarmasin yeter. Kilometre olayina da önem veriyorum, gerisi ayrinti ve zevk meselesi.

23. 3 kişi mxm üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye cassano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun/Alm-GZ
    Ettiği Teşekkür
    542
    142 mesaja 247 teşekkür aldı
    48 Bin Euro az para degil. Her ekstra sart mi? Yolda giderken kac tane ekstrayi kullaniyorsun? Baktigin model galiba 2015di. Normal sartlarda E200 her yönü ile rahat A dan B ye iyi götüren bi araba.

Benim sahsi fikrim, elimde 48bin Euro olsa. E400 bakarim. Neden ise, hiz yapmak icin degil ama arabayi sürünce sanki kendiliyinden gidiyor o kadar sevkli o kadar küvvetli. Ve bi cok E400 lerde cok iyi donanimli satiliyor.
    E200 E250 E300 zaten hepsi ayni motor bildigim kadar.

En sonunda test sürüsü yapip kendin karar vereceksin.

25. cassano üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Nereden
    Berlin
    Ettiği Teşekkür
    28
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bence yeterince fikir yazildi, sanirim ayni seyleri kimse tekrar etmek istemez. Ayrica ayni arabayi mesela ben sürmüs olsaydim ve memnun olsaydim dahi, senin alacagin arabanin da illa ki benim ki gibi cikacagina emin olamayacagimdan "hemen al, cok iyi model bunlar" falan gibi bir sey söyleyemezdim. Isin bir de bu yönü var, zevkler ve renkler de cok farkli. Fiati yüksek bulundu Talo ustamiz tarafindan, bence sen daha cok bu konuyu irdele ve ona göre karar ver.

Arabanin iyi olduguna dair bir süphe bence yok, sorun fiatinda galiba ama ona da karar verebilecek kisi sensin. Bana soracak olsan, hangi araba olursa olsun 15.000 Eurodan daha fazla para asla vermem cünkü arabayi pek önemli bir konu olarak görmüyorum, saglam olsun, sürekli ariza cikarmasin yeter. Kilometre olayina da önem veriyorum, gerisi ayrinti ve zevk meselesi.

Talo arkadasimiz sadece PS i olumsuz buldu ve E200 212 modele bu kadar para verilmez dedi evet. Fakat bendeki olay farklı. Araba 12/2015 Baujahr ama bu Facelift degil ve yeni kasa E200 213 lerden.

Araç 2016 da üretildi yazıyor internette o yüzden 2015 Baujahr diyince herkes eski kasa facelift 212 den diye anlıyor.

Benim aldigim bu araç E200 213 yeni kasalardan ve MB kendisi kullanmış 2.5 yıl ve 4.800 KM yapmış. Niye diye sorduğumda biz bu araca extralar koyduk ve test etmesi icin kendi test eden adamlarımıza verdik dedi. Bana söylenen bu ve ben bu konu hakkında bilgisi tecrübesi olan varsa dinlemek istiyorum. Boyle bir araca karşıma sorunlar çıkar mi acaba test aracıydı diye. Benim gibi boyle bir araç alan var mi?

Aracida aldim parasi odendi artık , PS hariç geri kalan hic bir şey kafama takılmıyor çünkü araca her şey var ve sürerken zevkli olcagina inanıyorum. Ayni model 2017 Baujahr olanlarına baktigim zaman 45 Bin Eurodan başlıyor gene ve sadece extra olarak Schibedach, Widescrenn ve memory paket var. Eger benim arabadaki özellikler bir 2017 modelde olsa ortalama 55 bin euroya satilirdi en az.Bu yüzden 2015 Baujahr olan tercih ettim çünkü hem araba dolu hemde 2 yıl Junge Sterne garanti var ve daha 2.5 yaşında olmasina rahmen 4.800 km.

Sanırım bu yazı biraz daha aciklayici oldu
    Konu Berlin tarafından (25 Mayıs 2018 Saat 10:20 ) değiştirilmiştir.

27. Berlin üyemize teşekkür edenler:
    mxm

Tecrübeli Üye iso98783 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kamp-Lintfort / NRW
    Ettiği Teşekkür
    77
    62 mesaja 82 teşekkür aldı
    merhaba
    arkadasim kullanmadigimiz araba hakkinda nasil fikir söyleyecegiz cünki senin aldigin araba seri üretim degil özel üretim ve kendinde yazmissin sadece 10 tane var aracdan diye ve arkadaslarda kullandiklari seri üretim üzerinden fikirlerini yazmislar ayrica 2 sene test edilen arac hicmi yerinden oynamamiski sadece 4800 km yapmis ve sonucda arabayi almissin hayirli olsun Allah kazadan beladan korusun iyi günlerde kullan.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)