Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2199 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Izmir'de ev

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,147
    166 mesaja 335 teşekkür aldı
    Mutahitler.vur kac. Yapiyor türkiyede. Tuglanin.üzerine.suva vurmuypr
    Alci vuruyor. Yukardaki.tuvaletini
    Yapiyor.sen duyuyorsun. Yalitim.yok kapilar. Cok kalitesiz.kisin sogok yazinca sicak. Kullanilmaz bütün a.dan zye kalitesiz malzemeden.kullaniliyor. adamlar neden vermesin..20.30.bin euroya. Evin icine.girmeden bilemessin. Arkadasim gecen yil.aldi sifir daire.aldigina.pisman.yan komsunun.konustugunu.duyuyor. balkonun.duvarlari.boyalari.sökülmüs.daha 1 yil.lik bina. Her emlakcidan.mutahitten.ev alinmaz . 3 cesit Kalorifer.var 3 cesit sua kumu var birinin ismi de alamanci bu 2 ci kaliteymis kapilar desen öyle.kürkiyede.yakaladilarmi.hemen öpüyorlar.Helalinden kazanan kalmamis. ALLAH KORKUSU KALMAMIS MILETTE para yi veriyorsun.ben bu sekil isterim.diyorsun.adam kafasina.göre yapip.cikiyor. balkonlara.akinti.vermiyorlar. su toplaniyor. .adamlarin.amaci vur kac .türkiyede herkes.insaat is yapiyor. Bakkalida.yapiyor. berberide.yapiyor. anlayanda.yapiyor.anlamayanda
    .
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30000 - 35000 Euroya daire olmaz. Hemde Izmirin icindeki Buca, Karabaglarin yaninda, asla.

1200 TL kirada kimse vermez. O kadar gücü olan gidiyor kendi ev alip takside bagliyor.

Sen su mütahitin ismi ver bir, ben bakayim yinede. Ama bu fiyata bir bit yenige var. Nerdeyse maliyetine veriyor.
    Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk
    Konu mustafa200222 tarafından (10 Ağustos 2018 Saat 09:30 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)