Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2199 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 207 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Döviz Kurları 2018’e Nasıl Başladı? Yıl Sonu için Beklentiler Neler?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 655 teşekkür aldı
    Alıntı kadehte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen hic Turkiye de yasadin mi ?
    evet yasadim

....Sen paran olmadan, evin olmadan su an Türkiyede bir calismayi dene önce. Bakalim is bulabilecek misin ?.....
    Masallah alamanyada is kayniyor. 8,75 oyro saat ücreti ile evi gecindirmek süper bir his. harca harca bitmiyor mübarek para.

.....Burada isimiz var cok sükür ve huzurlu yasiyoruz......
    Tabi canim tabi......sokaklarda para kayniyor, musluktan para akiyor burda

.....Bas örtüsü konusunda haklisin. Ama bunun tek suclusu Atatürkcüler mi ? ......
    Yok, bana kalirsa hepsi rahmetli erbakanin sucu.

......Sen halen acilamayan fabrikalarin cevabini vermedin ? Ciftcilerimizin magdurluklarindan bahsetmedin ?......
    iznin ile onun yerine sorunun cevabini ben vereyim.

Türkiyede erdogan basa geldikden sonra hic ama hic fabrika acilmadi. hepsi göz boyama. bilakis aksine erdogan chpnin actigi fabrikalari kapatti, söktü, sildi, yikti.
    erdogan kim fabrika acmak kim. onami kalmis türkiyede fabrika acmak. bu esas chpnin isi. chp fabrikalari kapatmakta bir numara.........sey, af edersin dilim takildi, chp fabrika acmakta bir numara yazmak istemistim

Seker Fabrikalarin satilmasi hakkinda ne düsünüyorsun mesela ?......
    cok yerinde verilmis ve hatta gec kalinmis dogru karar

....Bak ne güzel sohpet ediyoruz. Saygi cercevesinde.....
    dur kardesim dur bir yere gitme, daha karpuz kesecektik.

Bir zahmet bana ve diger üyelerimize 1923 senesinden sonra acilan ve chp tarafindan kapatilan ucak, araba ve diger fabrikalarin hesabini vermedin. chp zamaninda camilerin ahira cevrildigini artik uzaydaki bilinmeyen yaratiklar bile duydu hadi artik onu es gecelim.

1960 senesinin sonundan 1980 senesindeki darbeye kadar ülkemizde yasanan kitligin, deniz baykalin devlet bakani oldugu zamanda gida karnesi ile alinan temel gidalarin, sagci ve solcu kardes katliamlarin, seker kuyrugunu, yag kuyrugunu, türk iscilerini avrupaya esegi satar gibi satan, üretmek yerine satin almayi tercih eden, kücük cocuklara bira icmesini tesvik eden ve ülkesi icin daha nice olumsuz politika yapip yurdunu, milletini, insanini acimasizca satan zihniyete sahip olan bu partinin iyi tarafinida bana anlatmani isterim.
    anlatki bende bu gelecek seferki secimde oyumu senin muhtesem partine vereyim.

anlatmak istemiyormusun....... yoksa anlatamiyormusun? tüh. halbuki cok ümidim vardi su kemalin partisinde. desene hepsi fos cikti. koltuga yapisan ama demokrasiden bahseden, özgürlükten ve insan haklarindan bahseden ama askerime kursun sikan, bebekleri katleden terör örgüt üyeleri ile kolkola, basbasa yürüyen kemalindan bana biraz bahset. ülkesini avrupaya sikayet eden, asker göreve diyen demokrat baskanindan bana biraz anlat. her seferinde kapatacagim, sökecegim, dagitacagim diyen kemal neyi kast ediyor acaba? ülkesi icin simdiye kadar ne gibi bir hayri oldu bana bunlari tek tek sira sira anlatabilirmisin?

canakkalede sehitlik ziyaretinde mezarliklarin üstünde icki alemi yapan, mübarek ramazan ayinda söhürde bulusalim deyip sokaklardaki barlarda bira siselerini tek tek deviren parti üyelerinden bana braz anlat.

mübarek ramazan ayinda sirf propaganda icin zavalli, fakir ve fukara bir vatandasin evini ziyaret edip oruc tutmadigi halde tutmus gibi yapip daha ezan okunmadan vakit dolmadan mank kafa gibi sözde orucunu acan dindar baskaninizdan bana biraz anlat.

yobazlik türkiyenin ilk düsmani deyip sonrada kapali esarpli kadinlarin gögsüne chp partisinin rozetini takanlardan bana biraz anlat.

darbe olursa tankin önüne ilk ben cikarim deyipte korkak karilar gibi darbeden kacan cesur yürekli baskaninizdan bana biraz bahset.

atatürk ilkeleri ve inkilaplari deyip ortaligi savuran sonra bununla artik secim kazanilamaz diye düsünüp atatürkü satan ve terör örgütünün üyeleri ile gizli,sakli ortaklasa hareket eden partinizden bana biraz anlat.

anlat kardesim, anlat. heyecanli oluyor. bakarsin bende senin partine oyumu veririm.
    Konu Selam tarafından (10 Haziran 2018 Saat 01:45 ) değiştirilmiştir.

2. 6 kişi Selam üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye kadehte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,795
    339 mesaja 1,845 teşekkür aldı
    Alıntı Selam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet yasadim

Masallah alamanyada is kayniyor. 8,75 oyro saat ücreti ile evi gecindirmek süper bir his. harca harca bitmiyor mübarek para.

Tabi canim tabi......sokaklarda para kayniyor, musluktan para akiyor burda

Yok, bana kalirsa hepsi rahmetli erbakanin sucu.

iznin ile onun yerine sorunun cevabini ben vereyim.

Türkiyede erdogan basa geldikden sonra hic ama hic fabrika acilmadi. hepsi göz boyama. bilakis aksine erdogan chpnin actigi fabrikalari kapatti, söktü, sildi, yikti.
    erdogan kim fabrika acmak kim. onami kalmis türkiyede fabrika acmak. bu esas chpnin isi. chp fabrikalari kapatmakta bir numara.........sey, af edersin dilim takildi, chp fabrika acmakta bir numara yazmak istemistim

cok yerinde verilmis ve hatta gec kalinmis dogru karar

dur kardesim dur bir yere gitme, daha karpuz kesecektik.

Bir zahmet bana ve diger üyelerimize 1923 senesinden sonra acilan ve chp tarafindan kapatilan ucak, araba ve diger fabrikalarin hesabini vermedin. chp zamaninda camilerin ahira cevrildigini artik uzaydaki bilinmeyen yaratiklar bile duydu hadi artik onu es gecelim.

1960 senesinin sonundan 1980 senesindeki darbeye kadar ülkemizde yasanan kitligin, deniz baykalin devlet bakani oldugu zamanda gida karnesi ile alinan temel gidalarin, sagci ve solcu kardes katliamlarin, seker kuyrugunu, yag kuyrugunu, türk iscilerini avrupaya esegi satar gibi satan, üretmek yerine satin almayi tercih eden, kücük cocuklara bira icmesini tesvik eden ve ülkesi icin daha nice olumsuz politika yapip yurdunu, milletini, insanini acimasizca satan zihniyete sahip olan bu partinin iyi tarafinida bana anlatmani isterim.
    anlatki bende bu gelecek seferki secimde oyumu senin muhtesem partine vereyim.

anlatmak istemiyormusun....... yoksa anlatamiyormusun? tüh. halbuki cok ümidim vardi su kemalin partisinde. desene hepsi fos cikti. koltuga yapisan ama demokrasiden bahseden, özgürlükten ve insan haklarindan bahseden ama askerime kursun sikan, bebekleri katleden terör örgüt üyeleri ile kolkola, basbasa yürüyen kemalindan bana biraz bahset. ülkesini avrupaya sikayet eden, asker göreve diyen demokrat baskanindan bana biraz anlat. her seferinde kapatacagim, sökecegim, dagitacagim diyen kemal neyi kast ediyor acaba? ülkesi icin simdiye kadar ne gibi bir hayri oldu bana bunlari tek tek sira sira anlatabilirmisin?

canakkalede sehitlik ziyaretinde mezarliklarin üstünde icki alemi yapan, mübarek ramazan ayinda söhürde bulusalim deyip sokaklardaki barlarda bira siselerini tek tek deviren parti üyelerinden bana braz anlat.

mübarek ramazan ayinda sirf propaganda icin zavalli, fakir ve fukara bir vatandasin evini ziyaret edip oruc tutmadigi halde tutmus gibi yapip daha ezan okunmadan vakit dolmadan mank kafa gibi sözde orucunu acan dindar baskaninizdan bana biraz anlat.

yobazlik türkiyenin ilk düsmani deyip sonrada kapali esarpli kadinlarin gögsüne chp partisinin rozetini takanlardan bana biraz anlat.

darbe olursa tankin önüne ilk ben cikarim deyipte korkak karilar gibi darbeden kacan cesur yürekli baskaninizdan bana biraz bahset.

atatürk ilkeleri ve inkilaplari deyip ortaligi savuran sonra bununla artik secim kazanilamaz diye düsünüp atatürkü satan ve terör örgütünün üyeleri ile gizli,sakli ortaklasa hareket eden partinizden bana biraz anlat.

anlat kardesim, anlat. heyecanli oluyor. bakarsin bende senin partine oyumu veririm.
    Sen önce saygili yazmayi ögren..
    Burada A partisi veya B partisi olayi konusulmuyor.. Ama sizin bu Atatürk ve laiklik düsmanliginiz yazilarinizda o kadar belli oluyor ki.
    Sanki bu fani Dünyada tek Müslüman sizsiniz.

Fazla birsey yazmaya da gerek kalmadi zaten..

Ülkemiz icin en hayirlisi olsun insallah.

Bin aydan daha hayirli olan Kadir geceniz mübarek olsun !

Saygilar
    Konu kadehte tarafından (10 Haziran 2018 Saat 09:08 ) değiştirilmiştir.

5. 3 kişi kadehte üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)