Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2179 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 9 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1234567891011 SonuncuSonuncu
Toplam 207 adet sonuctan sayfa basi 161 ile 180 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Döviz Kurları 2018’e Nasıl Başladı? Yıl Sonu için Beklentiler Neler?

Tecrübeli Üye Sah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW Horn-Bad meinberg
    Ettiği Teşekkür
    400
    92 mesaja 148 teşekkür aldı
    [QUOTE=mxm;224513]Batiya sikayet neden oluyor? Hukuk tek bir kisinin dudaklari arasina baktigi icin olabilir mi?

CHP sadece bir örnek olarak alindi, yani illa ben onlari destekliyorum diye degil ama iktidar olmayan bir partiyi suclayanlar sizsiniz, olmayan rakibi suclu gösteriyorsunuz. Son 50 yilda, DP+AP+ANAP ve simdi de AKP iktidarda.Hepsi ayni takim, sadece isimleri farkli. Eski ANAP lilarin tamami AKP ye gecti, ANAP yok oldugu gitti. Bu zaten senelerdir böyle gidiyor, iktidar hic degismiyor, hep ayni takim. Yani eskiyi karalarken bunu söylemeyi hic kimse nedense istemiyor.

Simdi sen de kalkmis CHP ile AKP yi kiyasla diyorsun. Nesini kiyaslayayim olmayan seyin. Batinin destegi alinan kredi miktarindan kolayca anlasilabilir. Bu adamlar herhalde bizim kasimiza, gözümüze hayran olduklari icin kredi vermediler. Krediler gelirken, bizi öven bati, geri ödemeler geldiginde baktilar ki para geri dönmeyecek, tamamen degistiler. Sebebi herhalde iktidarda olmayanlar degildir. Son 10 senede ülkede güzel seyler de yapildi ama bu son 6 yil hep geriye gitti cünkü sermaye bizden kacmaya basladi, arti Iran dan gelen kara para da bitti, turizm de azalinca hepsi üst üste geldi.

Insallah her sey düzelir ama benim sahsen umudum yok, kim secilirse secilsin en ufak bir sey degismez, Türkiye´yi cok berbat bir 5 sene bekliyor.[/QUOTE

16 sene önce hukuk kimlerin dudaklari arasindaydi onuda aciklada millet ögrensin, bu hükümet son 16 yilda görevde ondan önce öteki hükümetleride ne yaptiklarini aciklada tarafsizligina inanayim senin ben.

hani diyorum chp nin camileri agir yaptigi zamanlari insanlari astigi yillari milletin üstüne bonba yagdirdigi yillarida aciklada senin tarafsiz olduguna inanalim.
    Konu Sah tarafından (09 Haziran 2018 Saat 15:10 ) değiştirilmiştir.

2. 4 kişi Sah üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Camileri ahir yapma iftirasinin arastirmasi cok basit, internette güvenilir kaynaklar var ama maalesef arastirmaci ruhunuz sifir. Fethullah Güven hakkinda zamaninda fikrini ispatlariyla yazan insanlari dinsiz imansiz ilan ettiniz, hapislere tiktiniz hala bana gelmis tarfaf tutuyorsun diyorsun. Ben CHP yi de elestiririm, MHP yi de elestiririm, tabii ki sizin asla elestirmeyeceginiz AKP yi de elestiririm. Ben bu özellige sahip oldugum icin kendimle gurur duyuyorum, hayatimda hic bir partinin ya da kisinin kölesi olmadim. Siz maalesef bir partinin, bir kisinin kölesi olmussunuz. Hayir diyenleri acikca terörist olmakla suclayan bir insani ben asla desteklemem.

Gayet kisa bir cevap ver mesela: FETÖnün mecliste tek bir tane dahi millet vekili yok mu? KHK ile görevlerinden alinan binlerce insan var ama mecliste hic yok? Kaldi ki Hocamiz diye acik acik destekleyenler hala oradalar, kandirildik diyorlar. Kandilmayasin diye seni uyaranlara dün nasil kulak tikadiysan, bugün de aynisini yapmadigini nereden bilecegiz? PKK bunlari kandirdi, Fetö kandirdi, ne saf insanlarmis bunlar?

Igneyi batiracak insan ariyorsunuz ama cuvaldizi kendinize batirmak hic akliniza gelmiyor, birakin bu ikiyüzlülügü.

Cumhuriyet'in Cami Politikası: İhtiyaç Kadar Cami

1927 yılında tüm Türkiye’de, okulların iki katı, “14.425 okula karşılık, 28.705 cami” vardır.[1]

Bu nedenle, 17 Nisan 1927 tarihli 1011 Sayılı Bütçe Kanunu’nun 14.Maddesine göre, Türkiye’ye gerçekten ne kadar cami ve nekadar din görevlisi gerektiğinin 31 Mayıs 1928 tarihine kadar belirlenmesi istenmiştir.[2]

Bu konudaki nizamname, 5 Ocak 1928’de kabul edilmiştir.[3]

Daha sonra bu nizamname biraz daha genişletilerek 25 Aralık 1932 tarihinde “Cami ve mescitlerin sınıflandırılması hakkındaki nizamname” adıyla yürürlüğe girmiştir.

Bu çerçevede Türkiye genelinde “ihtiyaç fazlası” olduğuna karar verilen camiler belirlenmiştir.[4] İşte kapatılan ve başka amaçlarla kullanılan bu “ihtiyaç fazlası” camilerdir.

İhtiyaç fazlası camilerin belirlendiği 1928’de Türkiye’nin 14 milyon nüfuslu bir ülke olduğu dikkate alınacak olursa, 28.705 caminin ihtiyaca göre çok fazla olduğu kolayca anlaşılacaktır. Son dönemlerde girilen savaşlardaki aşırı can kaybından sonra Türkiye’de ihtiyaç fazlası camilerin olması çok doğaldır.Yeni kurulan Cumhuriyet, her şeyi planladığı gibi Türkiye’nin ihtiyacına göre cami planlaması da yapmış ve ihtiyaç fazlası camileri belirleyerek tasnif etmiştir. Üstelik bu iş için neredeyse bir yıllık bir zaman ayrılmış, gayet titiz bir çalışma sonunda ihtiyaç fazlası camiler belirlenmiştir. Yanmış yakılmış, asırlarca ihmal edilmiş, yokluk ve yoksulluk içinde kıvranan, sıfırdan imar edilen ve kalkındırılmaya çalışılan, genç Cumhuriyeti kuranlar; “aşırıya”, “lükse”, “gösterişe” değil, Türkiye’nin gerçek ihtiyaçlarına önem vermiştir. Bu çerçevede “ihtiyaç fazlası camiler” belirlendikten sonra “dönüştürülerek” başka amaçlar için de kullanılmıştır. En basit bir inşaatın bile belirli bir maddi kaynak demek olduğu düşünülecek olursa, adeta sıfırdan imar edilen yeni Türkiye için, cemaati olmayan, bu nedenle tasnif dışı bırakılan camileri “boş” veya “atıl durumda” bekletme lüksü yoktur; bu nedenle- tekrar ediyorum- tasnif dışı camiler dönüştürülerek farklı amaçlar için kullanılmıştır; ama asla, camiler, ahır, eğlence merkezi veya tuvalet yapılmamıştır.
    İsmet İnönü, II. Dünya Savaşı’nın devam ettiği 1939-1946 yılları arasında, Türkiye’ye yönelik muhtemel bir saldırıda, camilerin hedef alınmayacağını düşünerek, müzelerimizdeki “tarihi” ve “dini” değeri olan eserleri, zarar görmemeleri için, bazı camilere koydurarak koruma altına almıştır. Evet, İsmet İnönü, 1939-1946 arasında bazı camileri “depo” yapmıştır, ama bu depolar, Kutsal emanetler, Hz. Muhammed’in sancağı, kılıcı, hırka-i saadeti, Hz. Osman’ın kanlı Kuran’ı Kerim”i gibi “dinsel ve tarihsel” değeri olan eşyaların deposudur. Örneğin, Topkapı Sarayı’ndaki “Kutsal Emanetler”, bu emanetlerle ilgilenen görevlilerle birlikte Niğde’ye götürülerek, Niğde’deki bazı camilere konulmuştur. Dolayısıyla, “Kutsal Emanetlerin” bulunduğu bu “cami depolar”, ibadete kapatılmış ve kapısına kilit vurulup asker dikilmiştir. Çünkü İsmet İnönü, bu “Kutsal Emanetlerin” korunmasına çok büyük bir önem vermiştir.
    Konu mxm tarafından (09 Haziran 2018 Saat 18:28 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye Sah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW Horn-Bad meinberg
    Ettiği Teşekkür
    400
    92 mesaja 148 teşekkür aldı
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Camileri ahir yapma iftirasinin arastirmasi cok basit, internette güvenilir kaynaklar var ama maalesef arastirmaci ruhunuz sifir. Fethullah Güven hakkinda zamaninda fikrini ispatlariyla yazan insanlari dinsiz imansiz ilan ettiniz, hapislere tiktiniz hala bana gelmis tarfaf tutuyorsun diyorsun. Ben CHP yi de elestiririm, MHP yi de elestiririm, tabii ki sizin asla elestirmeyeceginiz AKP yi de elestiririm. Ben bu özellige sahip oldugum icin kendimle gurur duyuyorum, hayatimda hic bir partinin ya da kisinin kölesi olmadim. Siz maalesef bir partinin, bir kisinin kölesi olmussunuz. Hayir diyenleri acikca terörist olmakla suclayan bir insani ben asla desteklemem.

Gayet kisa bir cevap ver mesela: FETÖnün mecliste tek bir tane dahi millet vekili yok mu? KHK ile görevlerinden alinan binlerce insan var ama mecliste hic yok? Kaldi ki Hocamiz diye acik acik destekleyenler hala oradalar, kandirildik diyorlar. Kandilmayasin diye seni uyaranlara dün nasil kulak tikadiysan, bugün de aynisini yapmadigini nereden bilecegiz? PKK bunlari kandirdi, Fetö kandirdi, ne saf insanlarmis bunlar?

Igneyi batiracak insan ariyorsunuz ama cuvaldizi kendinize batirmak hic akliniza gelmiyor, birakin bu ikiyüzlülügü.

Alıntı Sah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cok basit degilmi isinize gelmeyince cok basit kanit yok degilmi? tarihte en büyük kötülükleri bu ülkeye o chp zihniyeti yapmistir,
    Atatürkün isminin arkasina siginip bu ülkeye bir tane civi kakilmamistir heykellerden baska,
    Simdi cikmis bu ülkeye 16 yilda cag atlatmis bir hükümet gelmistir ona etmedik iftiralar etmedik hakaretler ediliyor,

Bu yüzden sonuna kadar Erdogan diyorum.

Konu Memoli1976x tarafından (09 Haziran 2018 Saat 21:12 ) değiştirilmiştir.

6. 4 kişi Sah üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Tarih sayfalarını sürekli aralamaya çalışırsan ortaya her zaman konulacak birşeyler çıkar...

O tarihlerde toplu olarak hocaların ortaya kurulan dar agaçlarında sallandırıldıklarınıda okuyabilirsin...

Bundan 10 sene 20 sene sonra bu dönemin yönetimi içinde neler dökülecek neler..

Ülkenin asıl sorunlarına neden hep çizgi çekmeye çalışıyorsunuz yok sayıyorsunuz..

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::

Şunu bir güzelce göz ardı etmeden taraf tutmadan düşünün bakalım son yıllarda

Neden ülkenin ihracatlarını bitirdik ithalatlarını çoğalttık ? ? ? NEDEN ???

Bu sürekli büyümeye devam ediyor sonuçları ne olucak diyede bir düşünün bakalım ?

8. OrLoW üyemize teşekkür edenler:
    mxm

Ettiği Teşekkür
    321
    Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tarih sayfalarını sürekli aralamaya çalışırsan ortaya her zaman konulacak birşeyler çıkar...

O tarihlerde toplu olarak hocaların ortaya kurulan dar agaçlarında sallandırıldıklarınıda okuyabilirsin...

Bundan 10 sene 20 sene sonra bu dönemin yönetimi içinde neler dökülecek neler..

Ülkenin asıl sorunlarına neden hep çizgi çekmeye çalışıyorsunuz yok sayıyorsunuz..

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::

Şunu bir güzelce göz ardı etmeden taraf tutmadan düşünün bakalım son yıllarda

Neden ülkenin ihracatlarını bitirdik ithalatlarını çoğalttık ? ? ? NEDEN ???

Bu sürekli büyümeye devam ediyor sonuçları ne olucak diyede bir düşünün bakalım ?
    Bunlarimi demek istedin dünyanin en büyük projeleri hangi zamanda yapildi?

Bunlarimi demek istedin dünyanin en büyük projeleri hangi zamanda yapildi?

Bu benim sorduğum soruların cidden senin kafandaki cevapları bu resimdekiler mi ?

İstersen soruları tekrar vereyim bunlardı :

1 - Neden ülkenin ihracatlarını bitirdik ithalatlarını çoğalttık ? ? ? NEDEN ???

2 - Bu sürekli büyümeye devam ediyor sonuçları ne olucak diyede bir düşünün bakalım ?

icimizdeki ve disimizdaki hainler halen daha is basinda siz uyumaya devam edin?

[QUOTE=OrLoW;224638]Bu benim sorduğum soruların cidden senin kafandaki cevapları bu resimdekiler mi ?

İstersen soruları tekrar vereyim bunlardı :

1 - Neden ülkenin ihracatlarını bitirdik ithalatlarını çoğalttık ? ? ? NEDEN ???

2 - Bu sürekli büyümeye devam ediyor sonuçları ne olucak diyede bir düşünün bakalım ?[/QUOTE

sen nerden bu kaniya vardin nerden aldin bu bilgileri?
    ben senin dediginin tam tersini diyorum ,
    Ihracaat 15 sene önce 26 milyar dolardi simdi 165 milyar dolar.?
    sen kimden bilgi aliyorsun cok merak ettim aciklarmisin?

Atmayla olmuyor bu isler bak dün 7 dünya lideri bir araya geldi ne oldu hic fis, Amerika avrupaya rest cekti o ona rest cekti ayrildilar.
    yani dünya büyük bir krizin icine dogru gidiyor bu krizde Türkiye ayakta durmaya calisiyor ve duruyorda bütün hainlere rahmen.
    Konu Memoli1976x tarafından (09 Haziran 2018 Saat 21:13 ) değiştirilmiştir.

10. 2 kişi OrLoW üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    1,736

sen nerden bu kaniya vardin nerden aldin bu bilgileri?
    ben senin dediginin tam tersini diyorum ,
    Ihracaat 15 sene önce 26 milyar dolardi simdi 165 milyar dolar.?
    sen kimden bilgi aliyorsun cok merak ettim aciklarmisin?
    Ne kadar ihraacat yaptiginin hic bir önemi kalmiyor, eger yaptigin ithalat bundan daha yüksekse. Yani cari acik sürekli artiyor, olay bu. Sen sanirim pek baglanti kuramiyorsun ama kisaca: Eve giren para, harcanan paradan az ise, bir süre sonra cikmaza girersin.

https://www.cnnturk.com/ekonomi/turk...ami-belli-oldu

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 655 teşekkür aldı
    Sah,

bosuna yorma sen güzel Tatli canini. Bazi üyelerimiz ispatlar ortaya döküldügü halde burun kivirir durur ve lafi baska yöne cekmeye calisir, cünkü biliyorlarki bu tartismanin altinda ezilecekler. Ispat yok, sonuc yok, hicbirsey yok ama bunlarda cok laf olur. 2x2= 4 eder desen bu sahislar buna dahi ama, Mama falan filan diye karsi cikarlar. Niye peki böyle? Bildiklerindenmi böyleler? Hayir! Esas bilmediklerinden dolayi.

Kulaktan dolma yalan Dolan fitne ve fesata dayanarak ve ayriyetten kendi ideoloji görüs acisina yakin oldugu icin kendilerini bilmis sanan ve karsidaki tarafida zavalli cahil ve geri kafaci diye damgalayan zihniyetler olduklari icin. Iclerinde Erdogan nefreti bunlari kac kere rezil rüsva etti ama doymuyorlar rezil olmaya. yeterki erdogan gitsin isterse türkiye batsin zihniyetine sahip olan bunlar ve bunlara yakin olan partiden vatana ve milleti ne gibi bir hayir dokunur? bi hayir dokunmaz. bunlar sadece yikmayi, dökmeyi ve son zamandada sökmeyi bilirler. ha sahi heykel dikmeyi unuttum af ola.

Bunlara ne desen, ne yazsan bos. Anlama kapasiteleri var, var ama islerine gelmedigi icin anlamak istemezler. 7 secim kaybetmis adamdan medet umuyorlar. koltuga japon yapistiricisi ile baglanmis neyin nesi oldugu bilinmeyen adamdan medet umuyorlar. Kurultay canavari masallah, ama secimlerde her Zaman hüsran.

Onun icin sen yorma kendini sah. birak bunlar kendi aralarinda oynasinlar, gülsünler. ayni halk tvde yayinlanan su meshur videodaki gibi. Bizim Dündar, ölen Levent kirca, darbukaci baryam ve türk halkini asagi gören göbeklerini kasiyan diyen Üstün zekali, müthis süper dahi olan, elit ve akademik üstat yazar yilmaz özdil. kendilerini bir mok zannederek türk halkiyla Alay ettiler. sonuc peki ne oldu? onlarda gurur ve sahsiyet olsaydi tekrar TVye cikmazlardi. Soytarilik yapmazlardi.

bunlar ve zihniyete benziyen kisiler hep böyledir zaten. kendileri Üstün zeki dahi ve bulunmaz hint kumaslaridirlar. gerisi ise tu kaka, göbek kasiyan ve koyunlari otlayan gereksiz, lüzumsuz ve cahil halk.

sirf bunlar ülkeyi yönetebilir. ve yönetmelilerde. eger yönetemezlerse asker göreve diye bagirirlar. askerden olumsuz cevap gelincede bunlar gezmeye cikarlar, geziye cikarlar. terörist baslariyla kol kola sözüm ona demokrasi icin yürüyüs yaparlar. erdogana terörist diyenlerin acaba bu durumda gözleri körmü? kulaklari sagirmi? akli yokmu? nerdeler?

Bunlarla ne Kadar konussan , laf etsen bos. yüzlerce, binlerce hatalarini yüzlerine ispati ile vursan anlamazlar. ama senin Kücük bir hatani buldumu.............sorma gitsin.

13. 3 kişi Selam üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    321
    Ne kadar ihraacat yaptiginin hic bir önemi kalmiyor, eger yaptigin ithalat bundan daha yüksekse. Yani cari acik sürekli artiyor, olay bu. Sen sanirim pek baglanti kuramiyorsun ama kisaca: Eve giren para, harcanan paradan az ise, bir süre sonra cikmaza girersin.

https://www.cnnturk.com/ekonomi/turk...ami-belli-oldu
    Sözüm sah arkadaşa :

Bence bu güzel arkadaşımız sadece medyanın Tv nin emellerine nail olduğunun kesin kanıtı...

Ben kendi gözlerimle gördüğüm üretimlerin durduğunuda ispatlarım onun için tv ye gerek yok

Ama arkadaşımız tek taraf müptelası olmuş, biz bu konuları konuşurken DİKKAT !!!

O iyi veya bu kötü demiyoruz kim olursa ülkenin gerçek gidişatından bahsediyoruz ama malesef arkadaş sürekli işaret ediyor ısrarla...
    Konu OrLoW tarafından (09 Haziran 2018 Saat 21:43 ) değiştirilmiştir.

Üye Kurtgözü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    85
    18 mesaja 55 teşekkür aldı
    Bence bu Foto cok sey anlatiyor...

16. Kurtgözü üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    1,736
    @Selam,
    Lütfen seviyeyi indirmeden yorum yapmaya calis arkadasim, icinde bir nefret sezinledim, iyi bir sey degil.
    Tekrar ediyorum: Muhalefet eden insanlari düsman gibi gösterme huyundan vazgecin. Hic bir demokrasi muhalefetsiz ayakta kalamaz.

Zaten Atatürk Cumhuriyetini yikmaya hic kimsenin gücü yetmeyecegine göre kimin iktidarda oldugunun da bir önemi yok, biri gelir, digeri gider.

18. 3 kişi mxm üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 655 teşekkür aldı
    .....Zaten Atatürk Cumhuriyetini yikmaya hic kimsenin gücü yetmeyecegine göre kimin iktidarda oldugunun da bir önemi yok, biri gelir, digeri gider.....
    Dünyada ne imparatorluklar geldi gecti.

umarim be seviye durumu hepimiz icin gecerlidir.

20. 3 kişi Selam üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,145
    165 mesaja 334 teşekkür aldı
    Alıntı Selam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Mxm gibi düşünen insanlar olduğu sürece bu akp bu ülkenin başından gitmez. 1990 lo yıllarda geldi Atatürk gitti attatürk. Laiklik elden gitti irtica geldi deyip.ülkeyi hortumlayanlar.bu Atatürk'ün adını kullanan kişilerdir. Halen laiklik.atatürkcülükten bahsediyorsunuz. Ya kardeşim bırakın insanlar nasıl yaşıyorlar yasasinlar. Ama bu laik Atatürkçü kesimde bu özgürlüklere izin vermek istemiyorlar bizim dediğimiz olacak diyorlar. Ama o günler çok geride kaldı 1990 da değiliz yıl 2018 bırakın halk kimi seçti ise o görevini yapsin. Zaten halk memnun değilse anında indirir . Atatürk ten actin. Atamiz bak ne diyor Türkiye Cumhuriyeti vatandaslari.bu yüzden devam diyor.......Türk milleti kendisi için, kendi geleceği ve kurtuluşu için çalışan kimseleri ve kurullan zorluk karşısında bırakmayacak kadar yüksek vatanseverlik ve yüksek onur duygusuyla doludur. M.Kemal Atatürk

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

22. 3 kişi mustafa200222 üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    1,736
    Alıntı mustafa200222 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten halk memnun değilse anında indirir .
    Ayni fikirdeyim ve o zamanin geldigini düsünüyorum. Gecen secimlerde muhalefet iktidari almamak icin elinden geleni yapti ama simdi olay cok cok farkli.

Isin ilginc tarafi iktidar da artik bikmis gibi görünüyor, isteksiz bir secim calismalari var.Hatta Bahceli dahi verdi veristirdi, sasirdim kaldim.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    602
    80 mesaja 164 teşekkür aldı

25. 4 kişi hasanh üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye kadehte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,795
    339 mesaja 1,845 teşekkür aldı
    Mxm gibi düşünen insanlar olduğu sürece bu akp bu ülkenin başından gitmez. 1990 lo yıllarda geldi Atatürk gitti attatürk. Laiklik elden gitti irtica geldi deyip.ülkeyi hortumlayanlar.bu Atatürk'ün adını kullanan kişilerdir. Halen laiklik.atatürkcülükten bahsediyorsunuz. Ya kardeşim bırakın insanlar nasıl yaşıyorlar yasasinlar. Ama bu laik Atatürkçü kesimde bu özgürlüklere izin vermek istemiyorlar bizim dediğimiz olacak diyorlar. Ama o günler çok geride kaldı 1990 da değiliz yıl 2018 bırakın halk kimi seçti ise o görevini yapsin. Zaten halk memnun değilse anında indirir . Atatürk ten actin. Atamiz bak ne diyor Türkiye Cumhuriyeti vatandaslari.bu yüzden devam diyor.......Türk milleti kendisi için, kendi geleceği ve kurtuluşu için çalışan kimseleri ve kurullan zorluk karşısında bırakmayacak kadar yüksek vatanseverlik ve yüksek onur duygusuyla doludur. M.Kemal Atatürk

Hic yazmayayim dedim, ama yine dayanamadim.

Sen hangi Atatürkcünün ayrim veya ayrimcilik yaptigini gördün ?
    Eski Türkiye ye bu düsmanliginiz niye ?
    Yeni Türkiye dediginiz yerde ne gibi gelismeler var ?
    16 yillik süre icinde bir fabrika mi acildi ? acildiysa lütfen, tarihi ve ismiyle buraya yaz ?
    Satilanlnlari ben rahatlikla buraya siralayabilirim..
    Ayrica bu milleti bölenler cok ama cok belli. Senden ve benden diye.
    Hepimiz icin tek bir Türkiye var lütfen bunu unutmayalim !
    Secimlerde hürce, hile olmadan, baskasina iftira etmeden ve Saygilyla, Ülkemizin cikari ve gelecegi icin iki kere düsünüp oy kullanalim !

Saygilar

Not : Iktidarin yaptigi karalama propagandalarini, yalan yanlis haberlerini bilerek yazmadim.

27. 2 kişi kadehte üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,677
    1,640 mesaja 3,358 teşekkür aldı

Sayet ataturk kalkip chp nin yedigi naneleri gorecek olsa ilk kapatacagi chp olurdu..
    Ve iktidara oy verirdi!

Bundan emin olabilirsiniz..
    Cunku o vatanseverdi,omru yettigi kadar son isi hatayi topraklarimiza katmak oldu,vatan topragi satmak degil,vatan topragi toplamakti...
    Sadece inonu onun emanetine sahip cikamadi..
    Konu Memoli1976x tarafından (10 Haziran 2018 Saat 01:57 ) değiştirilmiştir.

29. 4 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye kadehte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,795
    339 mesaja 1,845 teşekkür aldı
    Alıntı Selam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bak ne güzel söylemissin, imparatorluklar gelip gecici diye. yani diktatör yönetimler.

Ama Türkiye Cumhuriyeti bana göre de ilelebet kalacaktir.

31. kadehte üyemize teşekkür edenler:
    mxm

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,145
    Alıntı kadehte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hic yazmayayim dedim, ama yine dayanamadim.

Sen hangi Atatürkcünün ayrim veya ayrimcilik yaptigini gördün ?
    Eski Türkiye ye bu düsmanliginiz niye ?
    Yeni Türkiye dediginiz yerde ne gibi gelismeler var ?
    16 yillik süre icinde bir fabrika mi acildi ? acildiysa lütfen, tarihi ve ismiyle buraya yaz ?
    Satilanlnlari ben rahatlikla buraya siralayabilirim..
    Ayrica bu milleti bölenler cok ama cok belli. Senden ve benden diye.
    Hepimiz icin tek bir Türkiye var lütfen bunu unutmayalim !
    Secimlerde hürce, hile olmadan, baskasina iftira etmeden ve Saygilyla, Ülkemizin cikari ve gelecegi icin iki kere düsünüp oy kullanalim !

Saygilar

Not : Iktidarin yaptigi karalama propagandalarini, yalan yanlis haberlerini bilerek yazmadim.
    Arkadaşım 2002 yılından önce türkiyede demokrasi varmıydi. Öğrencileri Ögrecileribas örtülü diye okullara almiyordunuz Atatürkçü geçinenler. Laiklik den bahsedenler. Kürtler kürtçe dahi konusamiyorlardi. Yasin kac senin. 2002 öncesi Türkiye diye yaz çıksın karşına. İnsanlar 2002 den sonra huzura rahatlığı kavuştu.

33. 3 kişi mustafa200222 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,145
    Alıntı kadehte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak ne güzel söylemissin, imparatorluklar gelip gecici diye. yani diktatör yönetimler.

Ama Türkiye Cumhuriyeti bana göre de ilelebet kalacaktir.
    Türkiye 2002 den önce cunta yönetimi dikdatörlük.vardi . Şimdi herkes istediğini yapıyor. Sizin zamaninizda Laikciler Atatürkçü geçinen zavalli lar istemedikleri kişiler başa geçtiğinde hemen asker göreve diyordunuz.veya hemen anayasa mahkemesine kosuyordunuz. Veya cumhurbaskani na kosuyordunuz. Başka yerlerden.yardim istemeyiniz halktan yardım isteyin

35. 4 kişi mustafa200222 üyemize teşekkür etti:

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,891
    860 mesaja 3,538 teşekkür aldı
    Mustafa kardeşim millet 2002den sonra huzura kavuştuysa senin burada daha halen ne işin var, sende git, orada huzur içinde yaşa

37. 2 kişi 44Malatya üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)