Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2184 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Solingen Anma Rrogramı 2018

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    beyler, ben artik Almanlara karsi hicbirseyi alttan almiyorum ve olaylarin oluruna gitmiyorum! Neyse o...

Son yillarda artik hat safhaya gelmis Türk-Müslüman düsmanligi, acik acik PKK´ya destek ciktiklarini göstermeleri, bariz bir sekilde 15 Temmuz´un GEZI olaylarinin bire bire sorumlusu ve maddi destekcisi olmalari... Daha saymakla bitmez... Bunlar artik bana yetti!

Isim icabi sürekli Almanlar ile ic ice oldugumdan dolayi sürekli butür kiskirtmalar ile karsilasiyorum ama artik hicbir zaman altta kalmayip cevabini veriyorum! Özellikle severim veya sevmem baska bir mevzu ancak BENIM ÜLKEMIN CUMHURBASKANINI NEREDEYSE HERGÜN DIKTATÖR diye lanse etmelerine en agir tepkileri veriyorum.

Solingen´de ayni konu, artik alttan alinmamasi gerekiyor... Türkiye´nin devlet capinda birsey yapmayacagi asikar, yapamadida... Son örnek Ludwigshafen´daki yangin! Heleki artik neredeyse hergün ayri sehirlerdeki camilere yapilan saldirilar???

Biz alttan aldikca, bunlar daha fazla üstümüze gelecek ve bizi daha fazla ezecekler!

Isimiz Almanya´da her gecen gün dahada zorlasiyor... Ah su 4-5 yil bir an önce gecsede vatanima temelli geri dönsem...

2. gentlement üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)