Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2183 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Suriyeliler bayram izni için memleketlerine gezmeye gitmeye başladılar

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    526 mesaja 1,106 teşekkür aldı
    Webci kardesim, ingilizlerle isbirligi yapip bizi sirtimizdan vuranlara tahammül edip sadece ingilizlere kizalim diyorsun da Allah belayi verecegi yeri iyi bilir hic bir zaman ihanet cezasiz kalmaz yasananlardan görüyoruz zaten.

Beni sirtimdan vuran benim ne din kardesim nede dostum olabilir, ama biz düsene tekme atmaz müskül durumda olanlarin zulme ugrayanlarin ellerinden insanlik namina yine tutariz. Bahsettigin milletlerin hangisi Kibrisi tanidilar kaci ülke güvenligimize tehdit hale gelen Suriye ye müdahale etmemizde bize destek oldular gerceklere bukadar uzak olursak saha cook sirtimizdan hancerleniriz.

Ayrica konu mültecilerin can güvenliklerinin olmadigi ülkelerine tatile gitmeleri, bunu hangi mantikla aciklamak mümkündür. Tatile gidebiliyorlarsa can güvenligi tehlikesi bitmistir ayni anda mülteci olma sartlarida ortadan kalkar mesele budur.

2. 4 kişi hekimoglu üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)