Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2180 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Suriyeliler bayram izni için memleketlerine gezmeye gitmeye başladılar

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,677
    1,640 mesaja 3,358 teşekkür aldı
    Herkes istiyorki ulkemiz gelissin ve bu yolda devam etsin,tum yorumlar takip ettigim kadariyla bu yolda..
    Arkadaslar kafamizi körükörüne kuma gömmeyelim ve bizlere faydasi olmayan bilgi zehirine karsi duralim..
    Irkcilik kin milliyetcilik ulkeleri ileriye degil geriye goturur,bizler de biliyoruzki ulkelerin gelisimleri 15/20 yilla sinirli degildir,ulkeler 50/100 yillik planlar yapar.ben suan turkiyedeki gelismeleri bir alt yapi olarak goruyor,kim olursa olsun ulkemizin daha da gelismesi icin adim atacak herkesi destekliyorum,bunu ayirim yapmaksizin het kesimden insanimiz da yapmali..ulkenin kalkinmasi ne ile olur,kalkinma deyince o ulkedeki uluslarin refahi icin atilan adimlar akla gelir,ulkemizde saglik ulasim egitim alaninda elbetteki daha eksik olabilecek ve devami gerekli adimlar atildi..birilerinin cikarak bu yatimlari durduracagini soylemesi ulkemizi geriye atar,bu yanlistir..
    Ayrica suriyeliler konusunda goruyoruzki oladaki gelismeler endise verici,hala savas bitmis bu insanlarin ulkelerine donmeleri icin olusacak seffak ortam daha olusmadi..abd elinden geldikce buralari karistirmaya bizlere cembe takmaya devam ediyor,elbetteki arap cetelerinin icinde osmanliyi devirmede rol alanlar oldu,ihanet icinde olanlar vardi,cöl krali omer de ölmeden evvel itiraf ettigi gibi osmanliya ayaklanmak buyuk yanlisti..
    Bizler politikaci degiliz,herseye kafamiz basmaz,yonetilenler,yonetenlerden 10 sene geriden gelir..
    Yukarda arkadasin degindigi sagir ve hain ismet konusuna bende gelmek istedim ama konuyu dagitmama adina yazmadim,ismetin bir ermeni oldugunu cogumuz bilmez,bunun gibi disardan gelip baska kimlik altinda ulkemizi yonetmis olanlar elbetteki vardi,bunlardan ulkenin menfaati beklenemezdi..
    Buraya yaziyorum ve bunun ispati yuzdeyuz gerceklesecektir,tum algilara kanip ulkeyi geriye atacak iktidarlara destek verenler ve bos vaadlere inananlar cok yakinda perisan ve pisman olacaklardir,altyapisi hazir ulkeyi degil altyapisi olusmamis ulkenin yonetimine talip olmak daha zordur..
    Saygilar..
    Konu webci tarafından (01 Haziran 2018 Saat 12:35 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)