Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2169 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Klima Sorunu

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    150
    37 mesaja 76 teşekkür aldı
    Hatayı tespit edebildim sonunda, Kondisator delinmiş 3 tane steinschlag yeri varmış.
    Gaz dahil doldurmasına adamlar 460€ istiyorlar . 50 lük Kondisatora 180 € parca parası istiyorlar.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye V/S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    MARS
    Ettiği Teşekkür
    148
    116 mesaja 217 teşekkür aldı
    Alıntı belalimisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hatayı tespit edebildim sonunda, Kondisator delinmiş 3 tane steinschlag yeri varmış.
    Gaz dahil doldurmasına adamlar 460€ istiyorlar . 50 lük Kondisatora 180 € parca parası istiyorlar.
    Ustam Hatayi simdi biliyorsun, git Freie Werkstattlardan Kostenvoranschlag iste ve kim Uygun yapiyorsa ona yaptir.

Klimagas tehlikeli ve yanici Madde, o yüzden yamma yada isbilmeyen kisilere Arabani teslim etme.

Demek istedigim , bana sorarsan ben 500 € da dese veriririm. Aracin parcalari pahali, ve Klimagas kaciran Arabalara

kimse yanasmak istemiyor. Dichtigkeitsprüfung yapiliyor tekrardan, yani zahmetli is.

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Kime gösterdin?

Tahmin ettiğim gibi çıktı. Gerisi artık sana kalmış 180 alıp almamak. Ben almam. Alırsanda sor alüminyum ve Trockneride beraber mi diye. Dediğim gibi Internette Trockneri ile 100 bulursun

100 taktırsın bizin Türklere. Gaz basmayada gidersin istediğin yere.

Salam ustan bende Gersthofen de oturuyorum ama Birol arkadaşı tanımıyorum. Gersthofen de hobby werkstatt var sanırsam galiba orda duruyordur.
    Sana zahmet onun numarasını bana bir atarmisin birde onla konuşayım ne diyecek.
    Şimdiden teşekkürler ettim.
    Kusura bakma. Yeni gördüm mesajı. Keşke özelden yazsaydın. Numarasını yolladım.

Alıntı V/S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustam Hatayi simdi biliyorsun, git Freie Werkstattlardan Kostenvoranschlag iste ve kim Uygun yapiyorsa ona yaptir.

Klimagas tehlikeli ve yanici Madde, o yüzden yamma yada isbilmeyen kisilere Arabani teslim etme.

Demek istedigim , bana sorarsan ben 500 € da dese veriririm. Aracin parcalari pahali, ve Klimagas kaciran Arabalara

kimse yanasmak istemiyor. Dichtigkeitsprüfung yapiliyor tekrardan, yani zahmetli is.
    Ben hiç değiştirirken kimse özel bir dikkat gösterdiğini görmüyorum. Herkes normal eldiven ile söküyor ve üstüne değirmeden Containere atıyor.

500 Euro çok para. Bir saatlik işciliği var.

Kostenvorschlag olmaz biz Türklerde. Abi tak dersin, ods takar
    Konu Memoli1976x tarafından (21 Haziran 2018 Saat 00:55 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)