Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2117 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arac Sigortasi 12 yillik ehliyetim var ilkkez araba actirmak istiyorum

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    18 mesaja 60 teşekkür aldı

Arac Sigortasi 12 yillik ehliyetim var ilkkez araba actirmak istiyorum

selamun aleykum arkadaslar hayirli ramazanlar

yaklasik 12 yillik ehliytim var bu güne kadar hic arabam olmadi üzerime ,, ve yeni bi arac aldim ilkkez üzerime arac actirdim ve sigorta konusunda biraz arastirmak istedim bikac gün zamanim var düsünüp karar vermek istiyorum

arac 2010 model Toyota IQ 1.0 68 ps

buna en uygun hangi siyortayi önenirsiniz bi tanidik araciligi ile Türk sigortacidan sordum %75 den acarim dedi SF klasesini unuttum haftpflichtversicherung icin 600€ cikartti Generali sigorta
    eger arti teil kaskoda olursa dedi 100 küsür euro daha cikiyor 700€ geciyor

oysa check24 de baktigimda haftpflichtversicherung 450€ ile 550€ arasi degisiyor

bana bi tavsiyeniz varmi ilkkez arac actirdigim icin bilmyorum bu konulari pek fazla saygilar

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,676 teşekkür aldı
    Alıntı sekilsef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamun aleykum arkadaslar hayirli ramazanlar

yaklasik 12 yillik ehliytim var bu güne kadar hic arabam olmadi üzerime ,, ve yeni bi arac aldim ilkkez üzerime arac actirdim ve sigorta konusunda biraz arastirmak istedim bikac gün zamanim var düsünüp karar vermek istiyorum

arac 2010 model Toyota IQ 1.0 68 ps

buna en uygun hangi siyortayi önenirsiniz bi tanidik araciligi ile Türk sigortacidan sordum %75 den acarim dedi SF klasesini unuttum haftpflichtversicherung icin 600€ cikartti Generali sigorta
    eger arti teil kaskoda olursa dedi 100 küsür euro daha cikiyor 700€ geciyor

oysa check24 de baktigimda haftpflichtversicherung 450€ ile 550€ arasi degisiyor

bana bi tavsiyeniz varmi ilkkez arac actirdigim icin bilmyorum bu konulari pek fazla saygilar
    Check24 de bilgileri verip hangi sigorta ne istiyor karşılaştırabilirsin

3 seneden fazla ehliyetin olduğu icin zaten %72-84 açmaları gerekiyor >>> SF ½ (Fahrerlaubnis mehr als 3 Jahre) 72 – 84 %

bence Check24 de önce karşılaştır

bende zamanında oradan CosmosDirekt ten yaptım

4. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    adama dedim check24 de baktim dedim sizin fiyattan 200 euro daha ucuz angebotlar cikiyo dedim adam bana gülüyor ,, intermetten yapilmaz dedi cok kisi pahali buldu gitti internetten yapti sora pisman oldu geldi dedi yarin bi muhatap bulamassin dedi bi kaza yapsan SF klaseni en yüksege yaaprlar dedi kündigun yapsan SF klaseni kaybedersin dedi ... dedim insanlar teknoloji kullaniyor angebotlari takip ediyor bende dedim millet aracina benzini bile artik hadysine yükledigi bi App sayesinde en az 10 cent daha ucuza satilan yetlerde aliyor dedim ,, yada markali bir ayakkabi magazada 170€ ama internette angebot var 80€ ya düsmüs ordan aliyor hamburger subesinde tanesi 4.99€ ken App sayesinde 2 tanesini 4.99€ aliyor diyorum adam benim lafimi kaale bile almiyor ,,

ADAC SF3 %79 dan aciyor

Alliaz dan bilgilerimi verdim bu rakamlar cikti SF1 den %58 den aciyor ama kündigung yapildiginda SF1 %58 kaliyormu yoksa iptal mi ediyorlar burda belirtilmemis

Konu sekilsef tarafından (12 Haziran 2018 Saat 01:03 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,676 teşekkür aldı
    normal herkes internetten takılinca sigortacıların prim kaygısı oluyor

benim bundan önceki araç Opel Astra idi 3 ayda teilkasko/haft 99€ sigorta ödüyordum

Golf 5 aldım benden 200€ civarı istediler

Check24 den arattım en ucuzu CosmosDirekt çıktı 148€ hemde voll kasko, 2x Rabattschutz

bende 11. ayda çıkışı verdim yeniyılda CosmosDirekte geçtim

7. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    normal herkes internetten takılinca sigortacıların prim kaygısı oluyor

benim bundan önceki araç Opel Astra idi 3 ayda teilkasko/haft 99€ sigorta ödüyordum

Golf 5 aldım benden 200€ civarı istediler

Check24 den arattım en ucuzu CosmosDirekt çıktı 148€ hemde voll kasko, 2x Rabattschutz

bende 11. ayda çıkışı verdim yeniyılda CosmosDirekte geçtim
    Sansima bak hele cosmosDirek sayfasi kapali acilmiyor

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    62 mesaja 78 teşekkür aldı
    Aleykumusselam verahmetullah
    Kardeş sigortacıdan araba açtırmak eskidendi birde dünya kadar para alıyorlardı. Gir check24 e ver bilgilerini sana en uygun olanı seç. Ben her sene degistirrim. Eskiden ne paralar öderdim araba sigortalarına. Muhatap meselesinde kafanı takma seçtiğin sigortanın bütün bilgileri yazıyor. Ben geçen sene kaza yaptım çarptigim araç daha o gün trafiğe çıkmış, sigorta bütün masrafları karşıladı ve rabatschuzt oldugu için prozent imde düşmedi. Kundigung meselesine gelince,
    Sen ilk defa actıracağın için ilk iki sene sigortani değiştirme. Daha sonra istediğin sigortaya geçersin...
    Birde sigorta yaparken sigorta şirketinin kendi sitesinden yapma direk check24 'ten yap. Çünkü oraya özel angebotlar oluyo.
    Verivox ada bakabilirsin orasida iyi.
    Konu Putkiran tarafından (12 Haziran 2018 Saat 23:45 ) değiştirilmiştir.

10. Putkiran üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    408 euro Allsecur hapftflicht.
    Açtır işte bunu. Bei check24 de

12. Putkiran üyemize teşekkür edenler:

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Dikkat etmeniz gerek, bagzi sigortalar kaza aninda Rückstüfung'da cabuk prozentlerinizi düsürüyor.

Bir baska konuda, eger Türkiye'ya arabayla gideceksineniz, bagzi ucuz sigortalar Türkiye'nin asya kitasini kabul etmiyor.

Ayrica Internet sigortalarini yapiyorsaniz, yeterli Almancaniz ve bilginiz olacak. Bir hasarda size yardim edecek kimse yok. Tek istina, HUK'un Internet sigortasi HUK24. HUK24'den HUK'dan 10% daha ucuzdur cogu zaman. Ancak bir kaza oldugunda yinede HUK'un Bürolari size yardim ediyor.

Allsecur Allianzindir. Iyi tarafi, Schutzbrief'i bile asya tarafinda gecerlidir.

Wo gilt der Schutzbrief?

Der Kfz-Schutzbrief gilt in ganz Europa und in den außereuropäischen Ländern, die auf Ihrer am Schadentag gültigen Grünen Karte verzeichnet sind.

Die Grüne Karte gilt aktuell für folgende Länder:
    Albanien, Andorra, Belgien, Bosnien-Herzegowina, Bulgarien, Dänemark, Deutschland, Estland, Finnland, Frankreich, Griechenland, Großbritannien, Irland (einschl. Nordirland), Island, Israel, Italien, Kroatien, Lettland, Litauen, Luxemburg, Malta, Marokko, Mazedonien, Moldawien, die Niederlande, Norwegen, Österreich, Polen, Portugal, Rumänien, Russland, Schweden, die Schweiz, Serbien, Slowakische Republik, Slowenien, Spanien, Tschechische Republik, Tunesien, Türkei (einschl. asiatischer Teil), Ukraine, Ungarn, Weißrussland sowie Zypern.

Kaynak: https://www.allsecur.de/kfz-versiche...z-schutzbrief/

14. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    Alıntı Putkiran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    408 euro Allsecur hapftflicht.
    Açtır işte bunu. Bei check24 de
    408€ ya bulamadim en düsük 498 cikiyor bugünde

Hocam hayatimda ilkkez arabam oldu zaten prozentim yokki nesi düsecek...

Herkeze cok tesekkürler Allianz dan yaptirdim teil kasko ile beraber senelik 500€ pesin ödedim SF2 %52 den actilar ilkkez araba actirdim üzerime 2019 ocaktan dan itibaren SF3 olacak dediler hayirlisi bakalim Rabbim cümlemize kaza bela vermesin ..
    Konu Memoli1976x tarafından (14 Haziran 2018 Saat 01:29 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Alıntı sekilsef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam hayatimda ilkkez arabam oldu zaten prozentim yokki nesi düsecek...

Herkeze cok tesekkürler Allianz dan yaptirdim teil kasko ile beraber senelik 500€ pesin ödedim SF2 %52 den actilar ilkkez araba actirdim üzerime 2019 ocaktan dan itibaren SF3 olacak dediler hayirlisi bakalim Rabbim cümlemize kaza bela vermesin ..
    Kardeş kusura bakma müsait değildim cevap yazamadım. Ama actirmissin zaten Allah kaza bela vermesin

17. Putkiran üyemize teşekkür edenler:

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Seneye check24 ara. Ordan telefon ile de yapabiliyorsun. Türk elemanlarida var. Yani dil sikinitisi cekmezsin.

19. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)