Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2170 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avusturyadaki Camilerin kapanmaması için Ankette Avusturya’da camilerin kapanmaması için 1 Linki tıkla 2 Nein la başlayan şıkkı işaretle 3 abstimmen yazısına bas 4 Abstimmen'den sonra altta kod veriyor.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 655 teşekkür aldı
    Mesajimi kisa ve öz:

Artik avrupada hicbirsey eskisi gibi olmayacak.
    Müslüman düsmanligi ilk adimlarini atti ve bundan sonrada devami gelecek. Sadece avusturya degil, bu durum avrupanin heryerine her ülkesine sicrayacak ve tam gaz devam edecek. almanyada DITIB yasaklanacak, hollandada camiler kapatilacak, diger ülkelerde cami acilmasi yasaklanacak vesaire vesaire.....yani durum hergün dahada kötüye gidecek. su an gelecek kara günlerin ilk adimlari. bunu hepimiz böyle bilelim.

Sonuc ne olur bizim icin?

Ben sahsen sonucu hic iyi görmüyorum. Senelerce huzur icinde yasadigimiz su gurbet elinde alman komsularimiz olsun veya is arkadaslari hemen hemen hepsi tavirlarini artik acikca ve cekinmeden söylüyor ve iclerindeki kin ve hirsi ulu ortam ortaya döküyor. dinimiz islama dil cikartmaya basladilar, erdogana karsi olan kinlerini yazmaya gerek yok, benim esas üzüldügüm nokta dinimize cekinmeden SIKILmadan sözlü saldirida bulunmalari. Devletleri artik camiileri kapatacak cüretkarligi gösteriyor diye halkta bundan destek ve cesaret alip cirkin ve edepsiz yüzünü göstermeye basladi.

Bundan sonra bizim her kesim icin burda calismak ve yasamak gittikce zorlasacak.

Benim sahsi fikrim, bugünden itibaren artik geri kalan ömrümü bunlarla ugrasmamak icin, vaktimi bunlarla gereksiz yere mesgul etmemek icin temelli dönmeyi göz önünde tutarak adimlarimi atacagim. belki bu bir sene sürer belkide bes sene. ama suandan itibaren hazirliklarima basladim. Size tavsiyem, sizde planlarinizi iyice gözden gecirin ve yarin icin hazirlikli olun.

Allah yardimcimiz olsun.

@birbey

kusur aramak olmasin ama bagzi degil bazi yazilir.

2. 2 kişi Selam üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)