Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2166 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DITIP´in Almanya´da Hac Lisansi Suudi Arabistan tarafindan iptal edildi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    EE bunlar hep o eski geri kafalı ailelerin suçu birazda

Biz dindar aileyiz efendim oğlumuzda hoca olmalı

Çocuklarını zorla imam hatipe gönderenler istemediği şeyi yaptıranlar

İstemesede aile baskısıyla zorla döve döve yaptırdılar ( bir örnekde benim tanıdıgım vardı )

Eee ne oldu onlar şimdi istemediği işi yapıyorlar ve ( tabiki cemaatten farksız olucaklar bunuda unutmayalım )

Bir zaman bir hoca tanıdıgım vardı evinde ek iş yapardı gelir için ( makinası bozuldumu bana gelirdi tamir için )

Tam tamire başlardık hadi öğle namaz vakti Ben 10 dakikaya geliyom derdi kapıdan çıkardı gelmesi bir olurdu

Hocam ne ettin derdik yatırdım kaldırdım tamam işte derdi Adamları öldürecek fırtına hızında dedelerin haline...

Ülkemizde cidden bu mesleği yapıcaklar her yönden izlenmesi testlerden geçmesi gerek bence hatta karakter testlerinden bile ...

Ne demişler hoca osurursa cemaat sı.... Cemaat onlara uyacak onları örnek alıcak çocuklarımızda öyle ..

Bu tarz kişilerin umarsızca mesleğe devam ettirilmesini yıllardır görüyoruz TR sonra istatistiklerde katılımlar neden düşüyor camiilere....

2. OrLoW üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)