Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2161 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Buzdolabı tavsiyesi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Talha'linho katılıyorum. Beni milli duygularım ile değil, kalitesi ile ikna etmesi lazım.

Zaten Beko Türkiye sayfasına baktım, burdaki Beko modelleri ile hiç alakası yok.

.onur kardeşimiz demeşki, paramız Türkiye'ye gidiyor diye mutluyum.

Şimdi böyle diyenlere soruyorum. Hepinizin Allah'a şükür aylığı geliyor. Niye Girokontonuzu Ziraatbankasına açmıyorsunuz? Eger birisi diyorsa, benim ülkem kazansın, saygı duyuyorum. Ama ozaman buzdolabı alırken vatan millet, ama Girokontoya gelince niye yok? İnsanın fikri buysa, çizgisinide tutması lazım. Yoksa samimi olmuyor.

Aynı düşüncedeki arkadaşlsra birde bunu soruyorum. Niye Techwood ve Telefunken televizyon almıyorsunuz? Buda Vestel.

Gördüğünüz gibi günlük hayatadaki herşeyi Türk firmalar üzerinden hal edebiliyorsunuz.

Beko'nun servisini araştırdım. Milletin buzdolabı bozuluyor, insanları günlerce bekletiyorlar. Yok parca yok falanda fistan. Ya sen bir buzdolabı üretiysen, parcasınıda hazır tut. Üç hafta parça bekleyenler var.

Birde burdaki Beko ile Türkiyedeki Beko ile çok fark var. Kendini belli ediyor.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (24 Haziran 2018 Saat 14:19 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)