Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2177 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Buzdolabı tavsiyesi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Bloomberg bilmiyorum. Vestele ayit herhalde. Agzım baya yandı Türkiye'de de servisi berbat çıktı.

Türkiyede aynı anda buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası ve televizyon aldım.

Buzdolabı soğutmuyor. Son ayara kadar açtığım halde bir soda üç dört saatde biraz soğuyor.

Televizyonun sesi berbat çıktı.

Bulaşık makinası kokuyordu. Kaç kere yıkadım içi boşikem.

Buz dolabı için kaç kere servis çağırdım. Bir hata yok deyip gittiler. Hata bulamazlarsa değiştirmiyormuş Vestel. Soğut mamasını hata olarak görmüyorlar.

Televizyona gelip baktılar. Equalizerinde ayar yaptılar olmuyor. Tenekeden ses gelir gibi geliyor. Yapılacak birşey yok bu model böyle deyip gittiler. Artık Soundbar takacağım. Gelen giden misafir bile diyor, bunun sesi niye böyle diye.

Bulaşık makinasınada suçu bize buldular. Neymiş kapağında finish kullanmamız tavsiye ediliyormuş, biz niye BIM'in ilaçını kullanmışız. Sonra gittim makina temizleyicileri defalarca yıkadım koku öyle gitti. Bir çamşır makinası biraz idare eder çıktı.

Manisa'ya telefon ettim, ilgilenen yok.

Sikayetvar.com üzerinden sikayet ettim. Herkese aynı şeyi yazıyorlar. İlgilenen yok.

Ama bayral sallamada, milli duygu sömürde bir numara reklamda Vestel.

Beko'ya gelince. Burdaki Beko Türkiye'deki Beko ile aynı kalite değil. Burdakinler nisbeten daha kalitesiz. Burdakinler Türkiye'de değil Slovenyada üretiliyor. Amazon'daki Beko Bewertunglarda pek iyi değil. Ayrıca Bekolar hep sadece A++.

Arkadaşlar makinaların modellerini yazmamaşınız. Hiç yoktan enini ve derinliğini bilseydik.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (17 Haziran 2018 Saat 19:51 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)