Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2160 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Midesinden rahatsız olan arkadaşlar bu reçete yi mutlaka yapsinlar. 100de100 iyilesiyor

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,145
    165 mesaja 334 teşekkür aldı
    [QUOTE=Dirilis;226704]
    Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani zeytini yiyip çekirdeğini yutuyor musun ?

Kardeş o çekirdek içerde biryerleri tahrip ve tahriş eder iyi misin ..

Zeytin çekirdeğinin uç kısımları çok aşırı sivridir hatta bazıları iğne gibidir ..

Şimdiye kadar zararını görmemen normal iç organlardaki tahribat pat diye belli etmez

Yıllarca pusuya yatar taki ciddi rahatsızlık duyasıya kadar, valla daha ilk defa duydum senin bu olayı..[/QUOTE

Zeytini ye cekirdegini yut derler atalarimiz hic duymadinmi?
    gercekten zeytin yagi ve cekirdegi cok seylere iyi geldigini söylüyorlar, tabi cekirdegi yutarken biraz sakincali ikiye bölüp öyle yutulabilir.
    Arkadaşın tavsiyesi üzerine bende 4 tane zeytin çekirdeği götür tüm 2 gün önce bir sorun olmadi

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    5 mesaja 10 teşekkür aldı
    Merhaba arkadaslar. Öncelikle sunu belirteyim; gece yatmadan bir adet zeytin cekirdegi yutmanin mideye ve kabiza iyi geldigini duymustum ve bunu bayagi uzun zaman uyguladim, hicbir organa zarar vermedi. Zaten zeytin mideye gidince eriyor.
    Bendede mide rahatsizligi var, endoskopi sonucu Reflü cikti. Cok yanma ve gegirme oluyordu.
    Hanimin sözüne uyarak radikal bir sekilde yeme aliskanligimi degistirdim. Allahima sükür yanma falan yok. Yemenin insan vücudunu bu kadar etkileyecegine hic inanmiyordum. Demekki uzmanlar bos yere yedigimiz gidalara dikkat etmemiz gerektigini söylemiyorlar. Kesinlikle beyaz undan yapilan ürünlerden uzak durun, etkiyi göreceksiniz.

Receteyi sunan arkadasa tesekkürler. Ama maalesef ben sarimsakli birsey yeyince gene yanma yapiyor. Sanirim reflü sorunu olanlara uygun degil bu recete. Yada bir ay o sisenin icinde bekleyince yakma etkisini kaybediyor olabilir belki, denemek lazim.
    Selamlar

4. Gezgin19 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)