Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2108 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Izinciler icin yolda kullanmak icin o2 internet

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    27
    35 mesaja 82 teşekkür aldı

Izinciler icin yolda kullanmak icin o2 internet

https://www.o2online.de/e-shop/tarif..._VGL_EXA_15005

telefonla ararsaniz anschluss gebür almiyorlar ve ilk ay bedava aylik iptalli olan bir tarife ve 14.99 ilk 12 ay icin angebot verdi her ay kündigen yapailiyorsunuz hic birsey degil bedava

internet 1GB ama

Selbst wenn dein Datenvolumen mal aufgebraucht sein sollte, sorgt die Internet-Flat von O2 für kurze Ladezeiten – mit bis zu 1000 KBit/s. So kannst du weiterhin endlos surfen, chatten und Videos streamen.

1mb devam kullanabilirsiniz yolda youtube vs tv falan whatsapp falan demiyorum bile kullanabilirsiniz

2. Sponsor Reklam
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Premiumsim bence daha iyi.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    27
    Premiumsim

Wenn Sie in einem Monat Ihr Inklusiv-Volumen verbraucht haben und die
    Datenautomatik 3 x genutzt haben, wird Ihre Surfgeschwindigkeit auf
    !!!!---max. 16 kBit/s im ---!!!!!!! bu kisima dikkat et ne demek istedigimi anlarsin zaten o2 anbieter ama benim dedigim 1mb devam surfen yapiyorsun tabi kendi bilecegi herksin suan vertrag yada yada callya fark etmez O2 haric hic bir anbieter 1mb vermiyor en fazla 64kb onlada anca belki radyo dinlersin yolda
    Download und Upload reduziert. Wir informieren Sie
    darüber per SMS. Damit Sie auch den Rest des Monats in Highspeed-
    Geschwindigkeit das Internet nutzen können, erhalten Sie ein
    Angebot zur Aufstockung Ihres Datenvolumens per SMS.

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Kardes sana yanlis bilgi vermisler herhalde. Sadece Almanya icinde 1Mbit var bitince. EU'da sadece 250 Kbit/s.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    27
    eu da 64 kb fazla veren anbiter varmi ? ister alirsin ister almazssin kendi bilecegin birsey ben gördüm burda verdim kendimde yaptim herkesin kendi bilecegi 10gbinternet 20€ dan asagi degil bir arabada en az 3 kisi kullanir kac saat dayinir bununla en azindan video vs bakilir sen galiba olaylari kavriyamiyorsun
    Konu jardel tarafından (21 Haziran 2018 Saat 11:51 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Kimse niye verdin demiyor, ama eksik bilgi verme. Yillarca ögrendikki, bu hotlinelar isine nasil gelirse öyle bilgi veriyor. Onun icin sana verilen bilgiye güvenmedim ve arastirdim. 1Mbit/s ile 250 kbit/s arasinda cok fark var. 250kbit/s ile ne youtube'dan falan faydalanamazsin dogru dürüst. Ancak radyo rahat dinlersin.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    27
    kardes sen bu vertag yapiptami konusuyorsun yada laf olsun diyemi yaziyorsun 256kb düstügünü yaziyorsun buraya varmi bir kanitin
    daha Gemäß der am 15.6.2017 in Kraft getretenen EU-Roaming-Verordnung bu gesetzt gecen sene cikmis sanki kullanmis tecrüben varmismis gibi yaziyorsun
    asil sen yanlis yönlediriyorsun sen git callya al kullan daha seninle burda ikili muhabbete de girmek istemiyorum vertrag ne diyor 1gb danach 1mb weiter surfen olur olmaz az gelir tam gelir gelmez onu tecrübe edip görmek gerekir

burda diger anbieterler vertrag yada callya hic bir anbieter eu icerisinde yada in land da 1-20-30 gb dan sonra ki hiz 64 kb dir .

burda angebot ilk ay ücret yok ikinci ay 14.99 istersen git ikinci kündigen yap bak bakalim baska bir anbieter bu sartlar varmi bunu vatandas yolda kullanasin diye yoksa inland da o2 bedava versen kullanmam

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,676 teşekkür aldı
    Premiumsim, Winsim veya diğer böyle ucuza verenleri tavsiye etmem

bu Datenautomatik denen şey resmen kazık ..

bir bakmışsın 3 kere Datenautomatik uzatması alsana 15-19€ hesap

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Horoz, premiumsim.de istersen Datenautomatiki kapatabiliyorsun. Mecbur degilsin artik.

Adam 8,99 Euro Vertragsiz 3 GB veriyor. Daha ne olsun.

Auf Wunsch jederzeit deaktivierbar!

Die Datenautomatik ist Bestandteil unserer Tarife. Wenn Sie keine
    Datenautomatik wünschen, können Sie diese jederzeit nach
    Freischaltung des Tarifs schriftlich, telefonisch (06181 7074 074)
    oder in Ihrer persönlichen Servicewelt deaktivieren.

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    onun içinde para istiyorlar
    tarifeler muhakkak o zaman biraz daha pahalıdır

geçende 4,99€ ya yaptığımız Ayyıldız Vertag iyiydi
    keşke o zaman kendimede yapsaydım

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Yok Horoz kostenlos. Kendim appde yapdim.

Alıntı jardel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes sen bu vertag yapiptami konusuyorsun yada laf olsun diyemi yaziyorsun 256kb düstügünü yaziyorsun buraya varmi bir kanitin
    daha Gemäß der am 15.6.2017 in Kraft getretenen EU-Roaming-Verordnung bu gesetzt gecen sene cikmis sanki kullanmis tecrüben varmismis gibi yaziyorsun
    asil sen yanlis yönlediriyorsun sen git callya al kullan daha seninle burda ikili muhabbete de girmek istemiyorum vertrag ne diyor 1gb danach 1mb weiter surfen olur olmaz az gelir tam gelir gelmez onu tecrübe edip görmek gerekir
    Googlede mi kullanamiyorsun. Seni kibarca uyariyorum, dikkat et yanlis bilgi veriyorsun diye, uyanip kendi arastiracagina, daha bildigim bildik diyorsun. Sunu bil. Herkse kendini akilli sana. Bu benim icinde gecerli. Ama benim ögrendigim birsey var. Akil akildan üstündür. Birisi bana aksini iddia ederse, bildigim bildik demem. Önce arastirim, sonra halen hakliysam, devam idda ederim. Sana tavsiyem bu.

Kaynak:

Für Kunden, die einen regulierten EU-Roaming-Tarif (siehe Preisliste Teil 2 Nr. 1-3) nutzen, d.h. keinen alternativen Roaming Tarif gewählt haben gilt: O2 Free Datenverbindungen können im EU-Ausland sowie Liechtenstein, Norwegen und Island genutzt werden, die Bandbreite dieser Verbindungen ist dort allerdings auf bis zu 250 kbit/s (Up- und Download) begrenzt."

https://hilfe.o2online.de/thread/230...-im-eu-ausland

https://hilfe.o2online.de/thread/217...-im-eu-ausland

Buda yetmezse, burdan senin vermis oldugun Prepaid Angebotun AGBsini indir ve oku. Sayfa 13. Orada yaziyor.

https://www.o2online.de/snippets/sho...lfunk-postpaid
    Konu Memoli1976x tarafından (22 Haziran 2018 Saat 01:14 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    27
    sen en iyisi 3gb callya internet al sana tr ye kadar yeter burda kimse kimseye zorla al demiyor verdigim shop adresi falan degil direk o2 kendisi burda vatandas yolda en azindan internetten faydalansin bugün vertrag yapsa bir ay bedava 2.ay 14.90€ ödeyecek ve yol boyunca net olmus olacak daha ne olsun aylik iptal edebiliyor senin callya gibi daha ne olsun

senin düsünce yapina göre kullan 3-5 gb bitsin sonra tekrar ver doldur 2-3 satte bir neyse bosver ya herkesin kendi bilir

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Horoz Vertag yapsanda, yapmasanda fiyat aynı. Actırma parası sırf 10 Euro. Datenautomatik kendin ücretsiz kapatabiliyorsun.

İyi tarafı birde istediğin gibi kendin appden yükselte ve düşürebiliyorsun. Bu yaz bahcede bana çok lazım olacak, bir ay yükselteceğim. Bu fiyata süper herşey.

Alıntı jardel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen en iyisi 3gb callya internet al sana tr ye kadar yeter burda kimse kimseye zorla al demiyor verdigim shop adresi falan degil direk o2 kendisi burda vatandas yolda en azindan internetten faydalansin bugün vertrag yapsa bir ay bedava 2.ay 14.90€ ödeyecek ve yol boyunca net olmus olacak daha ne olsun

senin düsünce yapina göre kullan 3-5 gb bitsin sonra tekrar ver doldur 2-3 satte bir neyse bosver ya herkesin kendi bilir
    Kardeş ben premiumsim daha iyi diye dayatmadımki. Sadece fikrimi söyledim. Ayrıcada kimse 1 Mbit/s güvenip almasın diye yanlış bilgiyi düzeltdim.

Üstüne koyuyorum o 250 mbit/s de garanti değil. AGB'yi dikkatli oku. Bis zu 250 mbit/s. Yani en fazla. Daha düşükte olabilir.

Ayrıca 1 MBit/s sadece 3G hattına girebiliyorsun. 4G'den atıyorlar seni. O2 3G'side berbat sayılır.

Ayrıca yol boyu ne açık değil dediğin gibi. Sırbistanda geçerli değil.

Ayrıca 20 Euro verdinmi 8 GB veriyor.

Bu arada Callya nerden çıkarıyorsun? Premiumsim.de o2 hattı.

Neyse kardeş, denecek dendi. Taktiri forumun kamu oyuna bırakalım.
    Konu Memoli1976x tarafından (22 Haziran 2018 Saat 01:13 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    PremiumSim.WinSim hepsi Drillisch AG ye bağlı onlar da 1&1 bağlı bir şirket ...

bir daha Vertarg yaparsam Vodafone yapacağım yanında Giga Cube alacağım

Ben devamlı dışarıda çalıştığım için bazı yerlerde internet olmayınca 1Mbit yavaş geliyor

Vodafone yavaş yavaş 4.5G teknolojisini kullanmaya başladı

çoğu yerde 5G calışmaları var

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Bölge bölge değişiyor. Bizi. Güney Bayernde unut Vodafone. Ta D2-Mannesmann zamanından beri, en faza bir iki cizgi çeker. Full yayın hiç yok.

Callya almıştım 4G demek için. Dışarda zor zar çekiyor, bina içinde hiç yok.

Güney Bayernde ama o2 deli gibi çekiyor son bir yılda. Betonlu Tiefgaragede bile 4G çekiyor.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    47
    45 mesaja 134 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Premiumsim, Winsim veya diğer böyle ucuza verenleri tavsiye etmem

bu Datenautomatik denen şey resmen kazık ..

bir bakmışsın 3 kere Datenautomatik uzatması alsana 15-19€ hesap
    premiumsim ve winsim'de artik Datenautomatik'i kapattirabiliyorsun. ben bu zamana kadar o2'daydim, ve bazi bölgelerde sorun cekiyordum. kaldiki premiumsim'dekiler daha kötü netz aliyor. ilk önce o2'nun kendi kundeleri daha sonra drittanbietelerin kundeleri netz aliyor. bu netz alma olayi avrupa icin nasil gecerli olur bilmiyorum. benim bi tanidigim gitmisti premiumsim ile türkiye'ye, sorun yasamadigini söyledi.
    Konu Mahmut40 tarafından (01 Ağustos 2018 Saat 21:44 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Bende Premiumsim var. Arkadasim original o2 sayilir (Blau).

Yan yana olunca hic bakiyoruz hic bir fark yok. Onunkide S8, benimkide S8.

Zaten Almanya'yi ciktiktan sonra hangi sirketde olursan ol aynisi. Istedigin hatta girebiliyorsun yolda. Zaten millet yolda Videodan youtube falan bakmiyor. Bakarsan, 20 GB bile yetemez Türkiye'ye kadar. Cogu radyo dinliyor. Onada yetiyorda atiyor. Zaten Sirbistanda bir Avruap Birligine girse, herkes Kapikuleye kadar istedig radyo acar dinleye dinleye gider. Ben Kral FM cok severim. Hele geceleri, tam benlik. MP3 falan iyi güzelde, ama radyonun yerini tutmuyor.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (01 Ağustos 2018 Saat 22:01 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)