Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2159 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Iki günden beri araba hiseleri fena düstü

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye fantomas99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    7
    26 mesaja 47 teşekkür aldı

Almanya zor durumda

Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Audi'nin patronu tutuklandi ya ondan. Ama gecer. Insanoglu'nda araba hastaligi olduktan sonra birsey olmaz.

Tutuklanan patronda yargilanmadan savcilik ile anlasma yapar. 500.000 Euro öder ve serbest kalir. Daha önce milyonlari yürütüen Deutsche Bank patronu Ackermann'da böyle yapmisti. Öyle avukatlari sistem yapmiski , maliye, savci, hakim aylarca para trafigini ayiklamadilar. Sonra mahkeme 500.000 Euro öde ve seni yargilamayalim dedi. Adam gülerek cikti mahkeme salolunundan.
    yaniliyorsun dostum. Bu sadece gecici bir sey degil. ABD avrupanin, deyim yerindeyse; ebesini aglatacak. Bu sadece Trump ile alakali degil. Bu amerikanin politikasi. ABD yi yeniden üretim yeri yapmak, bunun icinde almanyanin makine sektörünü devirecek. Elektrikli arabaya gecilecek. Almanlarin hic sansi yok. Asirlardir sizin savunmanizi biz yaptik simdide kendiniz yapin ve paralari cikarin diyor. Milyarlari öyle veya böyle, dizel skandali ile veya baska yoldan cikaracak. Almanya tamamen ABD ye mahkum. Her alanda ABD cikarlarini güden isbirlikci siyasetci (sag sol ) , eminiyet, ordu, ve tabiiki medyada . akliniza gelecek heryerde ABD isbirlikcisi vardir. Baska devletlere kiyasla Almanyanin bu esaretden kurtulma sansi sifir. Bosuna dayilanirlarsa , abartmiyorum, bir hafta icinde Almanyayi dize getirirler.

Almanya ve yaninda avrupa su an tamamen zavalli durumda. Bir yandan ABD tokatliyor, öteki yandan enerji sorununu cözebilmek icin Rusyaya yanasamiyor. Cünkü ABD izin vermiyor. Güvenligi ve ortadogudaki enerji yollarina ulasmasina mümkün degil, devamli Türkiye aleyhtari gazi veriyor medya. Ortadogu daki müslüman ülkeler ilede aralarini bozuyor ABD. Afrikada ise hic bir kolonisi yok. Ben size diyorum buradan: Almanyayi cok kötü zamanlar bekliyor. Bunun farkinda olmayan sadece Alman halkinin kendisi.

Dünya büyük bir yikim icerisinde. Yasayip görecegiz hepsini

2. 3 kişi fantomas99 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)