Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2158 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gümrük Kapilarinda Sirayi Takip Etmeyip Öne Gecmeye Calisanlar Hakkinda

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Insanlarla hayvanlar arasinda ki en belirgin farklardan biri de "sirasini beklemeyi bilmesidir" derler.
    Ben artık gerçektende bu cümlenin doğruluğundan şüpheliyim dostum ( hayvanlar gerçektende öyle değil )

Bazı hayvan toplulukları insanlardan üstün düzene sahipler hiyerarşi olsada düzeni sağlıyorlar..Beyin olarak üstün olmasada..

Filler, kurtlar, mirketler, orkalar, şempanzeler, yunuslar, VB.... uzar gider belgesel hastasıyım izledikce daha iyi anlıyorsun..

Hayvanlar yiyeceği kadar avlanır gerektiği kadar yer, saygısızlık yapmaz sınırlar bellidir kimse kimsenin bölgesine girmez..

Eğer dünyada sadece hayvanlar yaşıyor olsaydı dünya hala tertemiz cennet gibi duruyor olurdu biz insanlar ne yaptık...

Evet her ülkeden insan müsvetteleri var sadece müsvette derim onlara yanlız bizim türk insanında bu oran bana göre % 50

Adamlar avrupada yaşıyorlar hala öküz hala öküz gram düzelme olmamış olacağınıda hiç sanmıyorum..

Bu aşağılıklarla konuşup anlaşmak imkansızdır haksızlık yapıyorsa ya sesini kesiceksin hakkını yedireceksin yada kavga ediceksin ...

2 şık var sadece sesini kesip olanlara göz yumucaksın yada kavga ediceksin, şikayete kalkarsan bu seferde daha kötü gene kavga var...

O insan müsvettelerinin tek bildikleri şey kaba kuvvetdir. Genetik midir anlamıyorum bizde çok var bunlardan..

Bazen düşünüyorumda arabaya sağlam bir sopa ayarlamak gerek yada bir silah sonra diyorum bunlar insanın başına bela açar...

Yani adam direk dövüşe üstüne yürüdüğü zaman ailenin önünde bir güzelce dayağı yiyeceksin sonra polise gitsen ne olur gitmesen ne olur..

Dayağı yediğinle ailenin önünde küçük düştüğünle kalıcaksın al başına bela bu insanlar eğitilemeyeceğine göre temizlenmeli ...

Allah kimseyi bu tarz insanlarla karşılaştırmasın .. Bu tarz insanların bu dünyada yaşamaması dileğimle ....

2. OrLoW üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)