Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2156 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hayirli olsun vatana ,secimler bitti.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı varto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    helal be kardesim , harbi adamsin
    Buda kapak olsun
    Dogru lafa sabka cikarilir
    Destegin icin sagol, ama böyle kapak mapak laflar gereksiz. Ricam düzelt bu söylemi. Kapak olsun dedigin arkadaslar düsmanimiz degil, sadece baska fikirde olan kardeslerimiz. Nasil biz onlardan fikirlerimize saygi bekliyorsak, ayni saygiyida onlarin görüslerine sumaya mecburuz.

Alıntı kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tam cözemedim nedemek istedin ? ben oy vermesin demiyorumki, tabiki verebilir ,, söyle düsün sen benim misafirim oldun, evime geldin , bagira bagira ayaklarina uzatarak benim konusmaya calisiyorsun , inan bana seni evimde 2dk durdurmam . vatana hizmete herzaman yapilmali , ama misafirliginde adabi usulu vardir, islamiyete bile misafik hakkinda sayfalarca adab muhabbet yazilmistir.
    Ha iste, simdi ikimiz ayri görüstede olsak, ayni noktaya konusa konusa geldik. Burasi Almanya. Bu evin sahibi Almanya. Onlarin kurali neyse, saymaya mecburuz. Onlarda bizim ülkemize gelince bizim kurallarimizi sayma mecburlar.

Benim elimde öyle bilgiler varki, paylasmak istemiyorum. Kimse kiymet bilmedigi ve polimik oldugu icin. Bir Alman polise deniyorki, görevli olarak bir eve gidiyorsan ve acil bir durum yoksa, ve o eve girmen gerekiyorsa, ev sahibi istiyorsa ayakkabini cikarmaya mecbursun. Nedeni Hausrecht ev sahibinde olmasi.
    Konu Memoli1976x tarafından (26 Haziran 2018 Saat 00:41 ) değiştirilmiştir.

2. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)